C) Az/arrea 4 Prijs €75,00 p.p. Geen weekendtoeslag! mest s&s&sS 3 dagen genieten inclusief diner voor slechts 75,00 per persoon! Heeft u ook zin om er in het najaar nog even op uit te trekken? Heerlijk nog even van het najaarszonnetje genieten voordat de winter begint! Al vele jaren presenteren wij onze reizen in de kranten van Wegener. Speciaal voor u hebben wij daarom met de hotels die door u het meest geboekt zijn een superaanbieding voor het najaar gemaakt. Waar kiest u voor? Heerlijk wandelen op de Veluwe, uitwaaien aan de Loosdrechtse Plassen, chique logeren en dineren in Kasteel Coevorden of Charme Hotel Wildthout? En wat dacht u van Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee? Bel gerust voor meer informatie, we vernemen graag uw wensen en vertellen graag meer over het hotel van uw keuze. Inhoud arrangement: Welkomstdrankje 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner Fiets- en wandelroutes van de omgeving Gebruik van WiFi x* wêêm hotelarrangementen Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Exclusief toeristenbelasting en toeslag alleengebruik (verschilt per hotel) Reserveringskosten: 12,50 per boeking Dit arrangement is geldig t/m december 2015, m.u.v. feestdagen. Egmond aan Zee Hotel Zuiderduin (4*) ligt in het Egmondse duingebied, op 100 meter van het strand en de gezellige dorpskern. Het hotel beschikt over een overdekt zwembad met whirlpool, sauna, Turkse en Japanse baden, zonnebank, Wellness Center, kapsalon, squashbaan, fitnessruimte, bistro, pub, restaurant, 8 ultramoderne bowlingbanen én het enorme kinderspeel-paradijs "Wally de Walrus". Loosd recht Princess Hotel Loosdrecht-Amsterdam (4*) ligt direct aan de Loosdrechtse plassen. Genieten van de prachtige natuur op en om het water en overnachten in een prachtig hotel aan de plassen. De omgeving wordt gekenmerkt door water, weilanden, kastelen, leuke dorpjes en prachtige bossen. Amsterdam en Utrecht zijn zeker een bezoek waard en liggen op een halfuur rijafstand. Toch maar even lekker winkelen dan? Ervaar het genoegen van een goed hotel aan het water. Zwolle Mercure hotel Zwolle (4*) is gelegen aan het uiterste randje van Zwolle. Vanuit het hotel kunt u diverse fietsroutes volgen. Deze starten vanaf het hotel en u fietst zo naar de prachtige uiterwaarden toe. Dit gebied iangs rivier de IJssel is een oase van rust! Maar er is nog veel meer te doen: een bezoek aan de biolo gische schapenmelkerij 'De Vreugdenhoeve', een dagje Giethoorn, varen door Nationaal Park de Weerribben, een dagje shoppen in Zwolle. Oosterhout Charme Hotel Oosterhout (4*) is een modern, gastvrij hotel in het centrum van het historische stadje Oosterhout. Oosterhout is een sfeervolle Brabantse stad met tal van bezienswaardigheden. Zo zijn er kloosters te vinden, kerken en historische woonhuizen. Gaat u liever de natuur in? In de direct omgevingvindt u prachtige natuurgebieden zoals Nationaal Park de Biesbosch en Drunense Duinen. Een dagje pretpark is ook mogelijk, de Efteling ligt op 20 minuten rijden. HoogSoeren Charme Hotel Oranjeoord (3*) ligt in de bossen van de Kroondomeinen bij Apeldoorn. De weg van Hoog Soeren naar Assel is de allermooiste weg van Nederland. Prachtige vergezichten en typisch Veluwse natuur; u moet gewoon weg even stoppen om te genieten van dit stukje schitterende natuur. Zeker weten dat u het uitzicht waardeert. Apeldoorn met Paleis Het Loo en de Apenheul liggen opfietsafstand. Drie dagen boslucht, lekker eten en leuke uitstapjes! BEST WESTERN Zaan Inn (3*) ligt op een perfecte locatie in Zaandam, naast het station en op loopafstand van het centrum. Een bezoek aan Zaandam en omgeving is een stapje terug in de tijd. De Zaanse Schans met het Zaanse Museum en het Verkade Paviljoen nemen u mee naar de 18e en 19e eeuw. In Zaandam kunt u gezellig winkelen of stap in de trein en ga naar Amsterdam. Het is maar een kwartiertje reizen. Wat is het hier leuk!! Nes-Ameland Hotel Ameland (3*) is een gemoedelijke en sfeervol familiehotel op 10 minuten lopen van het dorp Nes én het Noordzeestrand. Een korte vakantie op Ameland; de ideale bestemming om een echt vakantiegevoel te krijgen. Op Ameland gaat u eindeloos genieten van het strand, de zee en de duinen, natuurreservaat Het Oerd en natuurlijk de gastvrijheid van de eilanders zelf. Het zal u goed doen, lekker even weg. Princess Hotel Beekbergen - Apeldoorn (3*) is een gezellig hotel, midden in de bossen van Beekbergen, op de Veluwe. Niet voor niets in de Veluwe het bekendste natuur-gebied van Nederland. In Nationaal Park De Hoge Veluwe vindt u naast natuur ook veel architectuur en kunst, met name in het Kröller Müller Museum en de beeldentuin. Gaat u ook nog een dagje winkelen in Arnhem? Beekbergen Coevorden H Design Hotel Kasteel Coevorden (4*) ligt op 50 meter lopen van het Kasteel en heeft een prachtige ligging aan het Haventje van Coevorden. Een superluxe en unieke locatie voor een topverblijf in Drenthe. Er zijn verschillende landschappen waar u heerlijk kunt fietsen, zoals de natuurgebieden van het Bargerveen. Bezoek ook de plaatsen Hardenberg en Dedemsvaart. Na zo'n dag in de buitenlucht smaakt uw diner die u mag gebruiken in het romantische kasteel des te beter! Zoetermeer Golden Tulip Zoetermeer- Den Haag (4*) is een geheel gerenoveerd luxe hotel, net buiten Den Haag. Zoetermeer is een stad waar je wellicht niet als eerste aan had gedacht om een paar dagen naartoe te gaan. Maar... Zoetermeer biedt véél Een mooie wandeling over het strand slaat u natuurlijk niet over! Een dagje shoppen in Den Haag (iedere zondag open), met de trein bent u hier in slechts 10 minuten. Of wat denkt u van een wellnessdagje in Wellnessresort Elysium? Ommen Charme Hotel Wildthout (4*) is een kleinschalig hotel gelegen aan het Pieterpad in Ommen. De keuken wordt geroemd door gasten uit de weide omgeving. Voor een schitterend uitzicht over Ommen en omgeving is het beklimmen van de Lemeler- of Besthmenerberg zeker aan te raden. Of ga heerlijk wandelen langs Saksische boerderijen in Beerze en bezoek de natuurterreinen van Staatsbos-beheer. Hampshire Hotel City Terneuzen (3*) is gelegen aan de rand van de Zeeuws- Vlaanderse plaats Terneuzen. Zeeland; dat is genieten van zilte zeelucht, eindeloos lange stranden, prachtig polderlandschap, uitgestrekte duingebieden en België om de hoek. U staat binnen een halfuur in Brugge. Wat een heerlijke bestemming voor een paar dagen weg. Er zijn tal van leuke uitstapjes te maken. Terneuzen Voorinformatie en boekingen: Het hotel van uw keuze kunt u boeken via onze website www.marrea.nl/najaarsstunt of u belt 0571 - 27 77 44.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 10