Familieberichten J? J? O IDensenlinq.nl A Suzanna van de Velde A 20 maandag 19 oktober 2015 Johannis Goossen Maartje Niemeijer- Hamelink Kornelis Andries Kaland - Kees - Kornelis Andries Kaland - Kees - Kornelis Andries Kaland - Kees - Poulina Maria de Pooter Poulina Maria de Pooter kijk ook op Een moeder en oma sterft altijd te vroeg al wordt ze nog zo oud Je wilt haar niet missen omdat je van haar houdt Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Warmte en belangstelling voor haar medemens; dit waren specifieke eigenschappen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van die in de leeftijd van 96 jaar is overleden. J. Goossen (in herinnering) J.C. Goossen Anne-Marie Anouk en Toon C.J. den Besten - Goossen C. den Besten Diane en Johan SvenA Quinty Marcel en Gerdine Jory, Dani, Chelyn Johny en Ilonka Tara, Lars Een speciaal woord van dank aan dr. Balliere en het verzorgend personeel van de Hooge Platen te Breskens voor de liefdevolle verzorging. Breskens, 16 oktober 2015 Correspondentieadres: Azaleastraat 15,4511 GW Breskens De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Je was een oma waar alles kon en mocht. Oma bedankt, we zullen je nooit vergeten Anne-Marie, Diane, Marcel, Johny Dag lieve oma Sannie. Anouk, Jory, Quinty, Dani, Tara, Lars, Chelyn Enige en algemene kennisgeving. Tot ons groot verdriet is, na een langzaam afnemende gezondheid toch nog onverwacht van ons heengegaan, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Meindert Niemeijer in de leeftijd van 86 jaar. Hansweert Willem en Yvonne Natasja ert Remon, Sophie Andrea en Marlon Hansweert Janny Ramon Danny en Alev, Aaroni, Nora Arnemuiden Nelleke en Lenard Marielle en Martijn, Celina, Noa t, Tess Johnny en Chantal Shelina en Joeri, Chermaine, Lynn Goes, 17 oktober 2015 Correspondentieadres: Sluisburg 24, 4417 AA Hansweert Met dank aan de verpleging van Randhof. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 20 oktober om 12.00 uur in rouwcentrum Peter Butler. Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Hansweert. Hierna kunt u de familie condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Enige algemene kennisgeving Gedenk, o Heer', hoe zwak ik ben, hoe kort van duur. Het leven is een damp, de dood wenkt ieder uur; Psalm 89 19 (berijmd) Met diepe droefheid geef ik u kennis dat door de Heere, door een tragisch ongeval, is weggenomen mijn geliefde, zorgzame zoon in de leeftijd van 51 jaar. Brasser (in herinnering) A. Kaland A.M. Kaland 16 oktober 2015 't Hout 40 4361 CB Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. woensdag 21 oktober omstreeks 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Met verslagenheid delen wij u mee dat door een tragisch ongeval van ons is weggenomen onze geliefde, meelevende neef Sterke de Heere oom Arjaan in dit zware verlies. M.J. Hendrikse - Kaland J. Hendrikse (in herinnering) Adri en Heieen en kinderen André en Setske en kinderen Westkapelle, 16 oktober 2015 Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat door een ernstig ongeval is overleden onze geliefde neef in de leeftijd van 51 jaar. j. Hengst - Pouwelse en kinderen Westkapelle, 16 oktober 2015 Degenen die ik liefheb verlaat ik, om degenen die ik liefhad terug te vinden. Na een week van ziek zijn nemen wij bedroefd afscheid van onze lieve moeder en fantastische oma. Ze was bescheiden, belangstellend, motiverend en slim, maar bovenal een voorbeeld voor ons. weduwe van Martinus Jozias de Kraker Zaamslag, 9 mei 1934 Gent, 16 oktober 2015 Axel Jan en Ellen de Kraker-Poulsen Thomas-Spren Sarah Axel Maddie en Patrick van den Bos-de Kraker Jesper Danique en Brain Kimberlin en Steve Graauw Willemien de Kraker en Arnold Buijsrogge Thomas Stein en Laura correspondentieadres: Nieuwendijk 59 4571 LH Axel Woensdag 21 oktober is er vanaf 13.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Torenlokaal bij de kerk. Dinsdag 20 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Poulien te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht', Westsingel 3a te Axel. Bedroefd zijn wij dat na een kort ziekbed, geheel onverwachts, is overleden onze zus, schoonzus en tante weduwe van Tinus de kraker Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Zaamslag: M.P. Meertens - de Pooter. Th. Meertens. Kinderen en kleinkinderen. J. de Pooter. C. de Pooter - Hamelink. Kinderen en kleinkinderen. Zaamslag, 16 - 10 - 2015.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 20