Ulensen inq.nl Familieberichten Ovsr lailen Elizabeth Krina van de Velde ÜLUBÜffJ Arie Jan Bikker Ar ie Bep Pieter Cornelis van Eijk Gezina Jongezoon-de Jonge Sien Joseph Schout Aad Ketting Archipel Nel de Kok-Groenewoud Wim de Kok kijk ook op zaterdag 26 september 2015 17 "De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Bedroefd, maar ook heel dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mee dat door de Heere toch nog plotseling uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde en zorgzame vader en lieve opa weduwnaar van Thea Bikker-Floor in de leeftijd van 89 jaar. Nieuw-Vennep: Joan en Bram de Vuijst-Bikker Swenne en René, juda Steven en Marije Sam Terneuzen: Grace en Mare Hamelink-Bikker Micha en Ankie, Roman Esther Putte: Betsie en Paul Bernard-Bikker Correspondentieadres: Serlippensstraat 15, 4532 LP Terneuzen Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Daar is op maandag 28 september van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 29 september om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van Monuta. Deze dienst wordt geleid door dhr. J. F. Tollenaar. U wordt hartelijk uitgenodigd deze dienst bij te wonen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er nog familie te condoleren in uitvaartcentrum. nheid om de eerdergenoemd Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zoanig beschouwen. Wij zijn het personeel van zorgcentrum "Bachten Dieke" dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Vroeger zei je: "Ik leef zo graag" Maar je was moe, zo moe vandaag. Op donderdagochtend ging je eindelijk msten. Dag lieve ma, bedankt en welterusten. Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze lieve, vrolijke moeder, oma en omaatje weduwe van 28-09-1922, Terneuzen t 24-09-2015, Terneuzen Hulst: Lia van Eijk Erik Erwin en Geesje, Erikje V Sluis: Piet en Addie van Eijk-Mechielsen Jos t Karin en Arnoud, Lotta Terneuzen: Carla en Wim Jansen-van Eijk Ron Jolanda en Alex, Lynn Een speciaal woord van dank aan het verplegend personeel van SVRZ Woongroep "Maxima", te Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Schuttershof 11, 4524 BM Sluis De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Op 24 september 2015 overleed zacht en kalm mijn vriendin, onze moeder en oma levenspartner van Zij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Kloosterzande: Sjef Schout Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Antoniusstraat 9, 4587 CP Kloosterzande Correspondentieadres: Wim van Munster, Nieuweweg 42, 4561 BN Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 29 september van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 30 september om 11.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het bestuur van de Stichting Archipel Scholen en alle medewerkers van de Archipelscholen hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer tot 1 mei 2002 directeur van de openbare basisschool De Sprong te Koudekerke. Dankbaar zijn wij voor de wijze waarop hij zich voor de leerlingen, de basisschool De Sprong en het openbaar onderwijs heeft ingezet. Wij wensen zijn familie sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van de Stichting Archipel Scholen en de Raad van Toezicht. C.J. Corstanje Voorzitter College van Bestuur Scholen Iedere dag een beetje Steeds meer leverde je in Je wereld werd steeds kleiner Niemand paste er nog in.... Zoveel vragen en geen antwoord Wat ging er allemaal in je om Wij probeerden het te begrijpen Vroegen ons steeds af waarom.... Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse oma echtgenote van Zij overleed op 24 september 2015 in de leeftijd van 74 jaar. Middelburg: Wim Middelburg: Ingrid en Roy Lynsey en Niels Serena Corona (U.S.A.): Mirjam en Mark Amanda en Marcus Roseanna Traptoren 32, 4336 KP Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 1 oktober om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crema torium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condo leren in de koffiekamer van het crematorium. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de bloemen, cadeaus en vele kaarten tijdens ons 60-jarige huwelijksfeest. Het was fantastisch. Emiel en Roza Dophemont HulstSeptember 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49