koploper DBGC af Robert Padmos schiet Smerdiek met vier doelpunten aan diggelen 11 Amemuiden is met 4-0 nog lief voor Veere in de derde klasse A SPORT 15 Arjen de Koeijer wordt als invaller matchwinnaar voor Yerseke tegen Serooskerke (1-0). Arnemuiden-Veere 4-0: Arnemui den was nog mild voor Veere. Voordat de 1-0 van Janick Schaier uit een strafschop viel (overtre ding op Bastiaan Grootjans) had Marinus Baas al moeten scoren. Veere kreeg via Elian Jongepier één goede kans en in de 33e mi nuut tekende Leon van Belzen voor de 2-0. Na de thee kopte hij op aangeven van Thijs Roovers ook de 3-0 binnen en na een assist van Baas maakte Van Belzen zijn derde treffer. Yerseke-Serooskerke 1-0: Voor rust ging het duel gelijk op, maar na de pauze bleek Yerseke de bovenlig gende partij. Een kwartier voor tijd kwam de van een gekneusde rib herstelde Arjen de Koeijer in het veld en twaalf minuten later besliste hij het duel. Na een uitval verscheen hij alleen voor doelman Jordi Suurmond en die kans liet De Koeijer niet onbenut. Domburg-'s-Heer Arendskerke 2-3: Domburg startte sterk en kwam via Sander Willemse op 1-0. Kort voor rust leidde een uitval tot de 1-1 van Siem Corstanje. Op aange ven van Chiel Maranus kwam Domburg na de pauze weer op voorsprong, maar in het laatste kwartier trok 's-Heer Arendskerke het duel naar zich toe. Na een fout van Maurice Bernard scoorde Jus tin le Conté uit een strafschop de 2-2 en even later bezorgde Dennis Goedegebure zijn ploeg de zege. Kapelle-Jong Ambon 1-4: „Een of fday voor Kapelle", sprak leider Harry de Waard. Na een half uur leidde een solo van Rudley St. Ja- go tot de 0-1. Pas in de 65e mi nuut kwam Jong Ambon via Igna- cio Misaine op 0-2. Een uithaal van Jasper Vink leidde nog wel tot de 1-2, maar de 2-2 zat er nooit in. In de slotminuten sloegen de be zoekers via Celino Davidse en Mar cello Tuhuleruw nog toe. Kruiningen-VCK 1-2: De eerste helft was voor VCK. Kruinin- gen-doelman Mark Koster hield Merijn Dek twee keer van scoren af, maar in de 23e minuut schoot Pieter Hage uit een corner van Ja cob Jobse toch de 0-1 binnen. Na rust een beter Kruiningen. We sley Kuijper vond VCK-doelman René Bil op zijn weg, maar via Lars Steendijk werd het daarna toch 1-1. In de 66e minuut kreeg Merijn Dek direct rood na een charge op Kuijper. Met tien man greep VCK de zege. Na een over treding op Stefan Wielemaker scoorde Dig Besuijen uit een penalty de 1-2. MZVC-Krabbendijke 1-5: Krabben- dijke was een maatje te groot voor MZVC. Door goals van Ronald Zuidweg, Rens Jansen en Armin de Bat stond het na 42 minuten 0-3. Patrick Joossens bezorgde vlak voor rust MZVC met de 1-3 het idee dat er nog wat te halen viel, maar tien minuten na de her vatting besliste Zuidweg het duel definitief. Uit een strafschop maakte Elco Jansen ook nog de 1-5- Walcheren-Nieuwland 6-1: „Een slechte wedstrijd van onze kant", liet René van Herpen weten. De Walchren-trainer zag dat Bart Chermin zijn team op 2-0 zette, maar dat Richard van de Schoor daarna voor de 2-1 zorgde. Met zijn derde goal in de 57e minuut tilde Chermin de stand naar 3-1. Daarna was het de beurt aan Ste ve Schalkwijk. Hij scoorde drie keer, waarvan de eerste uit een penalty. Bart Chermin en Steve Schalkwijk scoren allebei drie keer in 6-1-overwinning van Walcheren ineenstorting van zijn ploeg. „Zo vecht je geen derby uit. Het was mat van onze kant." WHS-coach Romeo van Aerde was