festival Rotdag 2° sePt®lT»ins l Ta, 2015 Vlissingen Ti-20 September 2015 11-20 Marguerite Je Suis Un Soldat The High Sun I Nostri Ragazzi You Can't Save Yourself Alone Despite The Falling Snow One Floor Below The Grump Mon Roi Krisha mopr informatie: film'» sea Na het zien van een mishandeling en de dood van een zwerfster op TV, escaleren de spanningen tussen twee broers en hun echtgenotes. Italiaanse verfilming, gebaseerd op het boek 'Het Diner' van Herman Koch. Nederlands ondertiteld. Marguerite zingt graag, maar er is een probleem: ze zingt vreselijk vals. Aangemoedigd door een journalist, besluit ze toch haar droom om zangeres te worden na te jagen. Nederlands ondertiteld. Een werkloze jonge vrouw neemt een baantje in de kennel van haar oom die in de illegale hondenhandel blijkt te zitten. Engels ondertiteld. Special import film over drie verschillende liefdesverhalen in verschillende tijden, die zich afspelen in de Balkan. De film vertelt het verhaal over de gevaren van verboden liefde. Engels ondertiteld. Tijdens de koude oorlog steelt een vrouwelijke spion in Moskou geheimen van een idealistische politicus, maar ze wordt verliefd op hem. Engels gesproken, geen ondertiteling. Een gescheiden koppel kijkt terug op hun relatie waarbij de spanning hoog op loopt. Gebaseerd op het boek 'Niemand Overleeft Alleen' van Margaret Mazzantini. Engels ondertiteld. Een chagrijnige, koppige man moet intrekken bij zijn eveneens koppige dochter. Dit leidt als snel tot spanningen, met hilarische gevolgen. Engels ondertiteld. Patrascu is getuige van een gevecht bij zijn benedenburen, dat eindigt in een moord. Hij besluit hierover te zwijgen tegen de politie. Engels ondertiteld. Na een mislukte zelfmoordpoging van Tony, probeert ze zichzelf te hervinden na een gepassioneerde maar vernietigende liefdesrelatie. Engels ondertiteld. Krisha zoekt na jaren haar familie weer op om Thanksgiving te vieren. De vrouw neemt een koffer mee, vol met emotionele bagage. Engels gesproken, geen ondertiteling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 14