Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarlSilai) O ©uitvaarthulp 14 vrijdag 18 september 2015 Rika Joosse kijk ook op Rika de Visser-Joosse Dag lieve Nicole, doe je Ferry de groetjes van ons Piet Meliefste Annette Elisabeth Paulina Almekind ers Annette Almekinders Annette Almekinders %"j uitvaartinformatiehulplijn.nl uitvaartinformatiehulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Gees Nelis- Smeenge Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat rustig is ingeslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoeder echtgenote van Martinus de Visser Nieuw- en Sint Joosland, 23 december 1928 Apeldoorn: Ritthem: Ugchelen: Apeldoorn: t Apeldoorn, 15 september 2015 Martinus de Visser Lien en Jan Osté Corine en Menno Marieke en Boudewijn Marijke en Ed van Dijk Ellen en Jitse, Rijk Evelien Tineke en Henk van Doorn Jan Maarten Frederik Vorstenhof 22 7314 GR Apeldoorn De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 21 september om 13.30 uur in de Protestantse Kerk Ritthem, Dorpsstraat 1 in Ritthem. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Ritthem. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij wensen Tinus en (klein)kinderen veel sterkte toe Nw en St Joosland: Corrie Koppejan-Joosse Jan Koppejan in herinnering Oost-Souburg: Lien Filius-Joosse Wim Filius in herinnering Nw en St Joosland: Wim Joosse Truus Joosse-van Eenennaam Neven en nichten Jullie verdriet, wij begrijpen het. Jullie verslagenheid, wij voelen het aan. Wat wij met woorden proberen uit te leggen, is dat wij als vrienden voor jullie klaar staan. Fred, Annie, Marcia Lennard en Wessel heel veel sterkte voor jullie allen. Detlev- Liesbeth Levi en Noëlle Ricky-Cindy Eline en Elke Frank-Silvia Mike Tom - Anja Vader - Moeder - Nieuwland - de Muziek, daarover kan nu nooit iemand meer vertellen zoals onze oom dat deed.. alle neven en nichten Meliefste ih kijk omhoog naar de hergen. Daar homt mijn hulp vandaan. Daar is de Heer, Hij helpt mij. Hij heeht de hemel en de aarde gemaakt. Psalm 121 Op cl insaag 15 september is in de vrede van de Heer opgenomen onze lieve moeder en oma. Het maakt ons stil en intens verdrietig zo plotseling afscheid te moeten nemen. doekte i Rien en Catkrien Almekinde Dat kaar geloof ons mag blijven bemoedigen. Dankjewel lieve mama, voor je liefde en liet voorgaan op onze levensweg! Middelburg, 13 december 1953 Middelburg, 15 september 2015 Nicole Lous Kees, Mar it Paul Karen Nick, Lisa, Anne, Lotte Edwin Luca Correspondentieadres: Singelweg 1, 4333 LE Middelb urg Onze moeder en oma is tbuis opgebaard, President Kennedylaan 8 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscbeid nemen op maandag 21 september van 19.00 tot 20.00 uur. De Dankdienst voor baar leven wordt gehouden op dinsdag 22 september om 10.30 uur in de Morgenster, Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum H. Jobse, Back weg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Wij zijn ontzettend geschrokken en verdrietig door het plotselinge overlijden van de moeder van onze goede vriendin Nicole Wij wensen Nicole, Paul, Edwin, Lous, Karen en de kleinkinderen heel veel sterkte en kracht toe. Mieke Britta Miranda Marlies Stephanie Estatilia Mirte Hagar Ruth Danielle Partners en kinderen We zijn geschokt door het onverwachte overlijden van Onze gedachten gaan uit naar de kinderen en kleinkinderen, die zo plotseling hun moeder en oma moeten missen. Buren van de Noordweg Uitvaart Informatie Hulplijn Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet, zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Rustig en vredig ging op woensdag 16 september 2015 van ons heen mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en zus In de leeftijd van 73 jaar Middelburg Oost-Souburg Middelburg Dries Nelis Marius en Saskia Patrick en Anoeska Beau, Merlijn 't Zanddorp 20 4335 AJ Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatshebben op dinsdag 22 september om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Een woord van dank aan Dr van de Peppel en aan het team van Zorgstroom voor alle goede zorg die zij kreeg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 75