Familieberichten Van der Hooft uitvaartzorg Kees Visser It) iJla llilfflfemnrmm Col Of O familieberichten Cornelia Adriana Klaaijsen Marinus Salm Corry Cornelis Herman Kees Visser Willem Wegman Xander Rombach Rien Kees Lokaal, vertrouwd, betrokken. Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg i 0800 - 4444 000 A Eb en vloed iedere dag steeds weer jouw voetstap in het zand. Helaas nooit meer. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij samen mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van Breskens Vlissingen 28 februari 1931 14 oktober 2015 Wemer Balzereit Rick Stroo (in herinnering) Henny en Heieen Stroo Marcel en Anne Erwin en Brett Rénald André Stroo en Christel Verbeek Christijn Jolanda en Jan-Willem Wijnen-Stroo Robbert-Jan Sjoerd Jean-Paul Stroo (in herinnering) Achim Balzereit en Christiane Gömer Günter Balzereit U kunt afscheid van haar nemen op maandag 19 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres W. Balzereit Pablo Picassoplein 163,4382 KB Vlissingen 'Je leven is nooit afgerond' In de vroege ochtend, in het bijzijn van ons gezin is overleden mijn Kees, onze papa en opa We zullen je missen Koudekerke 14-10-2015 Rotterdam 07-07-1948 Suze Visser-Kluijfhout Mirjam en Dorus Abel Astrid en Tristan Robert Correspondentieadres: Kaapduinseweg 4 4371 NP Koudekerke De herdenkingsdienst zal gehouden worden op maandag 19 oktober om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zullen we Kees begraven op de begraafplaats in Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Met bewondering hebben wij afscheid genomen van onze moegestreden zwager en oom )anny Wisse-Kluijfhout t Lein Wisse Riet Rijk - Hommel Wim Kluijfhout Nel Kluijfhout-de Graaf Bram Kluijfhout Marjo Kluijfhout-de Nooijer Sam Kluijfhout Suzan Kluijfhout-de Visser neven en nichten Koudekerke, 14 oktober 2015 Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom echtgenoot van Marina Francke in de leeftijd van 82 jaar. We wensen onze zus Rini en de kinderen veel sterkte toe in dit zware verlies. Middelburg: Maria Vader-Francke Goes: Corrie Vader-Francke Frans Vader neven en nichten Ede, 15 oktober 2015 Ons bereikte het droevige bericht dat op maandag 12 oktober vader van onze leerling Sanne Rombach is overleden. Wij zijn verdrietig en leven heel erg mee met Sanne en haar moeder en wensen hun veel kracht in deze moeilijke tijd. Team, leerlingen, ouders en bestuur van Archipelschool Theo Thijssen. Niet alles is voorbij je blijft bij ons door wie je was en wat je zei en watje voor ons hebt betekend Bedroefd om zijn heengaan, maar blij dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat na een zorgzaam en werkzaam leven zacht en kalm is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa 16 juli 1929 t 14 oktober 2015 Mina Salm-Pekaar Annet en René Jorn en Ellen Ivar Jaap en Elly Bianca en Arjen Benny en Bettie Jan en Olga Yentl en Michael Nina en Jacky Kelly en Jurgen Damstraat 96 4401 AT Yerseke De afscheidsdienst wordt maandag 19 oktober om 10.30 uur gehouden in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Graag willen wij de medewerkers van Ter Weel, locatie Moerzicht en de Mispelblomhof hartelijk bedanken voor alle goede zorgen aan Rien besteed. vrijdag 16 oktober 2015 15 14-10-2001 14-10 2015 14 jaar is het geleden dat je er niet meer bent maar als een traan een trap kunt bouwen en een mooie herinnering een brug dan klom ik hoog naar de hemel en nam ik je mee terug. Hannie Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvoartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 75