Oyarlailaf] M Familieberichten kükookop mensen inq.nl Marinus Cornelis de Regt Rinus Rinus de Regt Dina Leuntje Sonke - Molhoek - Tante Dien - Joppa van Rijssel-van den Hoek David Cornelis Hannewijk Dave Jannetje Johanna Meerman ~Jannie~ En de boer hij ploegde voort. Tot mijn grote verdriet is, toch nog onverwacht, van mij heengegaan mijn zorgzame man in de leeftijd van 81 jaar. Willy de Regt - van Liere 15 oktober 2015 Knotwilgendreef 21, 4493 EJ Kamperland De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 20 oktober om 14:20 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleren. Voorafgaand aan de dienst is er van 14:00 tot 14:15 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van huisartsenpraktijk Van der Veen, de dames van Allerzorg en de verzorgenden van Hospice Kaaskenshuis, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Bedroefd geven wij kennis dat uit onze familiekring is heengegaan Wij zullen zijn vriendschap en belangstelling missen. H. van Liere (in herinnering) N. van Liere-Vos Nelly en Adriaan (in herinnering) Rie en Adri (in herinnering) Matty en Nico Neven en nichten 15 oktober 2015 "en Jezus was ook genood, Johannes 22 Overeenkomstig haar laatste wens is waardig en rustig ingeslapen mijn hoogbejaarde zus en schoonzus, onze tante en oud-tante sinds 10 mei 1989 weduwe van Hendrik Clement van Rijssel Kerkwerve, 1 november 1917 f Serooskerke (SD), 15 oktober 2015 E.L. Bolle-van den Hoek L. van den Hoek-van der Wekken neven en nichten Dijkweg 26 4327 AE Serooskerke (SD) De afscheidsdienst zal dinsdag 20 oktober om 13.00 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Kerkwerve. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Dorpsplein 13 te Serooskerke. Onze bijzondere dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Renesse en de medewerkers van Allévo voor de liefdevolle zorg die ze zo lang aan haar hebben besteed. Ik zal haar zorgzaamheid, opgewekte karakter en humor erg missen. Tamara Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? t. 0800 - 4444 000 zaterdag 17 oktober 2015 17 Voor de wereld ben je een persoon maar voor ons ben je de wereld Mijn lieve vrouw en onze lieve mama heeft haar rust gevonden KrUa tjijna r/'e [$ree<J >fopa/ - Kasja - echtgenote van Harry de Bree Brzeg Dolny, 9-2-1966 Terneuzen, 15-10-2015 Harry de Bree Aron de Bree en Anne van Strien Simone de Bree Juliana van Stolbergstraat 16 4532 AZ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 21 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Dinsdag 20 oktober is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van Kasja te nemen in voornoemd centrum. Dank aan: ziekenhuis 'de Honte', dokter Van Dijk, dokter Sie, Linda van de afdeling Oncologie, Cora, dokter Bosman, Buurtzorg en alle familie en vrienden voor het medeleven tijdens de ongelijke strijd tegen deze vreselijke ziekte. Kasja hield van kleurrijke bloemen. Algemene Kennisgeving Langs deze weg stellen wij u ervan in kennis dat na een kortstondige ziekte op 69-jarige leeftijd is overleden onze vader, schoonvader en opa Wolphaartsdijk, 26 juni 1946 Antwerpen, 15 oktober 2015 Els en Johnny Walraven-Hannewijk Anouk Correspondentieadres: Nijverheidsstraat 16, 4416 BW Kruiningen De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis zal worden gehouden op woensdag 21 oktober om 10.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De begrafenis zal omstreeks 11.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Enige en algemene kennisgeving. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, en de laatste jaren van een afnemende gezondheid, is overleden onze lieve nicht Kortgene, Kapelle, 7 september 1929 13 oktober 2015 Drager van de eremedaille in Brons, behorende tot de Orde van Oranje Nassau Ina en Jan Adriaanse-Verburg Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van 'Pomona' Groenewoud 3 te Kapelle voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Gen. Eisenhowerlaan 74, 4333 BS Middelburg De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na jaren waarin haar levenskaars steeds zwakker ging branden, is rustig van ons heengegaan onze zus, schoonzus en tante - weduwe van Antonie Cornelis Sonke - in de hoge leeftijd van 97 jaar. L. de Jonge - Molhoek A. de Jonge, in herinnering W. Minnaar - Molhoek F. Minnaar, in herinnering A. Molhoek, in herinnering A. Molhoek - Schout Neven en nichten Goes, 11 oktober 2015 Zorgcentrum 'Ter Weel', afd. De Mooie Staak 2 De begrafenis heeft in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: De Warretjes 22, 4421 AM Kapelle Wij willen het personeel van zorgcentrum Ter Weel', afd. De Mooie Staak 2 bedanken voor de liefdevolle zorg aan haar besteed. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 88