r Familieberichten Ovarlatlaii kükookop q fflensenlinq.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: k 0800 - 4444 000 20 maandag 5 oktober 2015 Josephus Johannes de Bruijn Jo Marlis Fuchs Roeland Lambregts Roeland Uitvaart Informatie Hulplijn Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder dus alleen. Plotseling, is mijn allerliefste man, onze lieve vader en opa van ons heengegaan echtgenoot van Lidwina Maria Bombelijn 04-08 -1938 128 -09-2015 Vogelwaarde Assenede (B) Sas van GentL.M. de Bruijn - Bombelijn Philippine Patrick en Nancy de Bruijn Naomi Isa Noah Sas van Gent, 29 september 2015 Burgemeester Wautersstraat 14, 4551 GW De crematieplechtigheid heeft, volgens de wens van Jo, in besloten kring plaats gevonden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 2 oktober 2015 is overleden 30 april 1923 De herdenkingsdienst wordt gehouden op dinsdag 6 oktober om 13.15 uur in de Kleine Kerk te Veere, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Veere. Geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Wilma Franke van Bourgondielaan 13, 4351 NT Veere Roeland Lambregts Ingeborg Hermans Damian en Micha Roeland Dag lieve Roeland Te jong en volop in het leven, mocht jij je dromen niet meer beleven. Je werklust, liefde en glimlach op je gezicht, blijven voor altijd in ons geheugen gegrift. Met grote verslagenheid vernamen wij het bericht dat onze gewaarde werknemer en collega, is overleden. Roeland was sinds 01-04-2011 als monteur werkzaam op onze vestiging te Koewacht. Zijn inzet, betrokkenheid en collegialiteit zullen altijd in onze herinnering blijven. We wensen Ingeborg, Damian, Micha en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Riemens Mechanisatie BV, Koewacht-I Jzendij ke I.v.m. het overlijden van is op woensdag 7 oktober ons bedrijf in Koewacht de gehele dag gesloten. Ons bedrijf in IJzendijke is vanaf 13.30 uur weer open. Riemens Mechanisatie BV, IJzendijke-Koewacht Telefonisch: U kunt ons gratis bellen: 0800 - 44 44 000. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Per email: U kunt uw vraag mailen: info@uitvaartinformatiehulplijn.nl Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website: Kijk op: www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Voor folders, vragen en andere informatie. Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week En toch telkens weer zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: Het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet watje zei. Zo onwerkelijk, zo onbegrijpelijk, zo oneerlijk, zo machteloos echtgenoot van papa van Hulst, Koewacht, 16 oktober 1965 2 oktober 2015 Koewacht: Ingeborg, Damian en Micha Koewacht: pa en ma t Lambregts Hulst: pa en ma Hermans Oudestraat 2, 4576 EN Koewacht U kunt afscheid nemen van Roeland in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 6 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 7 oktober om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Ik wou dat ik een engel was... een engel alleen voor jou! dan zal ik altijd op je schouder zitten... en je laten voelen hoeveel ik van je hou... je zou geen pijn meer kennen... en ook geen verdriet... ik zal je engel zijn... alleen de vleugels heb ik niet Waarom nou jij... Ingeborg, Damian en Micha, heel veel sterkte. We zijn er voor jullie. Elian, Steven en Tess Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug dan klommen wij omhoog naar de hemel en nemen wij je gewoon mee terug. We zullen je missen... Ingeborg, Damian en Micha, heel veel sterkte, we zijn er voor jullie. Pa en ma Hermans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 20