0 Familieberichten Uyarlaila/i 0 IUensenlinq.nl Marlis Fuchs 20 maandag 5 oktober 2015 Annemarie Hoosemans Kees Wielemaker Annemarie Hoosemans Annemarie Hoosemans Maria Mathilda de Rechter Nicodemus Latupasinalo Nico - Gertrud Johanne Margret Mallekote - Bolderink Trudie kijk ook op Heden is overleden mijn broer, onze zwager en oom Fam Wielemaker Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van Annemarie. Zij was sterk, positief, pünktlich en humoristisch. lerares Duits Made, 12 mei 1955 Goes, 1 oktober 2015 Veel dank aan de vele vrienden, collega's, Buurtzorg Goes Oost en dr. Posthumus die ervoor gezorgd hebben dat zij zo comfortabel mogelijk thuis kon blijven. Made: Jan Veronique Sam Jill Rik Correspondentieadres: Marktstraat 36 4921 BG Made De afscheidsdienst van Annemarie wordt gehouden op woensdag 7 oktober om 13.00 uur in de aula van het Ostrea Lyceum, Bergweg 4 te Goes. Het is haar wens dat na afloop iedereen blijft voor een kop koffie met een lekker broodje. De crematieplechtigheid volgt om 19.30 uur in de aula van crematorium Huis van Brabant, Florijnstraat 60 te Oosterhout. Aansluitend is er gelegenheid om wat na te praten met een kop koffie. Bij beide bijeenkomsten is er geen condoleanceregister. Es bildet ein Talent sich in der Stille, Sich ein Charakter in dem Strom der Welt. Johann Wolfgang von Goethe Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze gewaardeerde collega in de leeftijd van 60 jaar is overleden. Annemarie begon haar carrière als docent Duits op 24 augustus 1981 bij het toenmalige St. Willibrordcollege. Annemarie is bij ieder bekend als een vriendelijk en innemend persoon die met hart en ziel in het onderwijs stond. Ze was een gepassioneerde docent en mentor voor de leerlingen en een warme collega voor alle medewerkers. Haar optimisme en humor blijven ons bij. Dit jaar zou ze gebruik gaan maken van de mogelijkheid om vervroegd met pensioen te gaan, maar haar ziekte maakte dat alles anders liep. We wensen haar familie, vele vrienden en kennissen Gods steun en kracht toe om dit verlies te kunnen verwerken. Namens leerlingen, personeel, raad van toezicht en college van bestuur van de Stichting Christelijk Voortgezet Onderwijs Zeeland Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand, rector voorzitter college van bestuur Verslagen zijn wij door het overlijden van Hoewel velen onder ons al wisten dat haar ziekte niet meer behandelbaar was, kwam dit bericht aan als een mokerslag. Annemarie was een trouw lid dat altijd met heel veel plezier en enthousiasme op de baan stond en voor iedereen een goed woordje had. 9 jaar lang is zij een zeer betrokken voorzitter geweest van TV 't Halve Maantje. Wij zullen haar blijven gedenken als iemand die altijd positief in het leven stond en tot het laatst toe bereid was om iets voor 'haar' club te doen. Wij wensen haar naaste familie heel veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden TV De Goese Maan ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 2 oktober 2015 is overleden 30 april 1923 De herdenkingsdienst wordt gehouden op dinsdag 6 oktober om 13.15 uur in de Kleine Kerk te Veere, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Veere. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Wilma Franke van Bourgondielaan 13, 4351 NT Veere Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor 't diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met het diepste verlangen verlegen waar 't liefste bezit slechts herinnering wordt. Op 90-jarige leeftijd is in Zorgcentrum 'De Vurssche' te Axel vrij onverwacht overleden onze schoonzus en tante weduwe van Martinus Pieter Vermue Familie de Rechter Familie Vermue 2 oktober 2015 Correspondentieadres: Dhr. F.W.I. d'Hooghe Brouwerijstraat 75 4565 EL Kapellebrug De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 7 oktober om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk, Hoofd straat 4 te St. Jansteen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats achter de kerk. Dinsdag 6 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en de vrijwilligers van 'De Vurssche' afd. Bossenblie, voor de goede zorgen. Enige kennisgeving Aku ingin hendak pergi dan diam beserta dengan Kristus, karena itulah jang teramat baik. Pilipi 1 23 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd en dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Christina Jacoba Pentury Pasinalo (Ceram), 20 december 1928 Goes, 2 oktober 2015 Micky en Joyce Joshua Christian Justin Robekka Ifana Dami Nora Correspondentieadres: Tooroplaan 26, 4382 VR Vlissingen Onze vader en opa is thuis opgebaard. De dienst van vertroosting wordt gehouden op dinsdag 6 oktober om 20.00 uur in de Beth-Cheremkerk, Burg. Stemerdinglaan te Oost-Souburg. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 7 oktober om 10.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna wij hem omstreeks 13.00 uur begraven op de Noorderbegraaf plaats te Vlissingen. Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Met verdriet in ons hart, laten wij u weten dat is overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma 28-4-1931 84 jaar t 4-10-2015 W. Mallekote Rik - in liefdevolle herinnering - Rens - in liefdevolle herinnering - Annelies en René Jordi Binnenhaven 24 4424 BN Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 oktober van 19.30 - 20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 56