Colofon (H Ulensen inq.nl Familieberichten Overladen V Drieluik Alois Petrus Maria van Duyse nilieberichten kijk ook op t Nooit vragend, nooit klagend, zijn lasten in stilte dragend, zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Zeer verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie jaren samen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en onze opa polder de heer echtgenoot van mevrouw Maria d'Haens Nieuw-Namen, 3 april 1934 t Hulst, 22 september 2015 Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Dit melden u: Maria van Duyse - d'Haens zijn echtgenote Eric van Duyse en Rikie de Jong Martin en Stephanie, Isabel V Nathalie en William Annelies en Freddy de Kindt - van Duyse Sanne en Christoph, Liz, Xem Arne en Jessie Christel en Camiel de Moor - van Duyse Colin Roy Ron van Duyse zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen zijn broer, zuster, schoonbroers, schoonzusters, neven en nichten. De families van Duyse - d'Haens Kerckhaert - d'Hollander. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op zaterdag 26 september 2015 om 10.30 uur, waarna crematie. De bijzetting van de asurne zal later in familiekring plaatsvinden op het r.k. kerkhof te Nieuw-Namen. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.10 uur. Aloïs ligt opgebaard in rouwcentrum "Waem", gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen hem een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op vrijdag 25 september van 19.00 tot 19.30 uur. Onze dank en waardering gaan uit naar het personeel van Blaauwe Hofke 75. Corr. adres: Truffinoweg 304, 4561 NT Hulst. Catharina Jozina Dijkslag - de Kruijter De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 O familieberichten@wegenermedia.nl (Sj www.familieberichtenonline.nl -sÉAlk' Jl KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING donderdag 24 september 2015 19 Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen, tel. 0114-345 695 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 11 november 1998 weduwe van Hendrik Dijkslag Groede, 10 augustus 1927 t Breskens, 22 september 2015 Linschoten: Veenendaal: Woerden: Linschoten: Breskens: Breskens: Breskens: Henk en Hannie Dijkslag - Lucassen Hendrik en Bianca Rik, Fenne, Stijn Koert Evert en Elise Jesse, Senna Karin en Jaap Donze - Dijkslag Wouter en Joliene Julia, Selina Karianne en Michel Kyara, Luka Correspondentieadres: Burgemeester Gerritsenstraat 19, 4511 CA Breskens De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 26 september om 13.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren en met hen samen te zijn in de koffiekamer van het crematorium. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van de Hooge Platen voor de liefdevolle verzorging. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Geraldine Bij Jos Bijleveldt Maartje Bijlei Peter Bijleveli IBreda, maart 2015 Verslagen en intens verdrietig, geven wij u kennis dat door een slopende ziekte uit ons midden is heen gegaan onze lieve moeder Geraldine Bijleveldt '25 februari 1962 11 maart 2015 Geraldine Bijleveldt >s Bijleveldt daartje Bijleveldt-Velsen ;r Bijleveldt kerk aan de Kerkstraat 1 te n 12:00 uur. Aansluitend plaatsvinden op de algemene Het wa hebber geliefde moeder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51