Familieberichten 0 IHensenlinq.nl OyafJaiJai) 16 zaterdag 26 september 2015 Jacob Wondergem Jaap Toch nog onverwachts is heden overleden onze lieve, zorgzame moeder en oma Dina Hage-Leenpoel sinds 19 december 2009 weduwe van Izaak Hage in de leeftijd van 90 jaar. In herinnering: Addie Mol-Hage Nisse: Ella Hage Chan tal Guido en Anouk Julian en Onika Rachèl Hcllevoetsluis: Joan en Gonny Mol Mario en Demelza, Milou Petra en Djermo, Daan Kapelle, 24 september 2015. Correspondentieadres: Diaconielaan 14 4443 AP Nisse We willen haar leven gedenken op dinsdag 29 september om 13.30 uur in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Thuiszorg Cederhof' voor dc goede verzorging. Arie Jan Bikker Ar ie Aad Ketting "•1 Archipel Hoort gij de zee achter mijn hart en gij zult heen zijn gij zult met de zee alleen zijn De golven zullen breken in uw hart Onze lieve, dappere, gekke Nicky is overleden. Antonia Theresia Cornelia Maria van Hees-Heesakkers Flamboyant geleefd, op haar eigen wijze vertrokken Eindhoven, 19 september 1938 Middelburg, 24 september 2015 Jos van Hees Philippe en Sabine Anthony en Maaike Floor Softe Marieke en Peter Yke en Damian Daan Kastanjelaan 11 4334 CD Middelburg De bijeenkomst is op dinsdag 29 september om 15.30 uur in de Lutherse kerk aan de Zuidsingel 70 te Middelburg. In kleine kring zal Nicky naar het crematorium worden gebracht. Daarna treffen wij u in Café-Restaurant de Herberg, Pottenmarkt 2 voor een informeel samenzijn. Nicky van Hees Weinig nemen en veel geven Altijd hartelijk en warm Als de mensheid zoals jij was Was de wereld minder arm Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, geven wij verslagen en met onuitsprekelijk verdriet kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Catharina van Schaik - Rini - Vlissingen, 16 december 1941 Oliva (Spanje), 16 september 2015 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Keucheniusstraat 4, 4384 BS Vlissingen. Wij nemen afscheid van Rini op dinsdag 29 september om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. kijk ook op Met liefde heb je voor ons geleefd en gezorgd. In de leeftijd van 90 jaar is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader en opa Jenny Wondergem-Wachtmeester Jan Wondergem Carla en Rob, Sjoerd en Dominique Johan+ Piet Wondergem Jenny Wondergem Annelinde en Richard, Hilde Jannetje Wondergem en Fred Lobers Dyani Sjaak Wondergem en Jolanda Roks Jennifer, Amber, Suzanne Jouke, Annika 23 september 2015 Vredehoflaan 556, 4382 CJ Vlissingen Wij nodigen u uit samen met ons hem te herinneren op dinsdag 29 september om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. "De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd, maar ook heel dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mee dat door de Heere toch nog plotseling uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde en zorgzame vader en lieve opa weduwnaar van Thea Bikker-Floor in de leeftijd van 89 jaar. Nieuw-Vennep: Joan en Bram de Vuijst-Bikker Swenne en René, jucla Steven en Marije Sam Terneuzen: Grace en Mare Hamelink-Bikker Micha en Ankie, Roman Esther Putte: Betsie en Paul Bernard-Bikker Correspondentieadres: Serlippensstraat 15, 4532 LP Terneuzen Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Daar is op maandag 28 september van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 29 september om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta. Deze dienst wordt geleid door dhr. J. F. Tollenaar. U wordt hartelijk uitgenodigd deze dienst bij te wonen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er nog familie te condoleren in uitvaartcentrum. nheid om de eerdergenoemd Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zoanig beschouwen. Wij zijn het personeel van zorgcentrum Bachten Dieke" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Het bestuur van de Stichting Archipel Scholen en alle medewerkers van de Archipelscholen hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer tot 1 mei 2002 directeur van de openbare basisschool De Sprong te Koudekerke. Dankbaar zijn wij voor de wijze waarop hij zich voor de leerlingen, de basisschool De Sprong en het openbaar onderwijs heeft ingezet. Wij wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van de Stichting Archipel Scholen en de Raad van Toezicht. C.J. Corstanje Voorzitter College van Bestuur Scholen! Een lieve positieve vrouw De moeder van onze lieve vriendin Marieke is overleden. Wij wensen haar,Peter,Yke,Daan en familie sterkte toe. Pien,Klaas,Mees,Sil Smadar, Eric, Noam, Guy Esmeralda, Michel,Nonna, Maud Mayke, René,Stijn,La rs,Lieke Annemarie, Dick, Levi, Félipe Liesbeth,Joan, Annefleur,Charles

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70