m Cl» Colofon Familieberichten üiUiküaiuiiJifig Oftp \frtte amdackt Van der Hooft uitvaartzorg (H Ulensen inq.nl Üi/erladüf) Joos Fassaert Margaretha Cornelia Fieret IWt L Pieter Adriaan van Dongen Marietje Neeltje Flikweert-Brommersma I Lokaal, vertrouwd, betrokken. nilieberichten kijk ook op Algemene kennisgeving. Ik verlaat degenen die ik liefheb. Om terug te keren naar degenen die ik heb lief gehad. Dankbaar voor haar lange leven geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder. weduwe van Jacobus Hendrik van de Sande. Geboren op 21 februari 1920 te Oostburg Overleden op 4 oktober 2015 te Sluis. I. van Haneghem G. van Haneghem-Temmerman M. Buijsse-van Haneghem M. Buijsse L. van Haneghem f Klein- en achterkleinkinderen. Met dank aan personeel en vrijwilligers van Woonzorg centrum Rozenoord voor de liefdevolle zorg en ieder die bij haar verzorging betrokken was. C orrespondentieadres M. Buijsse-van Haneghem Schoipioen 1 4501 HA Oostburg. De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Een handdruk, een kaartje, een berichtje doen zo goed, als je een dierbare missen moet. De stilte, de leegte doen pijn, de troost is dat onze ouders weer samen zijn. Voor alle belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader en opa Piet willen wij u hartelijk bedanken. Jan en Angeliqué Marianne en André en kleinkinderen Brouwershaven, oktober 2015 Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost. Het was hartverwarmend. C.P. Flikweert Gré Jaap Corné en Esther Marije en Elroy Rian en Boy Nieuwerkerk, oktober 2015 Hartelijk dank voor alle persoonlijke woorden, brieven, bloemen en andere blijken van meeleven na het overlijden van Aafje van Rijn-Verboon K.C. van Rijn kinderen en kleinkinderen Zierikzee, oktober 2015 Nettie -ttrttemwè DE VLIEGER vrijdag 9 oktober 2015 15 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden, één van de oprichters en erelid van Hockeyvereniging MHC Rapide, de heer Joos was bijna 75 jaar geleden één van de drie oprichters en daarmee een van de pilaren van onze vereniging. Joos heeft zich jaren op inspirerende wijze ingezet voor onze club en mede dankzij hem is Rapide een bloeiende vereniging geworden. Wij verliezen in hem een geweldig sportmens waaraan Rapide veel te danken heeft. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, achter kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens bestuur en leden van Mixed Hockeyclub Rapide en Stichting Kunstgrasveld Rapide \Ne staan niet altijd stil bij het woord 'SAMEN' maar het is een groot gemis als 'SAMEN' uit je leven is. Na de jaren van schemer van haar versluierde geest, met de troost van een liefdevolle verzorging, is onze moeder, oma en mijn levensgezel in vrede en vertrouwen overleden In de leeftijd van 61 jaar. Lisa en Willem Ariadne Aimée Melanie Jorn Pierre Oostburg, 7 oktober 2015 Correspondentieadres: Sweelinckhof 68 4536 HC Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Voor haar verblijf in 'De Okkernoot' en de verpleging in 'De Stelle' zijn we alle medewerkers en verzorgenden heel dankbaar. WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. 'UZZD Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118)413417 www.uzzl.nl UIT VA ART VERZORGSTER Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpotder www.vanderhooftuitvdartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 76