Familieberichten üt/arlüdef] kükookop fllensenlinq.nl Arie Kees Oudshoorn (AK) Arie Kees Oudshoorn Arie Kees Oudshoorn Arie Kees Oudshoorn Familieberichten Cornelis Harthoorn Cornelis Harthoorn Johannes Evert (Wannes) van der Schoot Hij wilde nog zoveel Bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze nestor, steun en toeverlaat Raadslid van de Gemeente Noord - Beveland, fractievoorzitter van onze fractie Noord - Bevelands Belang (NBB) Wij gaan door, waar hij moest stoppen. Wij wensen zijn zoon Arnold, zijn kleinkinderen, Ilonka, Janny en familie veel sterkte toe met het verlies van hun en onze AK. Namens de fractie van Noord-Bevelands Belang (NBB), Yvonne van der Maas, Pim Schenkelaars, Wineke Schimmel, Hans Peters en Michel de Smit Correspondentieadres: daafyvon@zeelandnet.nl Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hij was raadslid van de gemeente Wissenkerke van 1986 tot 1995. Van 1995 tot heden was hij raadslid van de gemeente Noord-Beveland. Tevens was hij vanaf maart 2002 primus (waarnemend raadsvoorzitter) van de gemeenteraad van Noord-Beveland. Zijn inzet en ideeën zijn waardevol geweest voor onze gemeenschap. Wij wensen zijn zoon en de verdere naaste familie leden veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders Noord-Beveland. "Hij heeft een steen verlegd in een rivier op aarde'.' Je had eigenlijk nog geen tijd om weg te gaan, maar je hebt je verhaal verteld en je strijd gestreden. Het is goed zo. -ft 26 juli 1952 9 oktober 2015 Arnold Oudshoorn Ilonka van Overmeeren Jay, Ryo, Sky Janny van der Weele Yvonne Jeanette en Henk Yolande en Jan Veronica en Hans en kinderen Het werd, het was, het is gedaan. 9 oktober 2015 Correspondentieadres: Provincialeweg 19, 4494 NA Geersdijk De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Jan de Wolf Onze kindervriend is niet meer. Ereburger van Geersdijk Wat zullen wij hem missen, zijn humor, zijn inzet. Wij wensen zijn zoon Arnold, zijn kleinkinderen, Ilonka, Janny en familie veel sterkte toe met het verlies van hun en onze AK. Namens de kinderen, ouders en vrijwilligers van Huttendorp Heersdiek, Stichting kinderevenementen Geersdijk Karin, Adrie, Femke, Natasja en Yvonne Arie Kees Oudshoorn Herman Vermeire Jopie de Klerk maandag 12 oktober 2015 21 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl Zonder dat iemand het heeft aan zien komen is plotseling overleden mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Beatrix van Dam Geboren te Nisse op 22 oktober 1935 Overleden te Kapelle op 10 oktober 2015 Kapelle: Beatrix Harthoorn - van Dam Haarlem: Aureen en Erwin van Delden - Harthoorn Luci en André Jorun Robin en Lars Rudi Heiloo: Jacqueline en Rob Bakker - Harthoorn Roxaan en Michelle Cas Haarlem: Vera Harthoorn Beau Joy Cerian Floddertje 1, 4421 TH Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 oktober van 15.30 tot 15.40 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de afscheidsbijeenkomst plaats om 15.45 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Volkomen onverwacht is overleden onze lieve broer, zwager en oom Geboren te Nisse op 22 oktober 1935 Overleden te Kapelle op 10 oktober 2015 Sjaan en Piet Schouwenaar - Harthoorn Coby en Jan Blankenburgh - Harthoorn Nichten en neven Het leven is als sneeuw Je kunt het niet bewaren Troost is dat jij er was Uren, dagen, maanden, jaren (Herman van Veen) Met groot verdriet nemen wij afscheid van een bijzondere man, onze lieve vader, opa en broer 08-01-1957 08-10-2015 te Brugge te Goes Koudekerke: Jolanda van Oevelen Kees van der Westen Amsterdam: Joost van der Schoot Max Amsterdam: Anna van der Schoot en Pieter Knüppe Middelburg: Noortje van der Schoot Rotterdam: Jan Willem van der Schoot en Christien Wagener Edner en Yvan Correspondentieadres: Langeweegje 43, 4371 EM Koudekerke Wannes is opgebaard in het uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 13 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. uuuuuu.hjobse-uituaart.nl uuww.basisuitvaart-zeeland.nl Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zwager en oom. 5-8-1929 10-10-2015 Koos de Voogd en Kinderen Correspondentieadres: Familie de Wolf Landbouwstraat 316 1787 AT Julianadorp Mien durpmien durpje Heersdiek!!! Dit waren je woorden tijdens het Stoppelfeest! Nu staan we als Heersdiek, stil bij het overlijden van Arie heeft voor Soos de Vaete veel inzet, PR, en gezelligheid gebracht! AK we zullen je missen! Arnold en fam,veel sterkte! Arnold we zijn er voor je! Soos de Vaete Op 8 oktober 2015 is overleden onze zwager en oom Wij wensen Leida, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Willy en Julia Frieda en Lau Gerarda en Jot Maddy en Arnold Ceciel en Armand Lydia en Ko Neven en Nichten Met verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve buurvrouw We zijn dankbaar voor haar vriendschap en liefdevolle belangstelling. Sterkte gewenst voor de familie. De buren van de Oostkapelseweg Serooskerke, 4 oktober 2015.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56