Familieberichten O IHensenlinq.nl Üyarlüda/J 14 vrijdag 16 oktober 2015 Pieter Castel Piet Johannes van Liere Johannes van Liere Dan valt ineens het licht weer door de kale bomen. Ik kijk ernaar en denk; zo is het goed. Er zal weer ieder jaar een nieuwe lente komen. Ook na een afscheid, na een laatste groet. En iedere lente is een stukje verder leven. Hoe lang, waarheen, dat weet geen enkel mens. Maar als je dankbaar bent voor het geen je is gegeven, dan kom je net als ik met een glimlach aan de grens. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Luitenant ter zee V.K. 2.O.C. in de leeftijd van 87 jaar. M.J. Castel-Schoonenboom Co en Carla Jeroen Elly en Herman Goes, 14 oktober 2015 Olmenhof 16 4334 CN Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 20 oktober om 11.30 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdwegte Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 11.00 tot 11.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Piet Castel God heeft het eerste woord. Hij heeft in den beginne het licht doen overwinnen, Hij spreekt nog altijd voort. God staat aan het begin en Hij komt aan het einde. Zijn woord is van het zijnde oorsprong en doel en zin. Liedboek gezang 11 en 4 Na een lang en een gezegend leven, getekend door geloof, hoop en liefde, moeten wij afscheid nemen van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Johannes Harthoorn sinds 7 augustus 2009 weduwnaar van Neeltje Geertruida de Bourgraaf in de leeftijd van 86 jaar. Frans Harthoorn Ko en Connie Harthoorn-Imanse Trudy en Pim, Lisa Wilma en Michael Corline (in herinnering) Jordi en Amber Goes, 14 oktober 2015 Correspondentieadres: DHZ Kruiningen Markt 9A 4416 AG Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. W. Quak, wordt dinsdag 20 oktober om 13.30 uur gehouden in de JohanneskerkBurg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Rond-Inn, Hoofdstraat 77A te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar dokter Risseeuw, de medewerkers van Allévo en Afd. D van het ADRZ te Goes voor de goede verzorging. Ludwig Hohenstein -Luud - Josephina Maria Hoogesteger - Ooms Fie Mijn genade is u genoeg 2 Korintiërs 12 9 Tevreden met zijn leven is, in stil vertrouwen op zijn Schepper, van ons heengegaan onze geliefde en altijd zorgzame vader en mijn opa weduwnaar van Neeltje Walhout 1925 - 2003 in de leeftijd van 90 jaar. Wemeldinge: J.A. van Liere (in herinnering) C. van Liere-de Nooijer Johan Nieuwdorp: A.J. van Liere Onze dank gaat uit naar het personeel van Rietzanger 3 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Havenweg 18a, 4455 AP Nieuwdorp. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. dinsdag 20 oktober om 13.30 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Met droefheid delen wij u mee dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager sinds 22 april 2003 weduwnaar van Neeltje Walhout Sterke de Heere Adrie, Cobie en Johan in dit zware verlies. Nieuwdorp: J. Moerdijk-Walhout Lisse: L. Walhout J.L. Walhout-Kooijman Goes: M. Witte-Walhout Neven en nichten Heinkenszand, 14 oktober 2015 kijk ook op We zijn geschokt door het plotselinge overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Lou (in herinnering) en Aaf Castel Bep en Piet Adriaanse Joop (in herinnering) en Adrie Castel Krientje en Huib den Hollander Alewijn en Mary Castel Neven en nichten Vrede wens ik je toe, liefde wens ik je toe. Moge God je behoeden, leef met zijn liefde. Vrede wens ik je toe. Met elkaar hebben we afscheid genomen van onze lieve betrokken vader en trotse opa echtgenoot van Lenie Hohenstein - de Witte 118 mei 2012 Rotterdam, 7 maart 1930 Kapelle, 14 oktober 2015 Tilburg North Middleton, UK Fred Hohenstein Anouk Glaser Mirthe, Meike Peter Hohenstein Mischa Hautvast Lexie Correspondentieadres: Nispenstraat 30, 5045 MR Tilburg Er is gelegenheid afscheid te nemen van Luud op zaterdag 17 oktober 2015 van 16.00-16.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op dinsdag 20 oktober om 13.00 uur in de Mozeskerk, Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend is er aldaar gelegenheid de familie te ontmoeten, desgewenst, te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u deze advertentie dan als een uitnodiging. Kom zoals u bent. I.p.v. bloemen gaarne een gift in de collectebus t.b.v. de Nierstichting. 't Verlies was er al voor het einde, het treuren voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden haar stil verdriet. Nu rouwen wij, maar treuren niet... Na een langzaam verval van krachten is rustig van ons heengegaan onze lieve moeder, oma, grootmoeder, vriendin en maatje weduwe van Giel Hoogesteger 10 juni 1930 10 oktober 2015 Bas en Tiny Onno en Ilse Niek, Florus Maja Wendy en Peter Peter, Jordy, Mitchel Lida en Frans t Kevin en Lucinda Lana Bryan en Frederique Ties van der Broek Correspondentieadres: Oranjestraat 15, 4381 BB Vlissingen Overeenkomstig haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74