Colofon Familieberichten MHB iflMN Jn blynhjciiini kükookop fllensenlinq.nl Kees Visser Kees de Smidt nilieberichten Pieter Marinus Mabelis Piet Cornelis Herman Bertha Brandt-de Brouwer Ria van den Abeele - Cortvriendt Adriaan Willem Koppenhol Jo de Kramer Maria van Mullem - de Witte Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, lieve brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van De leegte is nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Familie de Smidt Heinkenszand, oktober 2015 117 oktober 2004 17 oktober 2015 Gonnie Bergenhenegouwen - Ottersberg 17- 10-2015 Jan de Nijs zaterdag 17 oktober 2015 19 Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet. Stil en verdrietig, maar ook dankbaar voor alle liefde die we van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van een prachtig mens, mijn allerliefste en onze super pa echtgenoot van Annie Gheleyns Cadzand, 8 oktober 1945 Cadzand, 14 oktober 2015 Cadzand: Annie Mabelis-Gheleyns Cadzand: Annelies en Silvan Cadzand: Bart en Jessica Correspondentieadres: Prins Willem Alexanderstraat 9 4506 AM Cadzand De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 21 oktober om 14.00 uur in de Protestantse kerk te Cadzand. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 13.15 tot 13.45 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 'Je leven is nooit afgerond' In de vroege ochtend, in het bijzijn van ons gezin is overleden mijn Kees, onze papa en opa We zullen je missen Rotterdam 07-07-1948 Koudekerke 14-10-2015 Suze Visser-Kluijfhout Mirjam en Dorus Abel Astrid en Tristan Robert Correspondentieadres: Kaapduinseweg 4 4371 NP Koudekerke De herdenkingsdienst zal gehouden worden op maandag 19 oktober om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zullen we Kees begraven op de begraafplaats in Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal erg goed na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Voor alle blijken van medeleven onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oktober 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Jacques van den Abeele De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. J.P. van den Abeele Chanthal en Simon de Visser - van den Abeele Kevin, Sophie Esther en Andy de Zoete - van den Abeele Twan, Hessel Sluiskil, 17 oktober 2015 Tevens danken wij iedereen voor uw gift aan het KWF kankerbestrijding fonds. Onze dank gaat uit naar allen die medeleven betoonde na het overlijden van onze geliefde broer en zwager Veel kaartjes met troostende woorden. De mooie bloemen de telefoontjes en bezoekjes. Dit alles is ons tot steun, hartelijk dank. Fam. van Beveren-Koppenhol Sint Maartensdijk, oktober 2015 Dank voor het warme medeleven en de belangstelling bij het overlijden van mijn echtgenoot Van de vele lieve woorden en mooie kaarten ben ik erg onder de indruk. Ze geven mij veel steun. Agnes de Kramer - Buijsse en kinderen Terneuzen, 17 oktober 2015 De vele blijken van warmte en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en superoma. hebben ons kracht en steun gegeven om zonder haar verder te gaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen St. Jansteen oktober 2015 In Memoriam We missen je Simon Marck en Willeke Tygo, Jelte en Hay a Lester en Henny In ons hart 17 - 10 - 2000 Al 15 jaar uit ons leven Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52