blij dat zijn team weer eens won. Hij had di verse posities gewijzigd. „Dan neem je een risico, maar het heeft geweldig uitgepakt." Rimboe-Tholense Boys 0-2: Dani Gladdines en Dave den Boef beslis ten het duel na rust. Tholense Boys-trainer Erwin de Nijs vond echter dat zijn ploeg in de eerste helft het beste spel van dit sei zoen op de mat legde. „Ik zie steeds meer vastigheden." De Nijs was zeer te spreken over de disci pline van zijn team. „Het was su- perdegelijk wat we lieten zien." DFS-Den Bommel 2-2: Tien minu ten voor het einde kopte Mark de Feiter op aangeven van Ian van der Wekken de 2-1 binnen. Toch kwam Den Bommel nog langszij. De Nijs bleef ondanks die teleur stellende afloop realistisch. „Dit was voor ons het hoogst haalbare. De tegenstander heeft de meeste kansen gehad en, gelukkig voor ons, onbenut gelaten." De 1-1 van de achttienjarige Delano Weste rink was het hoogtepunt. Van ruim dertig meter tilde hij de bal over de Zuid-Hollandse doelman. SKNWK besliste de wed strijd tegen Smerdiek in 45 minuten. De koploper van de vierde klasse B zag Ro bert Padmos excelleren en vier keer scoren voor rust. Voor trainer Walter de Jonge was het een ge not om te zien. „We overrompel den de thuisploeg volledig. Het was een super eerste helft. De vol gende stap voor mijn team is om nu negentig minuten zo te spe len." Voorzitter Marcel Bentvelsen van Smerdiek vond dat de wed strijd bij rust gespeeld was. „We misten de nodige spelers en dat was te merken." Rillandia moest op bezoek bij nummer twee Hansweertse Boys. Na tien minuten aanmodderen voerde Bram Kot een omzetting door bij de bezoekers en bij rust stond het meteen 0-4. „Dit was één van de betere wedstrijden van het seizoen", aldus Kot. Collega Steven Seedo: „Het was slecht, droevig en vooral laks." Smerdiek-SKNWK 2-6. Robert Pad mos 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, Justin de Brui ne 0-5, Frenk van den Hoek 1-5, MAANDAG 12 OKTOBER 2015 Leon van Belzen gids in zege door Klaas Verspoor VLISSINGEN. Arnemuiden ligt op koers voor de eerste-periodetitel in de derde klasse. De ploeg heeft na zes duels drie punten marge op Walcheren én Serooskerke. Laatst genoemde werd in Yerseke slacht offer van goalgetter Arjen de Koe- ijer. Hij bezorgde Yerseke als inval ler de 1-O-zege. Arnemuiden-aanvaller Leon van Belzen kopt de bal op het doel van Veere. Van Belzen was met drie doelpunten een plaag voor de Veere-verdediging. foto Lex de Meester door Robin Hamelink Julian van Nieuwenhuize 1-6, Levy Lindhout 2-6. Hansweertse Boys-Rillandia 0-5. Stephan de Leeuw 0-1 en 0-2, Michel de Vries (eigen doelpunt) 0-3, Marco Minnaard 0-4 en Bud Aschman 0-5. ZSC'62-FC Bergen 9-1. Jos Erades 1-0 en 2-0, Don van Vliet 3-0, Michiel Schipper 4-0 en 6-1, Geoffrey van Naamen 4-1, Nicky van der Velde 5-1, Dylan Venneman 7-1 en Dennis Lou- werse 8-1 en 9-1. Stavenisse-Vrederust 3-5. Ricardo Bandel 0-1, 0-2 en 1-3, Martin Wes- dorp 1-2, Yannick Broeren 1-4 en 2-5, Adriaan Jansen 2-4 en Jaap van de Ber ge 3-5. Vosmeer-Waarde 3-1. Karei van Zan ten 1-0 en 3-1, Ely Engo 1-1 (straf schop) en Robin Capelle 2-1. SPS-WIK'57 2-2. Wilmar Berrevoets 0-1,Jelmer Flikweert 1-1, Leonard Quist 2-1 en Hugo Visser 2-2 (eigen doelpunt). Rode kaart (2x geel): Elmar Verhage (WIK'57). Door drie treffers kwam Masoud Osmanie (Duiveland) op een seizoenstotaal van elf goals.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61