Arjan Koopmans scoort zes keer, ZSC'62 loopt rood aan tegen SKNWK Patrijzen verliezer na tumultueus treffen Thijs van den Dries matchwinnaar SPORT 15 Zelfs met een man minder komt Zeeuwse eersteklasser tegen Brabantia nauwelijks in de problemen (1-O-zege). Zeelandia zakt 'dik en dik' door de ondergrens Het vertrek van hoofdtrainer Jan Poortvliet zorgde de afgelopen twee weken voor enige opschud ding bij Goes. „Het is wennen nu Hugo (Barends) voor de groep staat", aldus Hubregtse. „Dat zit hem vooral in de ervaring die Jan meebracht. Voor Hugo is het ook lastig. Daarom is het belangrijk dat we wedstrijden winnen. De spelersgroep beseft dat we een stapje extra moeten zetten. We hebben geleerd van het einde van vorig seizoen. Er zijn geen irrita ties in het veld en coaching van achteruit wordt geaccepteerd. We hadden vandaag daarom ook niet het idee dat we een doelpunt zou den tegenkrijgen vandaag." In aanvallend opzicht liep het minder. Zowel de afwerking als eindpass ontbrak geregeld. Dat Thijs van den Dries vlak na rust uit een hoekschop het enige doel punt tegen de touwen kopte, was illustratief. „Maar we hebben dik verdiend gewonnen", stelde Hu bregtse terecht. „Al moeten die mogelijkheden er tegen betere te genstanders wel in." Goes moest het gisteren stellen zonder het geblesseerde talent Tim de Winter. De van Dosko overgekomen spits Tom de Bonte was zijn vervanger. „We wisten dat er mogelijkheden lagen voor onze buitenspelers", verklapte in terim-trainer Hugo Barends de in formatie die hij had gekregen. „Vandaar dat we voor Tom (de Bonte) in de aanvalspunt hadden gekozen en Bart (Deprez) erach ter." Dat liep nog niet helemaal zo als gepland. Barends erkende dat. „Je kunt niet verwachten dat het direct loopt. We hadden er nog maar één keer goed op getraind." Hubregtse was dezelfde mening toebedeeld. „Tom is een andere spits dan Bart. Beiden hebben be wezen dat ze doelpunten kunnen maken. De samenwerking tussen de twee is nog niet optimaal." Vermoedelijk maakt De Win ter, die normaliter achter de spits speelt, volgende week zijn ren tree. Dat wil echter nog niet zeg gen dat hij direct terugkeert in de basis. „We hebben een goede groep die in de breedte heel sterk is", stelde Hugo Barends, die te vens de samensteller van de selec tie is. „Dat is goed voor de concur rentie. Wij kunnen ons aanpassen aan de zwakheden van onze tegen stander om het optimale rende ment uit onze kwaliteiten te ha len. Ik ga altijd uit van de eigen kracht." KARAKTERISTIEK 'We hebben dik verdiend gewonnen. Al moeten die mogelijkheden er tegen betere tegenstanders wel in' WAALWIJK. Na de 4-1-nederlaag vorige week tegen Goes moest Zeelandia Middelburg gisteren op nieuw diep door het stof. De zon dag-eersteklasser werd uit tegen WSC vooral na de rust overlopen. Van 0-2 werd het toen 5-2. „Alles wat mis kon gaan, ging mis", sipte trainer Daan Eikenhout direct na de wedstrijd. „We zijn dik en dik door de ondergrens gezakt." Zonder groots te spelen nam Zee landia Middelburg voor de rust een 2-0-voorsprong door doelpun ten van Daniel Wissel en Remco Felius. Zij scoorden in de 39e en 43e minuut. In de slotfase van de eerste helft raakte Gennaro Eiken hout bovendien de paal nog. In plaats van 0-3 werd het kort na de hervatting 1-2 door Jordi Smout. De aansluitingstreffer gaf WSC vleugels en verlamde Zeelandia Middelburg. „Wat we na de rust lieten zien was beschamend", vond Eikenhout naderhand. Nick Linnenbank velde hoogstpersoon lijk het vonnis over de Middelbur gers. Hij scoorde in de 64e, de 71e en 84e minuut een puntgave hat trick. Van 4-2 werd het uiteinde lijk 5-2, omdat Jordi Smout in de 87e minuut zijn tweede doelpunt van de wedstrijd mocht scoren. Trainer Walter de Jonge van SKNWK zag zijn ploeg goed voet ballen. „Alleen net na rust hadden we het lastig. Toen