Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 18 zaterdag 26 september 2015 Geheel onverwachts is overleden onze lieve man, vader en opa - John Wondergem - Hij overleed op 56 jarige leeftijd Echtgenoot van Andy Wondergem Wat gaan we je humor, wijsheid, kennis en liefde enorm missen. We wilden nog zoveel doen samen. Goes Middelburg 11 juli 1959 23 september 2015 Andy Geraldine Merijn Isabelle Sebastiaan William Jacqueline Martijn Correspondentieadres: C.W. Sturmstraat 9 4333 ME Middelburg De herdenkingsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 30 september om 13.00 uur in de Willem 2 zaal op de 1 ste verdieping van Hotel van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Hierna zal het gezin John begeleiden naar de begraafplaats te Sint Laurens. Na terugkomst is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd hotel. Lieve Opa "Jammer dat we geen thee meer kunnen drinken opa Maar als ik in het vliegtuig zit, kan ik naar je zwaaien" - Isabelle - Met verslagenheid delen wij u mede dat op veel te jonge leeftijd, geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen onze dierbare zoon, broer, zwager en oom John Wondergem in de leeftijd van 56 jaar. Middelburg: W.P. Wondergem A.J.M. Wondergem - Buijsrogge s-Gravenpolder: Charles Wondergem Heieen Wondergem - van Hoeve Peter, Stefan Bente Middelburg: Corine Wondergem Middelburg: Ellen Salawanej - Wondergem Ricardo Salawanej Fabian, Richelle, Rendel Vlissingen: Willeke Wondergem Rowdy Reurink Na een jarenlange prettige samenwerking is geheel onverwachts overleden John Wondergem Je broer Charles Timmerfabriek Interieurbouw Wondergem Geheel onverwachts is, in de leeftijd van 56 jaar, overleden onze lieve schoonzoon, zwager en oom John Wondergem Schoonouders: Gerda Wondergem-Louwerse Adri Wondergem in herinnering Jan en Marie-José Dominique en Jordy Ted Rudy en Roelanda Jaimy Adriaan en Aleida Sharon en Martijn Sylvano Wat zullen we John missen. Wij wensen Andy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Serooskerke, 23 september 2015 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vroegere werkgever John Wondergem John was meer dan een werkgever voor ons, hij was iemand die oprecht de belangen van het personeel voor ogen hield. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Personeel Timmerfabriek Interieurbouw Wondergem. De wereld is wonderlijk leeg zonder jou. Ytje Ponjée-Horsten echtgenote van Piet Ponjée f Rotterdam, 6 oktober 1930 Arnemuiden, 24 september 2015 Pierre t Sébastien en Lies Caroline en Björn Benoit en Kim Manu f Tjalliena en Sjaak Jannis U wordt vriendelijk uitgenodigd voor de plechtigheid op woensdag 30 september om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid. Correspondentieadres: Singel 15 4341 AY Arnemuiden Dag John, Marcel Misseghers Wij zuilen je zeer missen. Hans Ingrid Reijnierse Kris Tess Al zijn ze nog zo droef, de dingen die gebeuren, er komen nieuwe kleuren, er komt een nieuwe dag. (Toon Hermans) Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare echtgenoot, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Maud Stevens Koewacht, 30-12-1930 t Zaamslag, 22-9-2015 We zullen zijn kennis, humor en liefde heel erg gaan missen. Sas van GentMaud Misseghers-Stevens Rotterdam Anouk Misseghers Gent (Be)Caroline Misseghers en Lieven Van Assche Frits, Charlotte, Vincent Stationsstraat 10 4551 EM Sas van Gent Naar Marcel's uitdrukkelijke wens is zijn lichaam ter beschikking gesteld van de medische wetenschap. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van zorgcentrum 'De Molenhof', afdeling 'De Hoge Heule' voor de goede en warme verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50