Familieberichten '^EPZ kükookop q fflensenlinq.nl Suzanna van de Velde 20 maandag 19 oktober 2015 "X V Marinus Salm Huib van Driel Huib van Driel Huib van Driel Huib van Driel Johannis Goossen Kornelis Andries Kaland - Kees - Kornelis Andries Kaland - Kees - Kornelis Andries Kaland - Kees - De Uitvaart Informatie Hulplijn Voor wie zijn we er? 0800 - 4444 000 Oj uitvaartinformatiehulplijn.nl info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Bevorderd tot Heerlijkheid 10 maart 1952 16 oktober 2015 De strijd heb je nimmer opgegeven zelfs toen het einde werd verwacht je bleef geloven in het leven vol liefde, zorg en levenskracht. Annelies Amanda en Bart, Sven, Alissa Eddy en Melanie, Deveney, Jennifer Barry en Corine, Joni, Bryan John en Marjolein, Bink, Flo Guus en Nel van Driel Annie van Driel van Oorschot Westerzicht 735 4385 CD Vlissingen Geen bezoek aan huis. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 21 oktober om 14.00 uur in het korpsgebouw van het Leger des Heils, Het Zwin 1 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn om, met een kopje koffie en een broodje, herinneringen te delen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen Naar de wens van Huib verdient de voorkeur boven het geven van bloemen een donatie aan het Leger des Heils. Hiervoor zal een collectebus aanwezig zijn. Bevorderd tot Heerlijkheid Onze dierbare vriend Er is een schakel die de dood niet kan verbreken, liefde en herinnering leven altijd voort. Je vrienden Cor en Lina Krul Afgelopen vrijdag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze collega Sinds 1980 maakte hij deel uit van ons team. Huib was een markante collega waar we altijd een beroep op konden doen, die nooit klaagde en die tot het laatst toe betrokken bleef. We gaan hem erg missen. Annelies, kinderen en kleinkinderen, heel veel sterkte met dit verlies. Collega's afdeling Beveiliging EPZ Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Met grote toewijding heeft hij zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Hij werkte al 35 jaar bij EPZ. Wij kenden Huib als een betrokken, gedreven en vriendelijke collega en medewerker. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ Een moeder en oma sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud Je wilt haar niet missen omdat je van haar houdt Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Warmte en belangstelling voor haar medemens; dit waren specifieke eigenschappen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van die in de leeftijd van 96 jaar is overleden. J. Goossen (in herinnering) J.C. Goossen Anne-Marie Anouk en Toon C.J. den Besten - Goossen C. den Besten Diane en Johan Svenh Quinty Marcel en Gerdine Jory, Dani, Cheiyn Johny en Ilonka Tara, Lars Een speciaal woord van dank aan dr. Balliere en het verzorgend personeel van de Hooge Platen te Breskens voor de liefdevolle verzorging. Breskens, 16 oktober 2015 Correspondentieadres: Azaleastraat 15,4511 GW Breskens De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Je was een oma waar alles kon en mocht. Oma bedankt, we zullen je nooit vergeten L. Anne-Marie, Diane, Marcel, Johny Dag lieve oma Sannie. Anouk, Jory, Quinty, Dani, Tara, Lars, Cheiyn Enige algemene kennisgeving Gedenk, o Heer', hoe zwak ik ben, hoe kort van duur. Het leven is een damp, de dood wenkt ieder uur; Psalm 89 19 (berijmd) Met diepe droefheid geef ik u kennis dat door de Heere, door een tragisch ongeval, is weggenomen mijn geliefde, zorgzame zoon in de leeftijd van 51 jaar. A. Kaland A.M. Kaland - Brasser (in herinnering) 16 oktober 2015 't Hout 40 4361 CB Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. woensdag 21 oktober omstreeks 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Met verslagenheid delen wij u mee dat door een tragisch ongeval van ons is weggenomen onze geliefde, meelevende neef Sterke de Heere oom Arjaan in dit zware verlies. M.J. Hendrikse- Kaland J. Hendrikse (in herinnering) Adri en Heieen en kinderen André en Setske en kinderen Westkapelle, 16 oktober 2015 Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat door een ernstig ongeval is overleden onze geliefde neef in de leeftijd van 51 jaar. j. Hengst - Pouwelse en kinderen Westkapelle, 16 oktober 2015 Na een laatste moeilijke levensfase is toch nog onverwachts overleden onze zwager, oom en oud-oom Ko van de Plaase (in liefdevolle herinnering) Willy van de Plasse-de Leeuw Jaco en Joan Marlène Jack David en Maryse Sven Sylke Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53