Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarJailai) '4. I] s A 14 woensdag 30 september 2015 Johan Gast Albert Philip Gilbert Philip Elisabeth Johanna Louws-Gebraad ■"1 Simon Gerard de Jonge Addie de Regt - van Oosten Ome Johan '■]W m V V 2 i'i r' J Simon dl Johanna Mcuhneester - Kaaisiekcr - Hrtuuv- Alie Redegeld-van Beijere Berge Henegouw kijk ook op We zijn verdrietig, maar vervuld van goede herinneringen aan onze Hij is na een leven vol liefde in alle rust overleden. We zijn in gedachten bij zijn liefste Jo en bij zijn kinderen en koesteren alle mooie familiemomenten. Bella en Jan Pieter Wisse, Colijnsplaat Koen en Marjo-Anne, Utrecht Eva en Mark, Fort Lauderdale/Florida Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid en erelid Wij wensen Joke en de kinderen heel veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden biljartvereniging Delta Colijnsplaat Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinnering aan de goede dagen (Godfried Bomans) Met veel verdriet delen wij u mee, dat is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa en opa Geboren 13-12-1933 te Batavia Overleden 27-09-2015 te Geersdijk echtgenoot van Ewalda Theodora Gilbert-Vriens Geersdijk: Wally Gilbert-Vriens Geersdijk: Ming en Adrie Koole-Gilbert Kaj Fynn en Sharon Vlissingen: Jacqueline en Edwin Klap-Gilbert Robin Lisa Lynne en Benjamin Michelle Joyce Correspondentieadres: Oostkruisstraat 12, 4494 NM Geersdijk De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 oktober om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren, van 13.00 tot 14.00 uur, in Hotel van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Een speciaal woord van dank willen we richten aan Rob en Kim Bakker, huisarts ten Have en al het personeel van landgoed "Rijckholt" voor de liefdevolle verzorging en betrokkenheid. Nog vrij onverwachts is overleden mijn lieve moeder, onze zus, schoonzus cn tante sinds 25 augustus 1992 weduwe van Marinus Louws in de leeftijd van 87 jaar. 's-Gravenpolder: Floor Louws Goes: D.W.C, Gebraad P. Gebraad-Plaatsman Goes: W.C.D. Gebraad (in liefdevolle herinnering) M. Gcbraad-Janse Neven en nichten Krabbendijke, 28 september 2015 Zorgcentrum Ter Weel. Correspondentieadres: D.W.C. Gebraad, Blokjesplaat 12, 4465 BC Goes De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. S. Dierx, wordt vrijdag 2 oktober om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel voor de goede verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont\>angen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. ïwjum ÏEC Plotseling is alles anders Zo ben je er nog en zo ben je er ineens niet meer. Je hart is gestopt op de plek waar je het liefste was. We zijn super verdrietig dat we afscheid van je moeten nemen, mijn lieve en altijd bezige man, onze lieve en altijd behulpzame vader, onze te gekke super lieve opa *21 juli 1948 23 september 2015 Ineke de Jonge-Siereveld Miranda en René Britt, Timo, Sam Marcel Correspondentieadres: Burgemeester Stemerdinglaan 117 4388 JX Oost-Souburg Simon is in besloten kring begraven. Groot is de leegte die zij achterlaat Mooi zijn de herinneringen die blijven Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alle warmte en liefde waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma 25-11-1941 1 21-09-2015 Vlissingen: Casper en Maria Vlissingen: John en Anja Valeria Dennis Kevin Steven Correspondentieadres: Jan Steenlaan 11, 4382 RD Vlissingen Wij nemen afscheid van Hanny op dinsdag 6 oktober 2015 om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Verdrietig moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van mijn zus, schoonzus en tante Vlissingen: Jo en Lia van Oosten-Proos John Jos en Carletta 27 september 2015 In plaats van kaarten. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van Henk Redegeld Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van Verpleeghuis Willibrord te Middelburg. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Alie op vrijdag 2 oktober van 9:45 tot 10:00 uur in Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden we haar naar de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waar we op een sobere wijze van haar afscheid nemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 66