ff) (Tlensen inq.nl Familieberichten Sjors de Waal De Uitvaart Informatie Hulplijn Voor wie zijn we er? Ria de Waal-Weemaes Hoewel we wisten dat Hij ernstig ziek was hebben wij toch nog onverwacht kennisgenomen van het overlijden van George de Waal Ruim 60 jaar was George lid van onze camavalsstichting. In 1997 werd hij vanwege zijn vele verdiensten benoemd tot erelid. Zijn inzet en aanwezigheid tijdens carnaval zullen wij erg missen. Wij wensen Ria, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verfies. 0800 - 4444 000 Uitvaart Informatie Hulplijn uitvaartinformatiehulplijn.nl info@uitvaartinformatiehulplijn.nl kijk ook op donderdag 15 oktober 2015 19 Hij hield van de polder, het weidse land. Daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd. Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en allerliefste opa echtgenoot van Lid in de Orde van Oranje Nassau Hij overleed in de leeftijd van 81 jaar. Lamswaarde: Ria St. Jansteen: Tiny en Hans Esther Anouk en Perry, Izis, r Hulst: Marlies en Mare Yannick en Petra Michelle Vlissingen: Jacqueline en Mare Kasper en Chelsea Justin Jeroen Bart Hulst: Frank en Francisca Jelle Merel Een speciaal woord van dank aan het thuiszorgteam van Zorgsaam. 12 oktober 2015 Dreef 36 C, 4586 AP Lamswaarde U kunt afscheid nemen van Sjors in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 16 oktober van 20.00 tot 20.30 uur en zaterdag 17 oktober van 09.15 tot 09.45 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 17 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius, Jacobus de Waalstraat te Lamswaarde, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. M'n opa, m'n opa, m'n opa op heel de wereld was er niemand zoals hij camavalsstichting Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52