Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarJailer] Cornelia Boogaard-Joosse - Kees - 14 woensdag 23 september 2015 ds. P.H. Borgers Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze geliefde schoonzus en tante echtgenote van J.A. Boogaard R. Joosse (in herinnering) N. Joosse-Ovaa L. Joosse (in herinnering) C. Joosse-Filius (in herinnering) Neven en nichten Nieuw en Sint Joosland, 19 september 2015 Corrie Boogaard-Joosse Sjaan van Moolenbroek - Siereveld Lieve Margriet Conny Casant - van Wijnbergen Rie Mulder - Hofstra Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve echtgenote, onze moeder, oma en oma "Knock" Pieternella Koops-Brand Domburg, 12 september 1928 Domburg, 21 september 2015 We zullen haar missen Domburg Domburg Middelburg Domburg Domburg Zierikzee Domburg Wim Koops Harm Herman Richard Esther Netty Jacob en Netty Tobias Wim en Anke Anne en Jorrit Yoran Malu Niels en Lisa Senna Adrie Hermien en Arthur Gydo Ramon Peter Correspondentieadres: J.W. Schuurmanstraat 28 4357 EK Domburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 24 september van 19.00 tot 20.00 uur in Zorgcentrum Simnia, woning 106, Simniapad 1 te Domburg. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op zaterdag 26 september om 11.00 uur in het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Domburg, ingang Babelweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Schuttershof. Onze dank gaat uit naar het Buurtzorgteam Veere en de medewerkers van Zorgcentrum Simnia voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. f Pie Koops-Brand Yess Casant kijk ook op Na jaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze nicht en vriendin Wij wensen Jan en (klein)kinderen sterkte toe Wim en Truus Joosse en kinderen Bedroefd maar dankbaar voor haar jarenlange vriendschap moesten wij afscheid nemen van Wij wensen Keeskinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Wannes en Bep Piet en Jo We zullen je missen, elke dag. Onze verbondenheid was bijzonder en dierbaar. Bewoners en begeleiding Amberboom, Terneuzen. Tragelzorg Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van van 1979 tot 1983 predikant in de Thomaskapel van de voormalige Hervormde gemeente. Met dankbaarheid zien wij terug op de trouw en toewijding waarmee hij zijn ambt vervulde. Wij wensen zijn familie de kracht toe om dit verlies te dragen. namens de Algemene Kerkenraad en het College van Kerkrentmeesters van de Protestantse Gemeente Middelburg, E.C. Huijbregtse, voorzitter CvK K.M. Moeliker, secretaris CvK Er zijn geen woorden, als je weet; zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Omringd door familie en vrienden is overleden mijn geliefde vrouw en onze lieve moeder echtgenote van U kunt afscheid nemen van Kees in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen, op donderdag 24 september van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 26 september om 14.00 uur in de aula van De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen, gevolgd door de begrafenis op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 in Vlissingen. Hierna bent u van harte welkom bij De Voorzorg om de familie persoonlijk te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van woning 13 van Verpleeghuis Weyevliet in Vlissingen. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Kees hield van bloemen. Jezus zei: "Ik ben de opstanding en het leven, Wie in Mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft.' Johannes 11:25 Verdrietig zijn wij om het overlijden van Vanaf het allereerste begin nauw verbonden aan onze gemeente. Liefdevol en vol geloof heeft zij geleefd en is voor velen van ons tot steun en voorbeeld geweest. We mogen troost vinden in de zekerheid dat zij haar Heer en Heiland nu heeft ontmoet van aangezicht tot aangezicht. Wij wensen haar man Arend, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte en Gods vertroosting toe. Evangelische gemeente Rafael Goes Verdrietig nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante J. Kooman B. Passenier-Brand M. Brand-Letzer T. Brand-Bakker Neven en nichten In liefdevolle herinneringen aan hen die Pie voor gingen. Domburg, 21 september 2015. Goes, 23 september 2015 Zij overleed op 55-jarige leeftijd. Yess Kim Fenna en Ronald Tara en Danny 20 september 2015 Correspondentieadres: van Karnebeekstraat 21, 4384 HP Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62