0 Familieberichten O IHensenlinq.nl Juopu/f] Üysflailsti V Frans Suy 18 zaterdag 17 oktober 2015 (Sc (c/o £/\(\s,seeif(o-f/(aa/: M Museum De Karkasse OWG Oldtimer Weekend KASJA Kasja de Bree Kasja Kasja de Bree Kasja de Bree-Jopa Kasja Hendrik Pieter Buist Adriaantje van der Groef kijk ook op Op zaterdag 24 oktober 2015 hopen onze ouders hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Receptie van 15.00 tot 18.30 uur. Landgoed Morelleput Sint Bavodijk 56A, 4505 AB Nieuwvliet Hun kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Molenstraat 19, 4503 BAGroede Voor de wereld ben je een persoon maar voor ons ben je de wereld Mijn lieve vrouw en onze lieve mama heeft haar rust gevonden ia Kaiairz/rra r/e - Kasja - K echtgenote van Harry de Bree Brzeg Dolny, 9-2-1966 Terneuzen, 15-10-2015 Harry de Bree Aron de Bree en Anne van Strien Simone de Bree Juliana van Stolbergstraat 16 4532 AZ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 21 oktober om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Dinsdag 20 oktober is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van Kasja te nemen in voornoemd centrum. Dank aan: ziekenhuis 'de Honte', dokter Van Dijk, dokter Sie, Linda van de afdeling Oncologie, Cora, dokter Bosman, Buurtzorg en alle familie en vrienden voor het medeleven tijdens de ongelijke strijd tegen deze vreselijke ziekte. Kasja hield van kleurrijke bloemen. Na een moeizame strijd, maar met veel moed is uit ons midden weggegleden onze lieve schoondochter, schoonzus en tante, Ze zal altijd in onze gedachten blijven... C. de Bree-Kok Ria en Henk Versluis-de Bree Guido en Kayleigh Martijn en Kimberley Daisy Wij zijn geschokt door het overlijden van Echtgenote van onze medewerker Harry de Bree. Wij wensen Harry, Aron, Simone en familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Cargill, Sas van Gent Zo dapper heb je gestreden, en zo moedig heb je het aanvaard. Rust zacht lieve Wij wensen Harry, Aron, Anne en Simone veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Eric en Ingrid Rick en Stephanie Sander Perry en Cobie Lieke en Kenny Jelle en Leonie Diep bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenote van onze collega Harry. We willen Harry, Aron, Simone en overige familie heel veel sterkte toewensen om dit verlies te dragen. Namens de collega's Corn-plant Cargill, Sas van Gent Bedroefd hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van onze lieve, fijne en gewaardeerde collega Kasja's nimmer aflatende vechtlust, positieve levens instelling en interesse voor anderen hebben wij van heel dichtbij mee mogen maken. Wij hebben daar veel van geleerd. Rust zacht lieve Kasja en bedankt dat we met je hebben mogen samenwerken. We zullen je verschrikkelijk missen, je blijft in ons hart. Wij wensen Harry, de kinderen en de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's van de Spoedeisende Hulp ZorgSaam Ziekenhuis in Terneuzen Een prachtige, dappere vrouw gaan wij missen. Trouwe gast en moeder van onze collega Simone. Wij wensen Simone, Harry, Aron en Anne veel sterkte. Grand Café Ter Nose Th#*» M im1 1*1' De zwerver is eindelijk thuis... Na een warm, emotioneel en betrokken leven is, door liefde omringd, thuis in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan, mijn partner, onze vader, schoonvader en opa partner van D.J. Tack weduwnaar van Maria Santina Snoep t Cadzand, 12 oktober 2015 Cu ra ga o, 5 augustus 1927 Cadzand: DinaTack Hoofddorp: Denise en Hans van Bergen-Buist Niels en Mandy Chantai Curagao: René Buist Gabriëlla Eliza Correspondentieadressen: Prinsestraat 40, 4506 AH Cadzand Scalaweg 6, Curagao Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Herfst Het laatste blad viel van de tak Er zal geen nieuwe meer groeien De tak sterft af, net als het blad En nimmer zal zij meer bloeien Toch nog onverwacht, uit ons leven weggegleden mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Dirksland, 2-3-1928 t Terneuzen, 14-10-2015 Houten: Terneuzen'. Rotterdam: An Troost in herinnering Aad en Feya Troost - Rottier Ayk, Kyan, Roan Patrice en Tamara, Aimee, Kaya, Phebe, Dean Esmeralda en Jan-Willem, Jesse, Elise Adriaantje Troost in herinnering Correspondentieadres: Schuberthof 20, 4536 AM Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan het personeel van de Blide, "Het straatje van Willem" voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd nemen we afscheid van De heer Geboren te Koewacht op 1 augustus 1946 en na een langdurige ziekte overleden te Gent op 12 oktober 2015. Zijn zoon, schoondochter en kleindochter: Peter en Els SUY - CLOET en Louise Zijn broer, zus, neven en nichten Ludo SUY en Carla JACOBS, Tessa en Laura Hans en Rose Marie REIJNDERS - VAN DE WALLE, John en Saskia de families SUY en VAN DE WALLE. De uitvaartdienst vond plaats in intieme kring. Met oprechte dank aan de dokters, het verplegend personeel en de vrijwilligers van de afdeling palliatieve zorgen van het AZ Sint-Lucas te Gent. Familie Suy, p.a. Trieststraat 2, 9960 Assenede IFTJNERAIJ uitvaartzorg ITuïs Dr "'-J-.r Iïuysse Ajj-tn-iiuirErlrvJcic Rivbhtmlc $ml-Latimnx ivrvui/uncrati. h?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51