Colofon t 0 Hlensenljnq.nl Familieberichten Annemarie Hoosemans Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio amilieberichten Twitter Facebook kijk ook op Jill Rik Made 'Wanneer je blij bent zie dan diep in je hart en je zult zien dat watje verdriet gegeven heeft, ook vreugde brengt. Wanneer je verdrietig bent zie dan opnieuw in je hart en je zult zien dat je huilt om watje vreugde schonk.' Na een mooi en gelukkig leven samen, heb ik mijn grote liefde moeten loslaten. Josephus Anthonius Neve - Joop - echtgenoot van Coby van Gelderen Rotterdam, 22-4-1933 t Terneuzen, 2-10-2015 Jouw liefde zal mij warmte blijven geven J.E. Neve-van Gelderen Stuvesande 302 4532 MJ Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 7 oktober om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Dinsdag 6 oktober is ervan 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Joop te nemen in het uitvaartcentrum. Mijn dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van de Thuiszorg, huisarts Jaspar en het personeel van 'De Residentie' voor alle goede zorgen en aandacht. Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor 't diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met het diepste verlangen verlegen waar 't liefste bezit slechts herinnering wordt. Op 90-jarige leeftijd is in Zorgcentrum 'De Vurssche' te Axel vrij onverwacht overleden onze schoonzus en tante Maria Mathilda de Rechter weduwe van Martinus Pieter Vermue Familie de Rechter Familie Vermue 2 oktober 2015 Correspondentieadres: Dhr. F.W.I. d'Hooghe Brouwerijstraat 75 4565 EL Kapellebrug De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 7 oktober om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk, Hoofd straat 4 te St. Jansteen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats achter de kerk. Dinsdag 6 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en de vrijwilligers van 'De Vurssche' afd. Bossenblie, voor de goede zorgen. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op maandag 5 oktober 2015 21 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van Annemarie. Zij was sterk, positief, pünktlich en humoristisch. lerares Duits Made, 12 mei 1 955 Goes, 1 oktober 2015 Veel dank aan de vele vrienden, collega's, Buurtzorg Goes Oost en dr. Posthumus die ervoor gezorgd hebben dat zij zo comfortabel mogelijk thuis kon blijven. Made: Jan Veronique Sani Correspondentieadres: Marktstraat 36 4921 BG De afscheidsdienst van Annemarie wordt gehouden op woensdag 7 oktober om 13.00 uur in de aula van het Ostrea Lyceum, Bergweg 4 te Goes. Het is haar wens dat na afloop iedereen blijft voor een kop koffie met een lekker broodje. De crematieplechtigheid volgt om 19.30 uur in de aula van crematorium Huis van Brabant, Florijnstraat 60 te Oosterhout. Aansluitend is er gelegenheid om wat na te praten met een kop koffie. Bij beide bijeenkomsten is er geen condoleanceregister. vuvuvu.hjobse-uitvaart.nl vuuuuu. basisuitvaart-zeeland.nl ——2 (T1ensenlinq.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 21