Vuurwerk boven de Donau! 1 Luxe nieuwjaarscruise Boek nu deze lezersreis Vuurwerk boven de Donau! itffe 4§p (ij|) |a|pharosreizen uüP pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Het boek: 'Koekoek! Een delta vol leven' Een voucher: Gratis de making-of van de film kijken Gratis tweede kaartje voor een excursie in één van de gebieden waar de film is opgenomen. x Holland in de Delta Pakket 44,95 19,95 Zeearenden, bevers, raven, kraanvogels, zilverreigers en zelfs de wolf zijn weer in ons land te zien. Op eigen kracht terug. Wie had dat ooit gedacht? Bioloog en natuurfotograaf Edo van Uchelen legt in het rijk geïllustreerde boek 'Koekoek! Een delta vol leven' uit hoe de natuur in ons eigen land in elkaar steekt. Hoe nieuwe of eerder verdwenen soorten ons land weten te vinden. Hoe 'oude' soorten zich handhaven of verdwijnen. Hoe ze samen leven en wat ze daarvoor nodig hebben. En dat is vaak anders dan men denkt. Voor onze lezers hebben wij een exclusief pakket samengesteld waarmee u de indrukken van deze mooie film anders én opnieuw kunt beleven. Behalve het boek 'Koekoek' ontvangt u in dit pakket vouchers voor een extra film en een mooie excursie in de natuur. Dit boek is verbonden aan de film Holland, Natuur in de Delta. De film en het boek sluiten aan op de groeiende belangstelling voor de natuur in ons eigen land; met steeds meer liefhebbers, vogelaars, wildlife spotters, vlinderkijkers, natuurfotografen en natuurtuiniers. Luxe nieuwjaarscruise Bij 7 dagen vanaf €816,- Kom aan boord van een luxe cruiseschip en ervaarde Donau met flonkerende licht jes. Je vaart van Passau naar Wenen, Bratislava en Boedapest en bewondert het rivierlandschap op de mooist denk bare wijze: door de glaswand (9 bij 17 me ter) aan de voorzijde van het schip. Zo zie je de kloosters, kastelen en de flonke rende lichtjes van de cultuursteden wel heel erg mooi! Bovendien ben je getuige van het spectacu laire vuurwerk in Wenen. Trekje 's avonds je mooiste baljurk aan voor een bezoek aan de opera in Linz? Ook aan boord worden bijzon dere concerten gegeven. En proefje de lek kerste grtiner veltliner bij de wijnproeverij in Dürnstein? Met deze reis voel je je een primadonna op de Donau! Je verblijf De MS Primadonna is de enige echte rivier catamaran ter wereld. Er is een receptie met glazen bodem waardoor je de rivierziet, een panoramabar en zonnedek. Ookzijn erwell- nessfaciliteiten. Het uitstekende restaurant trakteert je op lekkernijen uit de Weense keuken. Elke hut heeft individuele klimaat regeling, douche en toilet, tv en minibar. Je rijdt met je eigen auto naar Passau. Je kunt je auto ter plekke parkeren op een omheinde parkeerplaats. Nieuwjaarscruise Inbegrepen: 6x overnachting in buitenhut 6xvolpension (uitgebreid ontbijtbuffet, driegangenkeuzelunch, viergangen- keuzediner, koffie met lekkernijen, avond snack) parkeren auto in Passau lx massage per geboekte Hoofddek-hut concert klassieke hits met pianist en sopraan concert zigeunerorkest in hetboord- theater opera 'Die lustige Witwe' in Linz rondleiding Bratislava met bezoek Primatiaal Paleis en Nationale Galerie filmavond in het boordtheater rondvaart Boedapest bezoek Linzer burcht bezoek Kunsthistorisches Museum Wenen oudejaarsfeest met vijfgangenmenu en show vuurwerk-rondvaart Wenen wijnproeverij Dürnstein Prijzen Hoofddek Bovendek 28/12 816 1142 Prijzen in p.p. Kijk op www.pharosreizen.nl voor de 6-daagse Kerstcruise, met vele extra's! Niet inbegrepen: reserveringskosten 20,-) en kosten Calamiteitenfonds 2,50). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aan trekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Of bei Pharos Reizen via 023 - 55 42 870 (lokaal tarief) met zoekcode: 32386. zaterdag 17 oktober 2015 SZ-8-18M-Pakket Holland id Delta Geslacht: O Man O Vrouw Naam: Straat nr.: Woonplaats: Postcode: Telefoon: E-mail: Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media eenmalig het verschuldigde bedrag 1,95 verzendkosten) te incasseren van: I BAN: NL Handtekening Vragen? Bel 0900 - 2021352 (45 cent p.g.) Let op: verwerking van een bon order duurt tot 10 werkdagen na ontvangst betaling. Lees de overige voorwaarden op www.pzc.nl/webwinkel Stuur deze bon in een ongefrankeerde envelop naar: P7.C Webwinkel lezersservice, Antwoordnummer 10008, 5680 VB Best

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 20