OyarJailai) k Colofon 0 mensen inq.nl Familieberichten Van der Hooft uitvaartzorg Margaretha Cornelia Fieret Josephus Alphonsus Eugène Fassaert Joos Joos Fassaert Algemene kennisgeving. Ik verlaat degenen die ik liefheb. Om terug te keren naar degenen die ik heb lief gehad. Dankbaar voor haar lange leven geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder. weduwe van Jacobus Hendrik van de Sande. Geboren op 21 februari 1920 te Oostburg Overleden op 4 oktober 2015 te Sluis. I. van Haneghem G. van Haneghem-Temmerman M. Buijsse-van Haneghem M. Buijsse L. van Haneghem t Klein- en achterkleinkinderen. Met dank aan personeel en vrijwilligers van Woonzorg centrum Rozenoord voor de liefdevolle zorg en ieder die bij haar verzorging betrokken was. Corre spondentieadres M. Buijsse-van Haneghem Schorpioen 1 4501 HA Oostburg. De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Johannes Josephus Luijcks Lokaal, vertrouwd, betrokken. uilieberichten kijk ook op Hij heeft heel intens geleefd en hij is intens gestorven. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, onze geweldige opa en superopa weduwnaar van Angela Philomena Melanie Hemelaer Hulst, 3 augustus 1921 t Hulst, 7 oktober 2015 Hulst: Joep en Ine Fassaert-Martens Joep en Marie-Claire, Juup en Sep Jeroen en Yvette, Joris, Tijn en Nik Bavel: Brigitte en Jo Schillemans-Fassaert Nick en Inge, Stijn, Ruben en Daan Jop en Dana Tim en Daphne, v Halsteren: Noël en Monique Fassaert-Neelemans Peter en Lariesa Caroline en Diederik Hulst: Diana en Roland van Damme-Fassaert Femke en Erik, Julie en Esmée Liesbeth en Laurens, v Joost en Daphne Prinsenbeek: Pascal Fassaert Rik en Karlijn Eline Wij bedanken dokter Roks, dokter Vedrai, Magda en de medewerkers van Privazorg en de senioren kliniek van de Blaauwe Hoeve voor de goede zorgen voor ons pa. Correspondentieadres: Saxhavenstraat 23, 4561 HB Hulst U kunt afscheid nemen in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 9 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 10 oktober om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de Basiliek, vanaf 13.15 uur. Na de afscheidsdienst willen we in besloten familiekring afscheid nemen van pa op de begraafplaats. Wij vragen uw begrip voor de korte periode van berichtgeving. Onze Basiliek was niet beschikbaar op gunstiger tijden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. vrijdag 9 oktober 2015 19 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden, één van de oprichters en erelid van Hockeyvereniging MHC Rapide, de heer Joos was bijna 75 jaar geleden één van de drie oprichters en daarmee een van de pilaren van onze vereniging. Joos heeft zich jaren op inspirerende wijze ingezet voor onze club en mede dankzij hem is Rapide een bloeiende vereniging geworden. Wij verliezen in hem een geweldig sportmens waaraan Rapide veel te danken heeft. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, achter kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens bestuur en leden van Mixed Hockeyclub Rapide en Stichting Kunstgrasveld Rapide We staan niet altijd stil bij het woord 'SAMEN' maar het is een groot gemis als 'SAMEN' uit je leven is. Na de jaren van schemer van haar versluierde geest, met de troost van een liefdevolle verzorging, is onze moeder, oma en mijn levensgezel in vrede en vertrouwen overleden In de leeftijd van 61 jaar. Lisa en Willem Ariadne Aimée Melanie Jorn Pierre Oostburg, 7 oktober 2015 Correspondentieadres: Sweelinckhof 68 4536 HC Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Voor haar verblijf in 'De Okkernoot' en de verpleging in 'De Stelle' zijn we alle medewerkers en verzorgenden heel dankbaar. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa zeggen wij u hartelijk dank Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, oktober 2015 Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvaartzorg.nl info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Email Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51