'm um 9> Colofon h ht 0 mensen inq.nl OyarJailai) Van der Hooft uitvaartzorg Familieberichten Diifikbsiui^ifi^ Maria Christina Allefs-de Deijn Lokaal, vertrouwd, betrokken. mevrouw Ria Kouijzer-Dobbelaer George Strijdonck Johanna de Vlieger-van Driel vvivivi Tamilieberichten Nicolina Nanon de Vrijer Dag lieve Nicole, Remigius Camillus Marie Allefs Martinus Leendert Kuijl Martin Janneke de Putter Annette Almekinders kijk ook op tai Ondanks je handicap ging je door tot het eind. Je werk en je hobby's mondden uit in je levenswerk. Je schilderde en tekende dieren met plezier. Het boek is vol, gesloten met een klap, tot hier! Je te moeten missen is vanaf nu onze rol. Vaarwel... Oostburg, 29 november 1970 Gent, 11 september 2015 Je vader en moeder Ferryt en Marcia Lennard en Wessel Correspondentieadres: Nummer Eén 53 4513 KR Hoofdplaat De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jullie verdriet, wij begrijpen het. Jullie verslagenheid, wij voelen het aan. Wat wij met woorden proberen uit te leggen, is dat wij als vrienden voor jullie klaar staan. doe je Ferry de groetjes van ons Fred, Annie, Marcia Lennard en Wessel heel veel sterkte voor jullie allen. Detlev- Liesbeth Levi en Noëlle Ricky-Cindy Eline en Elke Frank-Silvia Mike Tom - Anja 't Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam... Op 16 september 2015 overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: Remy Graauw: Frank en Dorthy Bo, Demi Hulst: Monique en Jan Romy, Rens, Chiel, Stijn Blaauwe Hofke 46, 4561 NV Hulst U kunt afscheid nemen van haar in familiekamer 2 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 20 september van 14.00 tot 15.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 21 september om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Liever geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol Ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziek zijn is overleden onze pa, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Gerritdina Maria Schmitz Sliedrecht, 5 oktober 1939 t Oostburg, 16 september 2015 IJzendijke: Marty Axel: Mario en Dicky Yoshida en Angelo Myrthe Maikel Youhri en Rafaëlla Yhanaika Nayd en Steffi Breskens: Gerredien Terenzio en Linda Carice Rowena en Desley Waterlandkerkje: Erica en Mark Anna en Mart Breskens: Micha en Saskia Amy Cuusje Correspondentieadres: Scheldestraat 26 4511 AH Breskens Een speciaal woord van dank aan Greet en allen die hem zo liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 22 september om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Wij weten niet waar onze levensweg naartoe gaat, maar in vertrouwen kunnen wij de weggaan die God ons wijst" Op 81 jarige leeftijd is onverwacht overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Hoek, 23 januari 1934 Terneuzen, 14 september 2015 Zus, broer, zwagers en schoonzussen Neven en nichten Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 364 C orrespondentieadres Fam. Willemse-de Putter Meerboomweg 4 4021 LL Maurik We gaan haar begraven op de Algemene begraafplaats te Hoek. Voorafgaande wordt er een samenkomst gehouden op maandag 21 september om 13.30 uur in het PKN kerkcentrum, Langestraat 6 te Hoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkcentrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vonderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. vrijdag 18 september 2015 19 We zijn geschokt door het onverwachte overlijden van Onze gedachten gaan uit naar de kinderen en kleinkinderen, die zo plotseling hun moeder en oma moeten missen. Buren van de Noordweg Wij hebben met droefheid kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde vrijwilligster Ria was vrijwilligster bij de handwerkclub "de Vlijtige Liesjes" in de Blaauwe Hoeve. Ze was zorgzaam en toonde altijd interesse in anderen. We hebben Ria gekend als een trouw en vriendelijk persoon binnen het vrijwilligerswerk. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Raad van Toezicht, Raad van Bestuur, medewerkers, cliëntenraden en vrijwilligers van Stichting Curamus. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u hartelijk dank. Tanneke Tollenaar Krijn en May Koewacht, september 2015 Uw gebed, uw handdruk, uw kaart en uw woord van troost heeft ons bijzonder goed gedaan en gesterkt tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma W.J. de Vlieger Maurice en Lisette Erik en Corine Paola en Steef Alice en Barry en kleinkinderen Burgh-Haamstede, september 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51