DI9nsQnlinq.nl 0 mensen inq.nl Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Jannis Hubregt Schippers Jan Acella Virginia Steijaert Cella Aardenburg: Aardenburg: Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Gerardus Jacobus Wijffels Twitter Facebook Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op ALGEMENE KENNISGEVING De warmte van je ogen, het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven, zorg, liefde wijsheid en kracht, dragen we ons verdere leven mee, dag en nacht. Heel verdrietig zijn wij dat we afscheid hebben moeten nemen van een bijzonder persoon, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Houder van de eremedaille verbonden aan de ORDE VAN ORANJE-NASSAU in goud verleend, echtgenoot van Elisabeth Pieternella Le Bleu Groede, 10 september 1922 Sluis: Oostburg: t Knokke-Heist, 16 oktober 2015 Betsie Schippers-Le Bleu Gerda Ellen en Adrie Lisanne en Niels Martijn Mariska en Hans Ilse Jamy Anouk Hulst: Marian Sluis: Jan en Nadine Jens Hendrik Correspondentieadres: Industrieweg 22a 4524 JJ Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op donderdag 22 oktober om 10.30 uur in de Grote Kerk te Groede. Aansluitend is de crematie in stilte. maandag 19 oktober 2015 21 Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en oma van de duiven echtgenote van Desiré Petrus van den Broecke Schoondijke, 25 september 1929 t Oostburg, 16 oktober 2015 D.P. van den Broecke Rudy en Marian Monigue en Robbie Caitlynn Frangois en Anne Correspondentieadres: Beekmanstraat 15, 4527 GA Aardenburg Het afscheid zal plaatsvinden op woensdag 21 oktober om 14.00 uur in het crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de thuiszorg en de Stelle, afdeling Boterbloem. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de man van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan." Gekomen tot de leeftijd der sterken hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa en opa Gerard echtgenoot van Nelly Spinnewijn Hoofdplaat, 21 april 1924 t Oostburg, 16 oktober 2015 Breskens: Nelly Wijffels-Spinnewijn Waalre Jolanda en Peter Suzanne Correspondentieadres: Sportlaan 6 4511 XG Breskens Een speciaal woord van dank aan allen die hem zo liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 23 oktober om 10.30 uur in de Barbarakerk te Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de nieuwe begraafplaats aldaar. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Naam volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 21