Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl John Wondergem Geheel onverwachts is overleden onze lieve man, vader en opa - John Wondergem - Hij overleed op 56 jarige leeftijd Echtgenoot van Andy Wondergem Wat gaan we je humor, wijsheid, kennis en liefde enorm missen. We wilden nog zoveel doen samen. Goes Middelburg 11 juli 1959 23 september 2015 Andy Geraldine Merijn Isabelle Sebastiaan William Jacqueline Martijn Correspondentieadres: C.W. Sturmstraat 9 4333 ME Middelburg De herdenkingsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 30 september om 13.00 uur in de Willem 2 zaal op de 1ste verdieping van Hotel van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Hierna zal het gezin John begeleiden naar de begraafplaats te Sint Laurens. Na terugkomst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd hotel. Lieve Opa "Jammer dat we geen thee meer kunnen drinken opa Maar als ik in het vliegtuig zit, kan ik naar je zwaaien" - Isabelle - Met verslagenheid delen wij u mede dat op veel te jonge leeftijd, geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen onze dierbare zoon, broer, zwager en oom John Wondergem in de leeftijd van 56 jaar. Middelburg: W.P. Wondergem A.J.M. Wondergem - Buijsrogge s-Gravenpolder: Charles Wondergem Heieen Wondergem - van Hoeve Peter, Stefan &Bente Middelburg: Corine Wondergem Middelburg: Ellen Salawanej - Wondergem Ricardo Salawanej Fabian, Richelle, Rendel Vlissingen: Willeke Wondergem Rowdy Reurink John Wondergem Dag John, Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vroegere werkgever John Wondergem John was meer dan een werkgever voor ons, hij was iemand die oprecht de belangen van het personeel voor ogen hield. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Personeel Timmerfabriek Interieurbouw Wondergem. Na een jarenlange prettige samenwerking is geheel onverwachts overleden John Wondergem Je broer Charles Timmerfabriek Interieurbouw Wondergem Geheel onverwachts is, in de leeftijd van 56 jaar, overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom John Wondergem Schoonouders: Gerda Wondergem-Louwerse Adri Wondergem in herinnering Jan en Marie-José Dominique en Jordy Ted Rudy en Roelanda Jaimy Adriaan en Aleida Sharon en Martijn Sylvano Wat zullen we John missen. Wij wensen Andy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Serooskerke, 23 september 2015 Nel de Kok-Groenewoud Wim de Kok Nel de Kok-Groenewoud mevr. Nel de Kok zaterdag 26 september 2015 17 Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van onze ski-vriend Hans, Roland, Paul, Kees Jan, Hans, Piet Verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van de (schoon)vader van Geraldine en Merijn. Wij blijven John herinneren als een vriendelijk, behulpzaam en beminnelijk mens. Onze gedachten zijn bij Andy en (klein)kinderen. René, Geralde, Benjamin en Joy Wij zullen je zeer missen. Hans Ingrid Reijnierse Kris Tess Iedere dag een beetje Steeds meer leverde je in Je wereld werd steeds kleiner Niemand paste er nog in.... Zoveel vragen en geen antwoord Wat ging er allemaal in je om Wij probeerden het te begrijpen Vroegen ons steeds af waarom.... Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma echtgenote van Zij overleed op 24 september 2015 in de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: Middelburg: Corona (U.S.A.): Wim Ingrid en Roy Lynsey en Niels Serena Mirjam en Mark Amanda en Marcus Roseanna Traptoren 32, 4336 KP Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 1 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condo leren in de koffiekamer van het crematorium. Na een ongelijke strijd, heb ik afscheid moeten nemen van mijn zus Middelburg: Finie Groenewoud Niet geheel onverwachts maar te vroeg is overleden. Wij wensen Wim, Ingrid en Roy, Lynsey en Serena heel veel sterkte toe Hans en Aletta de Nooijer Daily en Amy Gert en Anja Booy Jerfy en Regina Sharon

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71