we eenmaal de 3-1 maakte en er nog een manne tje af moest met rood, liepen we heel simpel uit." Bij 0-2 kreeg Nicky van der Vel de bij ZSC'62 twee keer geel en Jean-Paul van der Weele pakte bij 1-3 zijn tweede gele kaart. Na af loop kreeg Andrey Andrehavecs (ZSC'62) ook nog rood voor het be ledigen van de scheidsrechter. SKNWK-trainer Walter de Jon ge: „De ploeg voetbalt goed en we draaien lekker mee bovenin. Na de winterstop worden de prijzen pas verdeeld en wij willen graag naar de derde klasse zonder na- competitie te hoeven spelen", al dus De Jonge. Concurrent Rillan- dia liet geen spaan heel van FC Bergen en won met maar liefst 10-1. Arjan Koopmans nam zes treffers voor zijn rekening. Smerdiek-Dosko 1-0. Erik van Haaf- ten 1 -0 (strafschop). Patrijzen en Luctor'88 had den gisteren opnieuw de wind tegen in de derde klasse A van het zondag voetbal. Patrijzen ging in een tu multueus duel met Hoeven op ei gen veld met 1-2 onderuit en Luc tor'88 moest bij Internos een 4-0-nederlaag slikken. Patrijzen-Hoeven 1-2: Patrijzen kwam uit een door Marco Zoete- weij benutte strafschop verdiend op 1-0. Toen kort voor de rust Hoeven verder moest met tien man (Patrick Suijkerbuik kreeg direct rood) leek er voor Patrij zen weinig aan de hand. De om mekeer kwam tien minuten na de hervatting toen Weng Tran én Angelo Janse voor de tweede keer geel kreeg. Met negen tegen tien ging Patrijzen kopje onder. De winnende 1-2 van Jens Wirix werd door Patrijzen berwist we gens buitenspel. Na een afkoe lingsperiode van bijna een kwar tier werd de wedstrijd hervat. Internos-Luctor'88 4-0: Internos had gehele wedstrijd het beste van het spel en mocht als enige aanspraak maken op de volle winst. Voor de rust scoorden Jean-Hugues Asukamian en Ash- raf Chouiter. In de tweede helft zorgden Gregory Hieronimus en Chouiter voor de eindstand. MAANDAG 28 SEPTEMBER 2015 Goes zet stapje extra door Len Wolters GOES Bijna veertig minuten speel de zondag-eersteklasser Goes met tien man tegen Brabantia, dat door buitenstaanders als een medetitel kandidaat wordt beschouwd. Ru ben Hollemans kreeg na 52 minu ten twee keer geel en dus rood. Toch kregen de bezoekers over de hele wedstrijd gezien maar drie (kleine) mogelijkheden. „Achterin staat het goed georganiseerd", con cludeerde Jeremy Hubregtse na af loop. Goes-Brabantia 1-0 (0-0). 48. Thijs van de Dries 1 -0. Scheidsrechter: N. Babat (Bergen op Zoom). Rode kaart (twee keer geel): 52. Ruben Hollemans (Goes). Aantal toe schouwers: 200. Goes: Dennis Uyl, Ruben Holle mans, Thijs van de Dries, Teun Rentmeester, Klaas van Hecke, Me- nancio Weeda, Gert Jan Tierie, Bart Deprez (90+2 Aikido Dervis- hi), Mart de Kroo (74. Ray Kroon), Jeremy Hubregtse, Tom de Bonte (65. Jop Dekker). Jeremy Hubregtse speler Goes door Robin Hamelink VLISSINGEN. SKNWK won de top per tegen ZSC'62 met 6-1 in de vierde klasse B van het zaterdag voetbal. ZSC'62 liep rood aan en kreeg tweemaal tijdens de wed strijd rood en na het laatste fluitsig naal kwam er daar nog eentje bij. Rillandia-FC Bergen 10-1. Arjan Koopmans 1-0 (strafschop), 3-0, 4-0 (strafschop), 6-0, 7-0 en 8-0, Stephan de Leeuw 2-0, Ali Gunes 5-0, Bud Aschman 9-0, Merijn Mulders 9-1 en Wannes Kloet 10-1. ZSC62-SKNWK 1-6. Remco van de Berge 0-1, Stefan Vermeer 0-2, Robin Provoost 1-2, Emiel Kuijten 1-3, Justin de Bruine 1-4 en Robert Padmos 1-5 en 1-6. Hansweertse Boys-Waarde 1-0. Aleksandar Veljanoski 1-0. Stavenisse-WIK'57 3-1. Mario Smits 1-0, Martin Wesdorp 2-0 en 3-0 en Remco Theunisse 3-1 Halsteren-Vrederust 0-3. Yannick Broeren 0-1 en 0-2 en Robbie van Nieuwburg 0-3. door Eddy van der Hooft Thijs van den Dries (nummer 14) kopt een corner binnen namens Goes. Uiteindelijk bleek het de enige goal van de wedstrijd, foto Johan van der Heijden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59