Dallinp.com is al tevreden met plijkspel Groede maakt korte metten met NVS: 7-1 Ondo zet zegereeks voort in tweede klasse SPORT 17 Groede-NVS 7-1: Groede had wei nig problemen met het onderaan staande NVS, hoewel het na de vroege openingsgoal van Bart van den Hemel nog tot veertigste mi nuut duurde voordat Edwin Brand de stand op 2-0 bracht. Uit een vrije trap bepaalde Bart van den Hemel de ruststand op 3-0. In de tweede helft liep de score snel op naar 7-0 door doelpunten van Ilyaz Yavuz, opnieuw Van den He mel (strafschop) en Nick van Be- lois (2x). In de slotfase kon NVS te- genscoren door Matthijs Muit. SDO'63-Terhole 5-1: SDO'63 beslis te de derby al voor de rust. Na zes tien minuten opende Joost Wee- maes de score en daarna troffen ook Martij n Ivens en Timo Dhondt doel. Kort voor rust zorg de Ivens voor de knock-out door 4-0 te maken. Na de hervatting richtte Terhole zich nog even op (via Onno Hoek werd het 4-1), maar nadat Sebastian de Rijk een strafschop gestopt zag, bepaalde Yannick Brasser de eindstand twee minuten voor tijd op 5-1. Rimboe-Sluis 3-4: In een bloedstol lend duel pakte Sluis diep in de blessuretijd door een doelpunt van Bob Hubregtse de volle winst. Voordien hadden de bezoekers tot driemaal toe een achterstand weg moeten werken. Nadat Rutgers Brosens al snel voor 1-0 had ge zorgd, bracht Stijn Olde Klieverik de 1-1 aan. Via Sander Feije en Ro bin van Hal werd het 2-1 en 2-2. Kort na de hervatting scoorde Fe ije nog eens, maar een kwartier la ter schoot ook Olde Klieverik voor de tweede keer raak. Toen Robin van Hal kort voor tijd met rood weggestuurd werd, leek 3-3 het maximaal haalbare voor Sluis. Bon Hubregtse dacht er anders over. Nieuw Borgvliet-Hulsterloo 7-1: Nieuw Borgvliet kwam al vroeg Waar Dallinga de laatste weken steekjes liet vallen, zorgde de ploeg nu voor een verrassing. Zelfs een zege was mogelijk, maar zover kwam het niet omdat Bart Ceulemans met 47-50 van Mar den van der Spoel verloor. Een ge lijkspel was voldoende geweest voor een 5-3-eindstand. De spanning was om te snij den. Zowel het uit- als het thuis publiek had het Spaans benauwd totdat de beslissing viel. Teamcap tain Patrick Vasseur: „Ik ben tevre den. Dit is een gewonnen punt te gen Ai. Dat is in mijn ogen de sterkste ploeg van de eredivisie, zeker in deze opstelling. Ik ben ook blij met de zege van Frédéric Caudron. Hij begon stroef, maar nam in het tweede deel van de partij revanche op zichzelf voor zijn mindere optreden vorige week." Daarmee zei de teamcaptain geen woord te veel. De start tegen Eddy Merckx was niet goed en Caudron (foto) stond na tien beur ten met 7-24 achter. Toen kwam zijn diesel tot ontbranding en in de volgende tien beurten bereikte hij met series van tien, negen, ze ven, vijf en nog eens acht de fi nish. Merckx bleef steken op 33. Voor de pauze zorgden Berry Dallinga met een zware verlies- partij en Jean Paul de Bruijn met een knappe overwinning op Raimond Burgman al voor een gelijke stand. Ook de Hulstenaar begon stroef en kwam pas bij 36-32 voor het eerst op voor sprong. Toen was het hek van de 'Dit is een gewonnen punt tegen A1. Dat is in mijn ogen de sterkste ploeg' op 2-0, maar daarna deed Hulster- loo lange tijd heel aardig mee. Toch werd het eerst nog 3-0, voor dat Niels de Waal voor de bezoe kers kon tegenscoren. In de tweede helft probeerde De aanvallende speelwijze van Hulsterloo na de pauze pakte averechts