Kasteelhotel in Maastricht H hoteldeal.nl 28 64,50 4 dagen in omgeving Arnhem 3 dagen in Zuid-Limburg Tot 81 voordeel pp' 2 t/m 4 dagen Limburg inclusief verblijf, ontbijt en chocolademelk of glühwein De wereld is Kras Buitenplaats Vaeshartelt* Aankomstdata en prijzen ww w. kra sn I/LR83058 Hoe boek ik deze lezersreis? Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Hotel-Restaurant Op De Beek Online te boeken via Omgeving Schin op Geul Van der Valk Hotel Arnhem Online te boeken via Arnhem 2-4 dagen nü vanaf 35 Vanaf Slechts 2 overnachtingen incl. 3-gangendiner Verblijf in 4* Van der Valk Arnhem Boek nu deze lezersreis ~\2iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen maandag 12 oktober 2015 ($1 Heeft u altijd al eens op een uitgestrekt landgoed willen overnachten? Speciaal voor u selecteerden wij Hotel Buitenplaats Vaeshartelt. Hier vindt u de perfecte combinatie van rust, natuur en de gezelligheid van het bourgondische Maastricht. Ontdek de sfeervolle pleinen, historische bouwwerken, prachtige winkelstraten en behaaglijke cafés en restaurantjes in de binnenstad. Ook een wandeling door de uitgestrekte tuinen op het kasteelterrein bij het hotel raden wij zeker aan. Bovendien kunt u vanaf half november weer volop genieten op de kerstmarkten van Maastricht, Valkenburg en Aken met mooi verlichte kraampjes, handgemaakte cadeaus en traditionele lekkernijen. Boek snel! Dit unieke hotel ligt midden in het groen op een schitterend kasteelterrein, aan de rand van bourgondisch Maastricht (ca. 5 km). Er ligt een bushalte nabij het hotel en er gaat op zaterdag en zondag een gratis shuttleservice naar het centrum van Maastricht. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, restaurant, sfeervolle bar, terras en uitgestrekte tuinen waar u heerlijk kunt wandelen. U verblijft in een comfortabele kamer met telefoon, televisie, kluisje en badkamer met douche en toilet. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Aankomst van 19 oktober 2015 t/m 9 maart 2016. van voor u 2 dagen -54~ nü vanaf €35 3 dagen 409" nü vanaf €65 4 dagen 466" nü vanaf €85 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 2/3/4 dagen (1/2/3 nachten) verblijf in Buitenplaats Vaeshartelt met ontbijtbuffet, een warme chocolademelk met slagroom of glühwein in het hotel en een shuttleservice van het hotel naar het centrum van Maastricht (op zaterdag en zondag). Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, toeristen belasting 5,75 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR83058 of bel met Kras: 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83058 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 25 oktober 2015. FZC Het ^sterren Hotel-Restaurant Op De Beek heeft een charmante liggingnabij het centrum van Schin op Geul. Het hotel beschikt over 25 comfortabele kamers die standaard zijn voorzien van een tv, telefoon, radio, Wi-Fi en een badkamer met bad en/of douche en toilet. Geniet in de ochtend van een goed gevuld ontbijtbuffet en kom 's avonds terug in het hotel waar een heerlijk 3-gangendinervooru klaarstaat. Inclusief: 2 overnachtingen incl. ontbijt lx3-gangendinert.w.v.€25,75p.p. Gratis wandel-en fietsroutes Ophaalservice van treinstation Schin op Geul www.hoteldeal.nl/schinopgeul In de omgeving van Schin op Geul is veel te beleven. Wandel door het centrum van dit pittoreske dorp en bekijk de witte huizen, Romeinse boerderijen en andere historische bouwwerken. Maak ook een rit in de oude stoomtrein De Miljoenenlijn. De winkelliefhebber kan zich helemaal uitleven in de vele winkels die Maastricht rijk is. Maar ervaar ook eens de gezellige winterse sfeer tijdens de kerstmarkten in Maastricht en Valkenburg. Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. ToeristenbelastingbedraagtC 2,80 p.p.p.n. Verblijf is mogelijk t/m aankomst eind december 2015 o.b.v. beschikbaarheid. De moderne hotelkamers van Van der Valk Arnhem zijnsfeervolingerichtenvoorzienvaneentv, telefoon en een kluisje. De badkamers zijn uitgerust meteen ligbad, aparte douche en toilet. Alle kamers hebben een balkon of terras, 's Ochtends staat het uitgebreide ontbijtbuffet voor u klaar en in het a la carte restaurant De Veluwe kunt u genieten van een smakelijke lunch en een gezellig diner. Inclusief: 3 overnachtingen incl. ontbijtbuffet Gebruik van sauna en fitnessfaciliteiten Hotel nabij het Nationaal Park Hoge Veluwe www.hoteldeal.nl/arnhem De bruisende stad Arnhem heeft veel te bieden voor jongen oud. Urenlang winkelen in de binnenstad en het Modekwartier, lekker uitgaan of heerlijkgenieten van spectaculaire natuur in één van de vele stadsparken. Naast dat Arnhem een groene en creatieve stad is, kent de stad ook een rijke historie. Dit vindt u overal terug in zowel monumentale gebouwen als in de architectuur. Maar ook het bekende dierenpark Burgers' Zoo en het Openluchtmuseum zijn zeker een bezoekje waard! Extra informatie: Reserveringskosten 19,95 per boeking. ToeristenbelastingC 0,60 p.p.p.n. Verblijf ismogelijkt/maankomsteindfebruari2016 o.b.v. beschikbaarheid. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boeken ga naar onze webwinkel of bel met Hoteldeal op 088 0331510 of mail naar info@hoteldeal.nl o.v.v. lezersreis Wegener. FZC Buitenplaats Vaeshartelt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 28