Turkije blijft verbijsterd achter na aanslag Garage sale ruimt lekker op Alleen een wonder kan Oranje redden Woning Dijkhoff beveiligd Babyvoedingsproducent komt tegemoet aan vraag uit China Nutricia verhoogt de Europese productie van babyvoeding met 50 miljoen pakken per jaar. Canarische eilanden Madeira www.pzc.nl Editie WALCHEREN MAANDAG 12 oktober 2015 257e jaargang nr. 240 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,11 Enkele wolkenvelden PAGINA 13 Dezelfde hap eten als je hond was de insteek van het Nationale Hondendiner dat zaterdag op het strand van Renesse werd gehouden. Het diner moest kanker bij huisdieren onder de aandacht brengen en geld inzamelen voor het Nationaal Kankerfonds voor Dieren, NKFD. Dat fonds werd in 2002 opgericht door de Terneuzense dierenarts Johan de Vos. „Mensen moeten weten dat we iets voor hun huisdier kunnen doen als dat kanker krijgt. Die behandelingen kosten echter geld en daarom zouden mensen hun dieren moeten verzekeren tegen ziektekosten." foto Dirk-Jan Gjeltema BREDA. Er is extra beveiliging voor de woning van staatssecretaris Klaas Dijkhoff (WD). Zijn huis in Breda wordt goed in de gaten gehouden door twee mobiele be wakingsinstallaties. Bovendien worden kentekens van auto's in de buurt van de wo ning sinds een week genoteerd. Onduidelijk is of die maatregelen ook met de veiligheid van Dijk hoff van doen hebben. De buurt is overigens niet op de hoogte ge bracht van de extra beveiligings maatregelen voor Dijkhoff, die af gelopen week in Oranje ternau wernood kon ontkomen aan een menigte die woedend was over de komst van extra vluchtelingen naar dat dorp. Dijkhoff is niet de eerste staatssecretaris van Justitie die extra beveiliging kreeg. Ook Nebahat Albayrak kreeg beveili ging vanwege bedreigingen. In de meeste gevallen is de Dienst Bewaken en Beveiligen ver antwoordelijk voor de veiligheid van bewindslieden en andere poli tici die bedreigd worden. De dienst valt onder de Nationaal Coördinator Terrorismebestrij ding en Veiligheid (NCTV). De NCTV wil alleen melden dat het gaat om 'voorzorgsmaatregelen'. Kras.nl/37335 of bel 0900-9697 ZOETERMEER. Nutricia verhoogt vanaf vandaag de Europese pro ductie van babyvoeding met 50 miljoen pakken per jaar. Het baby- voedingbedrijf zegt hiermee de le vering van Nutrilon aan Neder land te verdubbelen en hoopt zo ook tegemoet te komen aan de vraag uit China. Nog dagelijks treffen ouders le ge schappen in drogisterijen en su permarkten. Als Nutrilon over de toonbank gaat, geldt er vaak een maximum van één pak per keer. Om tegemoet te komen aan de ho ge vraag uit China rollen er vanaf vandaag 150.000 pakken per dag extra van de lopende band, maakt het Zoetermeerse babyvoedingbe- drijf Nutricia bekend. Met de nieuwe productiecapaci teit van 50 miljoen pakken per jaar in het Duitse Fulda verwacht de babymelkproducent de leve ring aan Nederland bijna te ver dubbelen. In 2014 verhoogde Nu tricia ook al de productie met 40 miljoen pakken in het Ierse Wex ford. Met de uitbreiding van 90 miljoen pakken is een investering van 200 miljoen euro gemoeid. Chinese ouders hebben het ver trouwen in babymelk van eigen bodem verloren na een melk- schandaal, waarbij 300.000 baby's in de problemen kwamen. Smakelijk baas! Nutricia: meer melkpoeder Last minute prijsknaüer! Cruise op 24 oktober mee naar o.a. Lanzarote, Tenerife, Gran Canaria, Madeira en Lissabon. Per kleinschalig MS Magellan***^ incl. alle maaltijden Vertrek en aankomst Amsterdam! 70 cpg Lees verder op pagina 7 7 11688 5 5 5 5 30

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1