pM| n>i EHmuiBtioaiiM k Familieberichten O lllensenlinq.nl 14 zaterdag 26 september 2015 Tineke Schipper - van der Veen Otto Willem Hoogerhuis Bart Nieuwland Pieternella Kesselaar-Paauwe Jannetje de Nooijer-Baas Riet van Schagen-de Buck De wereld is wonderlijk leeg zonder jou. Ytje Ponjée-Horsten echtgenote van Piet Ponjée f Rotterdam, 6 oktober 1930 Arnemuiden, 24 september 2015 Pierre f Sébastien en Lies Caroline en Björn Benoit en Kim Manu t Tjalliena en Sjaak Jannis U wordt vriendelijk uitgenodigd voor de plechtigheid op woensdag 30 september om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid. Correspondentieadres: Singel 15 4341 AV Arnemuiden 9 Jan E3erendsen Co Besuijen Wij danken u voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Het was hartverwarmend zoveel steun, troost en liefde van u te mogen ontvangen. Daar het ons onmogelijl benaderen, betuigen wi oprechte dank. is u allen persoonlijk te u langs deze weg onze P.C. Schipper Henny Carla en John Rick, Niels Goes, september 2015 Wij willen iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader De vele kaarten, telefoontjes, bezoeken en andere betuigingen van medeleven waren hartverwarmend en ons tot steun. Anke Hoogerhuis Laurens en Mirjam, Marloeska en Harm Voor de hartverwarmende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa willen wij u oprecht bedanken. Uw steun en medeleven hebben wij zeer gewaardeerd. Fie Nieuwland-Both Kinderen en kleinkinderen Janny Kriek-Visser Piet van Dalen Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. M. Kesselaar Kinderen en kleinkinderen Kapelle, september 2015 Het verdriet en gemis blijft, maar we zijn ontroerd door de overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. C.J.C. van Schagen Ard Marjon en Peter Oost-Souburg, september 2015 Goes, september 2015 Janny Weezepoel kijk ook op i Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele steun die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa. De vele reacties, in welke vorm dan ook, zijn een grote steun voor ons bij het verwerken van dit grote verlies. Op deze manier willen wij u hiervoor bedanken. Nel Berendsen-Koole Marjolein Erwin Lisanne en kleinkinderen Vlissingen, september 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, bloemen, brieven en kaarten die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame (schoon)vader en opa. Riet Besuijen - Joosse kinderen en kleinkinderen Voor uw medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank Namens de familie, Rinus Kriek Koudekerke, september 2015 De ontelbare kaarten, brieven, telefoontjes en uw medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en trotse opa hebben ons enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. X In het bijzonder een woord van dank 91 aan uitvaartzorg Peter Butler voor de voortreffelijke begeleiding. Kloetinge: Gerrievan Dalen-Hofmeijer Kinderen en kleinkinderen Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeder, oma en oud-oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en uw belangstelling hebben ons goed gedaan. Familie de Nooijer Alle getoonde belangstelling en gegeven steun tijdens de ziekte en na het overlijden van heeft ons erg goed gedaan. Allemaal bedankt hiervoor! Hans Weezepoel Hans, Gerdien, Jelmer, Siebe en Fenna Sylvia, Peter, Martijn, Jasper en Julian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72