Colofon Familieberichten Jacomina Sophia Verhoeven Jasmijn Verhoeven Jan Vleugel Thomas zn. Thona Wolse-de Haze Thona Wolse-de Haze Johanna Klazina Smit-Rutten nilieberichten 0118 46 22 05 Ik hield innig van je. Echtheid en waarheid; mens zonder franje. Ondanks alles op zo'n verlies nooit voorbereid... Heel verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar moed en kracht, en dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw Jasmijn Velsen, 7 oktober 1953 Zeeland, 25 september 2015 André Verhaart Zita *!t Bisou -ï Een speciaal woord van dank voor de artsen afdeling Oncologie van het ADRZ, de huisarts en de dames van Allévo, voor de liefdevolle aandacht aan haar besteed. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging van Gentevoort Verrijn Stuartweg 28, 4462 GE Goes De crematie heeft reeds plaatsgevonden. Tot het laatst vervuld van hoop, maar door haar lichaam in de steek gelaten, is vredig van ons heengegaan mijn lieve zus en schoonzus Charleslouis en Wilma Kinderen en kleinkinderen "Veilig in Jezus armen." Na een lang en werkzaam leven is rustig en kalm van ons heengegaan mijn man, onze vader en opa Echtgenoot van Maria Houtekamer In de leeftijd van 92 jaar Wemeldinge: M. Vleugel - Houtekamer Arnemuiden: Tom en Letitia Thijs en Kim Max en Janet Luc en Pieter Wemeldinge: Ko Jordan Donna en Frank Wemeldinge: Cees en Wilma Tim en Eva Esmee Heinkenszand: Hannie en Jaap Anne 3 oktober 2015 Correspondentieadres: Noordelijke Achterweg 27, 4424 EC Wemeldinge Jan is thuis, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op woensdag 7 oktober tussen 15.30 en 17.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 8 oktober om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de Maartenskerk. - Uitsluitend schriftelijke condoleances - Mevr. T. Wolse-de Haze Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere vrouw. Ieder dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het leven niet. Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik nog alles kon. Bedroefd en verdrietig, maar zeer dankbaar voor de vele jaren die wij als kinderen met ons moeder mochten beleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama en zus Jopie dat zij vrede heeft gevonden in het wederzien van ons vader die haar reeds was voorgegaan. Rotterdam, 7 december 1930 Middelburg, 2 oktober 2015 Rust in vrede lieve mama. Kinderen: Dicky Hans Ronald en Christel Kleinkinderen: Michael Lennard Amy Prescilla Djayvin Broer: Arnold Schieman C orrespondentieadres Rue des Faisans 49 4347 Fexhe le Haut Clocher, België Jopie is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 (achter de torentijdweg) te Middelburg. Bezoek is mogelijk op afspraak, tot donderdag 8 oktober. Het afscheid zal worden gehouden op maandag 12 oktober om 14.00 uur in voornoemd uitvaart centrum. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden Uitvaartverzorging H. Jobse www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl Onze dank gaat uit naar het thuiszorgteam van Cederhof voor hun inzet en liefdevolle verzorging. Wij zijn verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Willem Wolse, f 22 juni 1980 levenspartner van Huub Boymans, f 22 april 2008 in de leeftijd van 91 jaar. Dankbaar zijn wij voor al haar goede zorgen gedurende haar leven. Corrie Meulenberg-Wolse, in herinnering Leen Meulenberg, in herinnering Nellie van Strien-Wolse Ko van Strien Trudy van der Moere-Wolse Piet van der Moere Peter Wolse Tolineke Wolse-de Smit Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, 2 oktober 2015 Correspondentieadres: Hoofdstraat 76, 4484 CH Kortgene De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op woensdag 7 oktober om 14.00 uur in dorpshuis 'De Pompweie', Bernhardstraat 2A te Kortgene. Voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Pompweie'. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in zorgcentrum 'Cleijenborch' te Colijnsplaat heeft ontvangen. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van mijn zus, onze schoonzus en tante Veere: C. Geldof-de Haze Dordrecht: M. de Haze-Anthonisse Kamperland: P.E. de Haze-Versluis Neven en nichten Wij zijn verdrietig omdat ons gewaardeerd Cliëntenraadslid, is overleden. Wij zijn haar dankbaar voor haar betrokkenheid en inzet voor de Cliëntenraad van Zorgcentrum Cleijenborch. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens de Cliëntenraad, Mevr. A.G. Vermeiden en directie van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, Mevr. drs. A.H. Kallewaard maandag 5 oktober 2015 21 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. II kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.ni www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57