Familieberichten kükookop (Hensenlinq.nl Wim van Loenhoud (Willem Gilles) Poulina Maria de Pooter ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Ovezande, t Langeweegje Kwadendamme, 31 maart 1937 13 oktober 2015 De crematie heeft op verzoek van Wim in alle stilte plaats gevonden. Franklin Peter Maas - Frank - Poulina Maria de Pooter Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Frank Maas Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Twitter U Facebook Naam I plaats Zoeken maandag 19 oktober 2015 21 Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden. Na een week van ziek zijn nemen wij bedroefd afscheid van onze lieve moeder en fantastische oma. Ze was bescheiden, belangstellend, motiverend en slim, maar bovenal een voorbeeld voor ons. weduwe van Martinus Jozias de Kraker Zaamslag, 9 mei 1934 Gent, 16 oktober 2015 Axel Jan en Ellen de Kraker-Poulsen Thomas-S0ren Sarah AxelMaddie en Patrick van den Bos-de Kraker Jesper Danique en Brain Kimberlin en Steve Graauw Willemien de Kraker en Arnold Buijsrogge Thomas Stein en Laura correspondentieadres: Nieuwendijk 59 4571 LH Axel Woensdag 21 oktober is er vanaf 13.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Torenlokaal bij de kerk. Dinsdag 20 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Poulien te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht', Westsingel 3a te Axel. Het leven ten volle geleefd en genoten. Na bijna acht weken tussen hoop en onzekerheid hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en grootvader Kortgene, 6 augustus 1945 Leiden, 16 oktober 2015 Ronny Maas - Bazen Gijs Patricia en Erik Nijenhuis - Maas Thijs, Jasper Franklin Maas en Rixt de Jong Vicky, Brian, Alrik, Sil Als regendruppels wisten hoeveel we je missen, dan regent het de hele dag. Op donderdag 22 oktober om 13.00 uur heffen wij het glas op het leven van Frank in het kerkje van Kats. Om 15.30 uur begeleiden wij hem in familiekring naar het crematorium te Middelburg. In plaats van condoleren kunt u een bericht achterlaten in het daarvoor bestemde boek. Bedroefd zijn wij dat na een kort ziekbed, geheel onverwachts, is overleden onze zus, schoonzus en tante weduwe van Tinus de kraker Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zaamslag: M.P. Meertens - de Pooter. Th. Meertens. Kinderen en kleinkinderen. J. de Pooter. C. de Pooter - Hamelink. Kinderen en kleinkinderen. Zaamslag, 16 - 10 - 2015. www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl ONZE FRANK IS NIET MEER... Jan-Anita-kinderen-kleinkinderen O niensenlinq.nl volg ons op ^^3 like ons op Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54