Familieberichten O IHensenlinq.nl Overladen Krina Cornelia Ras Krina Ras 18 vrijdag 16 oktober 2015 Cornelia Adriana Klaaijsen De Uitvaart Informatie Hulplijn Johannes van Liere Sjors de Waal Aarnout Dieleman - Nout - Corry Willy Alfons Jerome Mariman Adriaan van der Linde 0800 - 4444 000 kijk ook op Bijzonder, in zijn doen en laten Bijzonder, in zijn uitspraken Bijzonder, de manier waarop hij omging met zijn ziekte Een bijzonder persoon die we allen op 'Denoek' en omstreken zullen missen Wij zijn verdrietig dat onze pa en opa is overleden, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven. weduwnaar van Corrie Dieleman-Bakker in de leeftijd van 80 jaar. Peter en Sandra Nicky, Anouschka en Lorenz Alex Wim en Saskia 14 oktober 2015 correspondentieadres: Ds. Raamshof 35 4542 AZ Hoek Geheel naar wens van pa zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Eb en vloed iedere dag steeds weer jouw voetstap in het zand. Helaas nooit meer. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij samen mochten beleven hebben wij afscheid moeten nemen van Breskens 28 februari 1931 Vlissingen 14 oktober 2015 Wemer Balzereit Rick Stroo (in herinnering) Henny en Heieen Stroo Marcel en Anne Erwin en Brett Rénald André Stroo en Christel Verbeek Chri stijn Jolanda en Jan-Willem Wijnen-Stroo Robbert-Jan Sjoerd Jean-Paul Stroo (in herinnering) Achim Balzereit en Christiane Gömer Günter Balzereit U kunt afscheid van haar nemen op maandag 19 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres W. Balzereit Pablo Picassoplein 163,4382 KB Vlissingen I Uitvaart Informatie Hulplijn Mijn genade is u genoeg 2 Korintiërs 12:9 Tevreden met zijn leven is, in stil vertrouwen op zijn Schepper, van ons heengegaan onze geliefde en altijd zorgzame vader en mijn opa weduwnaar van Neeltje Walhout 1925 - 2003 in de leeftijd van 90 jaar. Wemeldinge: J.A. van Liere (in herinnering) C. van Liere-de Nooijer Johan Nieuwdorp: A J. van Liere Onze dank gaat uit naar het personeel van Rietzanger 3 voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Havenweg 18a, 4455 AP Nieuwdorp. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. dinsdag 20 oktober om 13.30 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp. De strijd heb je nimmer opgegeven zelfs toen het einde werd verwacht je bleef geloven in het leven vol liefde, zorg en levenskracht Na een leven van liefde en zorg voor velen, is overleden mijn lieve man, vader en opa echtgenoot van Louisa Celina Puijenbroek 06-11-1937, Sint-Magriete (België) t 13-10-2015, Oostburg Louisa Mariman-Puijenbroek Carlos en Ricardo en overige familie Schouwburgstraat 14 4501 BP Oostburg Er is maandag 19 oktober gelegenheid om afscheid te nemen van Willy tussen 18.30 uur en 19.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 in Oostburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 20 oktober om 10.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend aan de afscheidsdienst is er gelegenheid in de aula de familie persoonlijk te condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging ais zodanig te beschouwen. Tevens willen wij iedereen bedanken voor de goede zorg aan Willy. Kaarten was haar lust en leven, maar ook een goede speelster verliest. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van 25 februari 1938, Groede 114 oktober 2015, Oostburg Adrie van der Linde Patrick en Hannie Stephan en Heieen Erwin en Jeanine Sven en Femke, Jaynairo Roy Correspondentieadres: Oude Kerkstraat 1, 4527 CT Aardenburg De afscheidsplechtigheid waarvoor wij u uitnodigen zal plaatsvinden op maandag 19 oktober om 11.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Bedroefd delen wij U mee dat uit onze familiekring is weggenomen onze dierbare zuster, schoonzuster en tante Echtgenote van Adrie van der Linde Groede Oostburg Groede Breskens Cadzand Oostburg Breskens Groede Sjaanf en Bramf Buijze-Ras Minaf en Willyt Momout-Ras Charelf en Mariet Ras-Robijn Marie en Bramf v.d. Wege-Ras Corrie en Henk Brevet Suzie en les Verploeg Finus en Adrie Ras Jaap en Marianne Ras Neven en nichten We hebben het trieste bericht ontvangen van het overlijden van Jarenlang vrijwilliger en supporter bij SDO '63, We zullen zijn inzet, betrokkenheid en meeleven met onze club erg missen Wij wensen Ria, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, leden, supporters en vrijwilligers van voetbalvereniging SDO '63 Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 2

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51