OyarJailaf] Familieberichten O IHensenlinq.nl Addie de Regt - van Oosten Johannes Marinus Tolhoek 14 woensdag 30 september 2015 Albert Philip Gilbert Philip Alie Redegeld-van Beijere Berge Henegouw Henk Redegeld Nellie Robijn Overdulve Marijke van Wel Blijde berichten OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN kijk ook op Als er slechte dagen komen, is het kostbaarste bezit de herinnering aan de goede dagen (Godfried Bomans) Met veel verdriet delen wij u mee, dat is overleden mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa en opa Geboren 13-12-1933 te Batavia Overleden 27-09-2015 te Geersdijk echtgenoot van Ewalda Theodora Gilbert-Vriens Geersdijk: Wally Gilbert-Vriens Geersdijk: Ming en Adrie Koole-Gilbert Kaj Fynn en Sharon Vlissingen: Jacqueline en Edwin Klap-Gilbert Robin Lisa Lynne en Benjamin Michelle Joyce Correspondentieadres: Oostkruisstraat 12, 4494 NM Geersdijk De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 oktober om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren, van 13.00 tot 14.00 uur, in Hotel van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Een speciaal woord van dank willen we richten aan Rob en Kim Bakker, huisarts ten Have en al het personeel van landgoed "Rijckholt" voor de liefdevolle verzorging en betrokkenheid. In plaats van kaarten. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van Een speciaal ivoord van dank aan het verzorgend personeel van Verpleeghuis Willibrord te Middelburg. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Alie op vrijdag 2 oktober van 9:45 tot 10:00 uur in Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden we haar naar de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waar we op een sobere wijze van haar afscheid nemen. Verdrietig moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van mijn zus, schoonzus en tante Vlissingen: Jo en Lia van Oosten-Proos John Jos cn Carletta 27 september 2015 Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Met groot verdriet en diep respect voor de wijze waarop zij haarziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma Groe en overgrootmoeder Pieternella Juliana sinds 12 december 1987 weduwe van Pieter Robijn IJzendijke, 6 februari 1928 Oostburg, 27 september 2015 Breskens: Mattie en Sjaak Oosterling - Robijn Oostburg: Annie Robijn Alphen aan den Rijn: Jochem Ploeger en Angelique Beijer Norah, Elise Berlijn: Tijmen Ploeger Aardenburg: Sjaak en Nicole Robijn - Buzeijn Chelsey Jeffrey en Hylkje Davey Correspondentieadres: Scheepvaartstraat 22 4511 BB Breskens De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 2 oktober om 15.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium op voornoemd adres. Zich bewust van zijn naderende einde en volledige aanvaarding hiervan, delen wij u mede dat, is overleden Krabbendijke, 11 oktober 1928 t Ovezande, 29 september 2015 Namens de familie: J.C. Meertens Onze dank gaat uit naar alle mensen die hem verzorgd hebben voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Vrouwepolderseweg 2, 4441 SJ Ovezande. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 5 oktober om 14.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente D.E.O., Van Tilburghstraat 27 te Driewegen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Protestantse Begraafplaats aan de Nieuwstraat te Ovezande. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 13.30 tot 13.45 uur in de consistorie van de kerk gelegenheid om afscheid van hem te nemen. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid om elkaar een moment te ontmoeten. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Er is een tijd van komen Er is een tijd van gaan Mijn tijd om te gaan is nu gekomen - Marijke van Wel, 28 september 2015 Verdrietig, maar vol bewondering hoe zij met het leven is omgegaan hebben wij afscheid moeten nemen van Goes, 20 februari 1958 Goes, 28 september 2015 Gijs van Wel en Myrthe Bil Jac. F. t en M.M. van Wel-Corstanje Leny t van Wel-Jobsen Kees en Marijke t van Wel-Wondergem Elly van Wel en Rien van Dalen Neven en nichten Correspondentieadres: Gijsbrecht van Amstelstraat 144A 1214 BD Hilversum U bent van harte welkom op de afscheids bijeenkomst op vrijdag 2 oktober om 15.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Om Marijke te eren vragen wij u een rode of witte roos mee te nemen. Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN ©088-0139999 ©familieberichten@wegenermedia.nl 0 www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44