P~ Familieberichten Uvarlailafj 14 dinsdag 6 oktober 2015 kükookop fflensenlinq.nl r Julia Mattia Muilwijk Maria Magrietha (Martha) de Jager - Jacobs Martha de Jager - Jacobs Charel van Stappen Karei Jacobus Jupp Henning Zbigniew Jozef Kaminski Zofia Kawinska Annemarie Henk Achterbergh Mattia De Heer is mijn herder psalm 23 Dankbaar dat we zo lang van haar hebben mogen genieten, laten wij u weten, dat we toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en (over) oma 22 september 1925 4 oktober 2015 M. de Jager Hans en Els Dennis en Vicky, Sam, Duuk Kim en Albert, Timo Remi en Ellen Madeion en Rob Pascal en Melissa Jenny en Peter Marjo Mirjam Irma en Edwin Rick Q? Rebecca Charlotte Vera Correspondentieadres: Leen Evertsenstraat 11, 4436 AS Oudelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 8 oktober van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. A.G.M. West- strate, wordt gehouden op vrijdag 9 oktober om 13.00 uur in de Chr. Ger. Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats te Kapelle. Hierna kunt u de familie condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar dr. J.A. de Jong en dr. J.L. van der Wel, thuiszorg Allévo en A.D.R.Z. afd. F. voor de liefdevolle zorgen. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lang leven is onze lieve schoonzus en tante overleden echtgenote van onze oudste broer/zwager Rinus de Jager Hoorn Jolande -in liefdevolle herinnering en Henk Middelburg Arie -in liefdevolle herinnering- en Joop Nistelrode Adrie en Lenie Sonja -in liefdevolle herinnering- Goes Ko en Nel Kruiningen Maren Matty Goes Bas en Adi Houten Rita en Gerrit -in liefdevolle herinnering- Neven en Nichten We wensen Rinus, kinderen, klein en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies Na 60 jaar lief en leed te hebben gedeeld, is toch nog onverwacht overleden, mijn lieve man, onze pa, opa en oude opa in de leeftijd van 84 jaar Heinkenszand A. C. van Stappen - Bauer Kruiningen Freek en Helmi Chantal en Marco, Fay, Sem, Dez Leandra -in liefdevolle herinnering - Elvira Goes, 2 oktober 2015 Correspondentieadres: Kamilleplein 55 4451 LC Heinkenszand Je strijd is gestreden het leven was soms zwaar. Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar dr. V. Henkes voor de goede zorgen. Afscheid nemen bestaat niet Vier jaar heeft hij gevochten tegen zijn ziekte, doch uiteindelijk de strijd verloren. 23 maart 1947, Zierikzee 3 oktober 2015, Goes Je vrienden. We herdenken ons maatje Jupp tijdens de bijeenkomst die wordt gehouden op donderdag 8 oktober om 11.00 uur in het uitvaartcentrum Yarden Slager, Kerklaan 19 te Vlissingen. Aansluitend zal Jupp door select gezelschap worden begeleid naar het crematorium. In Jupp zijn standplaats, het depot aan de Phillips- straat 13A te Goes, is een samenzijn voor alle familie en vrienden. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van het Clarahofje en Dokter van de Stoep voor hun inzet en de goede zorg. Er is een online gedenkplaats op www.memori.nl/ jupp-henning Wij stellen het zeer op prijs als u hier een mooie herinnering of foto wilt achterlaten. Tevens kunt u hier een condoleance plaatsen en actuele informatie over de uitvaart vinden. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van partner van Rust zacht Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Zosia Asia Jacek Hubert 4 oktober 2015 Wijenburg 92, 4385 GR Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 8 oktober om 15.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de crematieplechtigheid kunt u om 15.00 uur nog afscheid van Zbigniew nemen. Onze dierbare, gezellige, trouwe en grappige vriendin onze "Merie", is overleden. Wij zullen haar verschrikkelijk missen. Goes: Ineke Deen Kattendijke: Bernadette Ysebaert Met liefde en respect gedenken wij onze zorgzame zwager en oom. echtgenoot van Jeanne Achterbergh - de la Houssaije, in de leeftijd van 86 jaar. Wij wensen Jeanne, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Goes: Gerrit Luijk t Liny Luijk - de la Houssaije Vlissingen: Jos Verschoore de la Houssaije t Fee Verschoore de la Houssaije - van der Borgt Etten - Leur: Wim Verschoore de la Houssaije t Belly Verschoore de la Houssaije - Duinhouwer Goes: Adrie Verschoore de la Houssaije Anneke Verschoore de la Houssaije - Hoogstrate Middelburg: Kees Kouwenberg Netty Kouwenberg - Verschoore de la Houssaije Zierikzee: Dick Verschoore de la Houssaije Joke Verschoore de la Houssaije - Lijbaart Neven en nichten Rust zacht lieve Jasper Aimé en Irma Maarten en Dominique Opa 13 september 1989 - 2 oktober 2015 dochter van Katja en Janpeter zus van Otto Met onuitsprekelijk veel verdriet moeten wij je vertellen dat Mattia is gestorven. Ze werd maar 26 jaar. Mattia was lief, blij, optimistisch, creatief en slim, stralend en gelukkig. Moedig leefde zij met haar ziekte. Vrijdag 9 oktober zal er om 11.00 uur een afscheidsbijeenkomst worden gehouden in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 12, Middelburg. Na de plechtigheid vertrekken we naar de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Mattia zal daar om 13.00 uur begraven worden. Van 13.30 tot 16.00 uur kun je ons condoleren in hotel Middelburg (van der Valk), Paukenweg 3, Middelburg. Correspondentieadres: Katja, Janpeter en Otto Dam 26, 4331 GJ Middelburg dam26@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64