Oyarladsj) IDensenljnq.nl Familieberichten Adriaan Radewalt Maria Apolonia van Daalen - van Geertruij Gustaaf van Daalen Het zijn niet altijd de mooie dingen die de liefde bloeien doet. Wanneer't verdriet ons leven groet en onze mond niet meer kan zingen ontvouwd zich het groot geheimenis dat liefde is. Met groot respect hoe hij zijn ziek zijn tegemoed trad, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze zorgvolle vader, schoonvader, groot- en overgrootvader David de Jonge echtgenoot van Catharina Scheele Zaamslag, 29-08-1935 t Terneuzen, 10-10-2015 C. de Jonge-Scheele David en Lenie Nathaly en Michiel Veerle, Lieke Peter en Jolanda Reuzenhoeksedijk 7 4533 PK Terneuzen Vrijdag 16 oktober is er vanaf 13.20 uur gelegenheid om de familie te condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en gebed aanvangt. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Donderdag 15 oktober is ervan 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van David te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys. Onze dank gaat uit naar dr. Razafy en ZorgSaam Thuis voor de liefdevolle verzorging. Zoals de zon de bloemen kleurt, zo kleurt muziek het leven. Verdrietig, maar met mooie lieve herinneringen in onze gedachten hebben wij thuis afscheid genomen van mijn lieve man en maatje, onze pa en trotse opa Adrie 2 april 1941 f 10 oktober 2015 Nella Radewalt - Slootmaker Edith en Gert Beau en Dennis Jasmijn Isabella en Dick Nadja en Mico Nikita Correspondentieadres: Meidoornstraat 5 4306 AD Nieuwerkerk Kom zoals je bent~ De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 15 oktober om 12.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijk Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wannes van der Schoot René Marie Snouwaert Jacky Gertjan Meliefste Jan Marinus Kleijn Familieberichten kijk ook op Je lieve zachte stem ik zal haar niet meer horen maar eeuwig zal ik weten ik ben uit jou geboren. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder en Mit Graauw weduwe van Zij overleed op 10 oktober 2015 in de leeftijd van 98 jaar. St. Jansteen: Alphons en Annie van Daalen - Thijs Dennis en Els Fleur, Jaro, Levi Davy en Karin Nina, Milan Danny en Marinka Amber, Senne Correspondentieadres: Inghelosenberghe 42, 4564 DJ St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Maria in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 14 oktober van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 15 oktober om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Huist, waarna we haar gaan begeleiden naar haar laatste rustplaats bij haar man op de r.k. begraafplaats te St. Jansteen. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de kapel. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Blaauwe Hofke 144 voor de liefdevolle verzorging die zij hebben gegeven. -Rina- Afgelopen vrijdag is overleden onze vrijwilliger Hij was actief binnen de schildergroep van SVRZ Ter Valcke. We kennen hem als een vrijwilliger die met iedereen 'een praatje' maakte. Wanneer hij binnen kwam in Ter Valcke, ontstond er een gezellige sfeer. Op woensdagmiddag was hij als eerste binnen de schildergroep aanwezig om te zorgen dat de koffie en thee klaar stond. Zo kon hij bij binnenkomst de bewoners direct op een bakje trakteren. Wij zullen zijn aanwezigheid missen. Wij wensen zijn naasten veel sterkte toe met dit verlies. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers SVRZ Ter Valcke, Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Jacqueline van den Hil, locatiemanager SVRZ Ter Valcke Erg verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn baasje, onze broer, schoonbroer en oom Echtgenoot van Emma Joanna Maria Corveleijn St-kruis t Oostburg 7 december 1935 11 oktober 2015 De families Snouwaert en Corveleijn 4927 AM, 11 oktober 2015 Bootstraat 1 De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Condoleren alleen schriftelijk. dinsdag 13 oktober 2015 15 Je was een geweldige, positieve en inspirerende werkgever! Helaas ben je veel te vroeg overleden. We wensen de familie Schoot veel sterkte! Medewerkers en oudmedewerkers Dolf Schoot De HEER heeft gegeven, De HEER heeft genomen De Naam van de HEER zij geprezen Job 1:20 en21 Met verdriet delen wij u mee dat in de leeftijd van 19 jaar, bij het uitoefenen van zijn grote passie, de luchtvaart, is overleden onze lieve en dierbare zoon en broer Gerrit Johannes Terneuzen, 04-08-1996 Loosdrecht, 10-10-2015 AxelKees en Irma Meliefste-Nijhoff Middelburg Kees Axel Marleen Zonnemare 2 4571CX Axel Woensdag 14 oktober is er van 18.45-19.45 uur gelegen heid om afscheid te nemen van Gertjan in uitvaartcentrum Watergraafsmeer, Zaaiersweg 2,1097ST Amsterdam. Vrijdag 16 oktober is er een dankdienst om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Kerkdreef 19 Axel. Na de dienst wordt Gertjan begraven op de begraaf plaats aan de Burchtlaan en daarna is er gelegenheid om te condoleren en elkaar te spreken. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een korte periode van ziek zijn is overleden mijn liefhebbende man, onze lieve vader en trotse opa en overgrootvader Middelburg Middelburg 27 december 1923 9 oktober 2015 Middelburg: F. M. Kleijn-Willeboordse Pieter t Addy Jan en Olga Isaac Correspondenntieadres: Seislaan 36 4333 GX Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen van Jan op dinsdag 13 oktober van 16.30 tot 19.30 uur aan de Seislaan 36, Middelburg. De herdenkingsplechtigheid vindt plaats op donderdaq 15 oktober om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43