Üyarlailefj Familieberichten 14 dinsdag 22 september 2015 kükookop fllensenlinq.nl Hij.... die trouwe houdt tot in eeuwigheid; Psalm 146 6 b In liefdevolle herinnering hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van onze innig geliefde vader, opa en "ouwe" opa Leendert Adriaan de Bel echtgenoot van Maria Cornelia de Bel-Quist f 19 december 2007 *23 juni 1926 f 19 september 2015 We zijn dankbaar voor de persoon die hij was. Zijn doorzettingsvermogen is voor ons tot een voorbeeld. Chiang Mai, Rien en Maaike (Thailand) Josje en Alexander Alexander en Sarah Zierïkzee, jan en Mia jan Leen en Johanna, Julian Mirjam en Robin, Duncan, jessey Haren, Leo en Janny Vera Irene en Jerom Ewoud Welmoed Zierïkzee, Eilandzorg "De Wieken" Correspondentieadres: Mastgatstraat 9 4301 WD Zierïkzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden vrijdag 25 september in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierïkzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Geen bloemen Met dank voor de warme en goede verzorging en verpleging door de medewerkers van Allévo Thuiszorg en Eilandzorg "De Wieken" Laurens Poerstamper Uw stok en Uw staf die vertroosten mij. PS. 23 onberijmd: 4a Dankbaar dat we zo lang samen mochten zijn, maar intens verdrietig dat we haar moeten missen, is omringd door haar dierbaren zacht en kalm heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma, oma en overoma Adriana van Moolenbroek - Siereveld Sjaan Amemuiden f Nieuw- en St. Joosland 26 september 1932 19 september 2015 Nieuw- en St. Joosland: Nieuw- en St. Joosland: Westkapelle: Engelen: Comelis van Moolenbroek Rinus en Hannie van Moolenbroek - Pleijte Marco en Tamara Marieke en Glen, Gyvenne, Mila Kees van Moolenbroek Dinja, Neréna Joeri en Harriet, Naomi, Benthe, Mirthe Janneke en Pepe Taal - van Moolenbroek Evelien Simone f Julia Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Ponten en de medewerkers van Zorgstroom, afdeling Amemuiden, voor hun liefdevolle verzorging. Kraayerthavenstraat 3 4339 BV Nieuw- en St. Joosland Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Sjaan op donderdag 24 september van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De Dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 25 september om 13.00 uur in de Eben Haëzerkerk, Kerkplein 1 te Nieuw- en St. Joosland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Langzaam zie ik hen gaan die ik nog bij me had De bocht om van het pad Wat gouddoorschenen stof Dan wordt het in de hof Nog stiller dan voorheen De liefstenéén voor één "Ida Gerhardt" Aan het eind van een liefdevol en welbesteed leven is van ons heengegaan na een zeer moedig gedragen ziekte, mijn lieve zus, onze schoonzus en tante Sjaan. Adriana Siereveld echtgenote van Comelis van Moolenbroek op de leeftijd van bijna 83 jaar. Wij zullen haar erg missen en in liefde blijven gedenken. Wij wensen onze zwager Kees en zijn gezin veel sterkte. Amemuiden: Kees Siereveld (in herinnering) en Janny Siereveld-Marteijn Middelburg: Nellie Siereveld (in herinnering) Middelburg: Jan en Riet Siereveld-de Koeijer Amemuiden: Jo Siereveld (in herinnering) Neven, nichten en achternichten. Nieuw en St.Joosland, 19 september 2015 Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze schoonzus en tante Sjaan van Moolenbroek - Siereveld L. van Moolenbroek (in herinnering) M van Moolenbroek - Matthijsse (in herinnering) J. Dorleijn - van Moolenbroek P. Dorleijn (in herinnering) M. van Moolenbroek P. van Moolenbroek - Geldof neven en nichten Nieuw- en St. Joosland, 19 september 2015 Verdrietig zijn we nu onze allerliefste tante Sjaan is heengegaan. Adriana van Moolenbroek - Siereveld Wij wensen oom Kees en zijn gezin veel sterkte. Oost-Souburg: Annemarie en Dick Meulbroek-Siereveld Denise en Laura Koudekerke: Carolien en Gertjan van der Hoeven-Siereveld Sanne en Lise Nieuw en St.Joosland, 19 september 2015 De tijd voegt ons tezamen Onder dezelfde steen En strengelt onze namen Tot één symbool dooreen Jean Pierre Rawie Wij zijn verbijsterd door de snelheid waarmee het leven door de dood werd ingehaald. Wij hebben onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve mama, oma, grootmoeder en zus Truus Schipper - Gallé weduwe van Jan Schipper Geertruidenberg, Goes, 18 maart 1936 19 september 2015 Johanna t en Roger Frans en Maja Frans jr. Patricia en William, Vwnes Jan en Diana Dave en Diantha Anthon en Mien Correspondentieadres: Wilhelminastraat 29, 4424 BB Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst is op vrijdag 25 september om 11.00 uur in dorpscentrum "De Wemel," Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpscentrum. Bedroefd, maar met een gevoel van grote dankbaarheid dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en over opa in de leeftijd van 95 jaar. S.T. Poerstamper-Jelderda Marjolein Meulenberg-Poerstamper Olga en Jan Braun-Poerstamper Yolanda en Hans van Emden-Poerstamper Agnes en John de Ridder-Poerstamper Kleinkinderen: Renate en Johnny Joeri en Aniela Dennis en Mariska Tabithia en Timon Mark en Petra Olaf en Surekha Christian en Saskia en achterkleinkinderen Vlissingen, 17 september 2015 Correspondentieadres: Zandkreekstraat 4, 4484 BA Kortgene Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 25 september van 11.45 tot 12.45 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal om 13.00 uur gehouden worden in de aula aldaar. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Met dank aan doktoren en verplegend personeel van WVO Zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64