Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 20 maandag 12 oktober 2015 Onze zwager Jacky Ik wou dat ik bij opa was Waar hij dan ook is Even vragen hoe het gaat En zeggen dat ik 'm zo mis Al was het maar vijf minuten Om te kijken of hij gelukkig is En hem de groeten doen van oma Zeggen dat iedereen nog veel om hem geeft Dan denk ik maar aan vroeger En weet dat hij gelukkig is geweest Al is hij dan niet meer bij me Mijn opa leeft nog steeds... Annemarie en Madelief onzeJacky Ja Wadde Jacky Schoot 30-6-1949 f 9-10-2015 Jan Cesar Anna Maria der Weduwe Johnny Ria Mathilda Haegeman Johnny der Weduwe J.C.A.M. (Johnny) der Weduwe Johnny der Weduwe Anna Celestina Cruson - Poissonnier Annie Albert d'Hooghe Carolus Ludovicus Albertus Madelein van de Wiele Maria Magdalena Een bijzonder man is heengegaan. We wensen Rina, Sandy, Stephan, Annemarie en Madelief veel sterkte in de toekomst. Jan en Nellie Johan en Jannie Jaap en Maatje Riet en Rinus -in herinnering- Theo en Joke Je hart was gul en breed en diep bood ruimte aan zo velen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen Familie Schoot 'Mooi was die tijd' Er is een Axelaar doodgegaan Rina Schoot-van Cadsand Sandy en Stephan Annemarie Madelief Familie Schoot Familie van Cadsand Oudepolderseweg 16 4574 NM Zuiddorpe De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 15 oktober om 14.00 uur in "De Flalle", Rooseveltlaan la te Axel. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de huisartsen: Hoefman, van Mackelenbergh en Samandar en het team van ZorgSaam Thuis voor de liefdevolle verzorging. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. In liefde losgelaten mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Kapellebrug: Ria der Weduwe - Haegeman St. Jansteen: Annick en Sven Dankaart - der Weduwe Lars, Fenne 8 oktober 2015 Gentsevaart 27, 4565 ER Kapellebrug U kunt afscheid nemen van Johnny in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op dinsdag 13 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 14 oktober om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijke condoleance. Geen bloemen, maar in plaats daarvan graag een gift aan KW F Kankerbestrijding, waarvoor een collectebus in de ontvangkamer van het crematorium zal staan. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 4 De strijd is voorbij.... Wij zijn bedroefd dat uit onze familiekring is weggenomen onze broer, schoonbroer en oom echtgenoot van Ria Haegeman Mol (B): Hulst: Kloosterzande: Hulst: Hulst: De Klinge (B): Kapellebrug: Bilzen (B): Hulst: Jo t en Willy Agnes en Peter t Fideel Lena en Fons Alex t en Marie-Jeanne Robert en Godelieve Guust en Marcella René en Annelies Marinette Margo en Fabiën t Niek Neven en nichten Hulst, 8 oktober 2015 Een stoel blijft leeg Een stem blijft zwijgen. Ons bereikte het bericht van het overlijden van Hij was sinds 1955 lid van onze vereniging. Zijn jarenlange trouwe inzet als muzikant en bestuurslid zullen wij niet vergeten. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte toe. Leden, dirigent en bestuur van de Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst. Bedroefd namen we kennis van het overlijden van Wij wensen zijn vrouw Ria, Annick, Sven, Lars en Fenne veel sterkte met dit verlies. Marcel en Andréa, DaphneLaura en Wouter Davy en Christel, Niels, Melissa en Liselotte John en Brigit, Roy en Jim Marcel en Loes, Tijs en Niek Ik kusje ik sus je ik doof en ik blus je je blijft heel dicht bij me maar in je hoofd rust je (Maaike Ouboter) Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Jozias Pieter Cruson t Oostburg, 12 maart 1938 f Brugge, 8 oktober 2015 Breskens: Ronny f en Yolande Breskens: Marloes en Jeroen Bruce Cadzand: Marriët V en Peter Lucas Goes: Marco Breskens: Peter Nienke, Matthijs Correspondentieadres: Jf. de Millianostraat 2 4511 HM Breskens Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op vrijdag löoktoberom 14.00 uur in de SOWkerk, Dorpstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Ringlaan te Breskens. Voorafgaand aan het afscheid bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren van 13.30 uur tot 13.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zeg me dat het niet zo is, zeg me dat het niet waar is. Frank Boeijen Intens verdrietig en nog nauwelijks beseffend dat ze er niet meer zijn, hebben we door een noodlottig ongeval plotseling afscheid moeten nemen van onze innig geliefde en altijd zorg zame ouders en grootouders St. Jansteen, t Terneuzen, 1 mei 1930 30 september 2015 en St. Jansteen, Terneuzen, 26 mei 1931 30 september 2015 Oostburg: Dorothy en Hans de Potter- d'Hooghe Goes: Yannick en Anne Antwerpen: Myrthe en Simon Correspondentieadres: Boogschutter 7, 4501 HT Oostburg We hebben in besloten kring afscheid van hen genomen op zaterdag 10 oktober 2015 in het crematorium te Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 20