uit. Nieuw-Borgvliet liep uit naar een 7-1-zege. Hulsterloo Nieuw Borgvliet onder druk te zetten, maar de aanvallen de speelwijze pakte averechts uit. Vier keer profiteerde de thuisclub van de fouten die de tegenstander achterin maakte. Kees van der Vel- Ripa deed met de overwinning in Limburg goede zaken. De Sasse formatie vond hierdoor aanslui ting bij de kopgroep. Jens van Dam opende voor de Zeeuws-Vla mingen succesvol door een ruime overwinning op Heinz Jacobs, 40-22 in 41 beurten. Op de andere tafel had Kay de Zwart, tot nu toe ongeslagen, een slechte start. Hij kwam met 40-17 (38 beurten) ach ter tegen Roy Zielemans. Een for midabele eindsprint bracht hem bijna naast de Limburger, 45-43. Na de pauze Had Francis Forton geen kind aan zijn landgenoot Ma- thy Monnisen en won invaller Pas cal Claus van Danny Boreas. La Plaza Hoensbroek-Ripa Recycling 2-6: Mathy Monnissen- Francis Forton 15-45, 33; Roy Zielemans-Kay de Zwart 45-43, 46; Heinz Jacobs-Jens van Dam 22-40, 41; Danny Boreas-Pas cal Claus 35-40, 45. Derdedivisonist 't Bierwinkeltje verscheen door een communica tiefout met slechts drie man aan de start tegen The Friends/Ad's ca tering en begon dus met een 2-0- achterstand. Die werd niet meer goedgemaakt. Het treffen eindig de in 3-5. Joke Breur trok nog wel de stand gelijk, maar Robert Vink verloor en zijn broer Michael speelde gelijk. Het persoonlijk kampioen schap libre vierde klasse werd ge wonnen door Mario van Remorte- le uit Hengstdijk. Hij troefde zes Bevelandse en één Schouwse deel nemer af en verdiende naast pro motie een plaats in de gewestelij ke finale. de was met vier treffers topscorer bij Nieuw Borgvliet. Lepelstraatse Boys-Vogelwaarde 2-0: Vogelwaarde keek al na amper één minuut tegen een achterstand aan. Na de rust bouwden de Zeeuws-Vlamingen weliswaar aan een overwicht, maar echt gro te kansen leverde dat niet op. Vier minuten voor tijd viel het doek toen het 2-0 werd. Voor Lepel straatse Boys scoorden Jürgen van Schilt en Serge van de Krip. Vivoo-Graauw 1-1: De wedstrijd ontbrandde pas in het slotkwar- tier. Robbert Raats opende uit een strafschop in de 75e minuut voor de thuisclub de score. Twee minu ten voor tijd bezorgde Tim Rood huizen Graauw met een rake kop bal het eerste winstpunt: 1-1. MAANDAG 5 OKTOBER 2015 kop na vijfde zege Lanqstraai 7 Arnemuidcn I 011B 6Q3BOS TOP-korfbalster Petra de Ridder neemt een doorloopbal en maakt één van haar twee doelpunten tegen Twee maal Zes. foto Izaak Verkeste door Eddy van der Hooft VLISSINGEN. Dankzij een ruime ze ge op hekkensluiter NVS (7-1) bleef Groede in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal keurig in het spoor van Lepelstraatse Boys, dat zelf met 2-0 van Vogelwaarde won. Sluis handhaafde zich op de vierde plaats door een benauwde 4-3-overwinning in de uitwedstrijd tegen Rimboe. door Joop van den Oudenhoven SLUISKIL. De driebanders van Dallin- ga.com hebben in de eredivisie een punt afgesnoept van A1 Biljarts uit Apeldoorn. Eerstedivsionist Ripa Recycling pakte de volle buit in Hoensbroek door La Plaza met 2-6 te verslaan. Patrick Vasseur, Dallinga.com dam en greep hij de overwinning. Driebanden eredivisie. Dallinga. com-A1 Biljarts 4-4: Frédéric Caudron-Eddy Merckx 50-33, 20; Jean Paul de Bruijn-Raimond Burgman 50-41, 30; Bart Ceulemans-Martien van der Spoel 47-50, 46; Berry Dallin- ga-Henk Blauwblomme 34-50, 52.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 45