Colofon 0 mensen inq.nl Familieberichten ü-lflIlUïïflIlglflg w Pieternella Dieleman-Dees Otto Willem Hoogerhuis Pieternella Kesselaar-Paauwe Hilda van Waterschoot-Cappendijk nilieberichten kijk ook op Jan E3erendsen Koor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over- oma zeggen wij u hartelijk dank. Axel, september 2015 kinderen klein- en achterkleinkinderen Wij willen iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader De vele kaarten, telefoontjes, bezoeken en andere betuigingen van medeleven waren hartverwarmend en ons tot steun. Anke Hoogerhuis Laurens en Mirjam, Marloeska en Harm Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. M. Kesselaar Kinderen en kleinkinderen Kapelle, september 2015 Janneke den Besten Ditsy den Besten Graag bedanken we iedereen die in goede en mindere tijden betrokken was bij: Zeker de mensen die haar in het moeilijke laatste jaar gesteund hebben. Maar vooral dank aan het voltallige team van Woonzorgcentrum 't Verlaet afd. 't Polderke te Westdorpe. Hun zorgzaamheid, geduld, liefde, betrokkenheid en medeleven naar Ma en ons was werkelijk hartverwarmend. John, Marisca, Rick en Marvin zaterdag 26 september 2015 19 Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele steun die wij mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa. De vele reacties, in welke vorm dan ook, zijn een grote steun voor ons bij het verwerken van dit grote verlies. Op deze manier willen wij u hiervoor bedanken. Nel Berendsen-Koole Marjolein Erwin Lisanne en kleinkinderen Vlissingen, september 2015 UITVAARTVERZORGING ag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Email Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51