Sa Oi/srJsilsri Wf t üiifikitötuUJifijj Comelis Johannis Krijger Gerrit Geerse Piet Meliefste Adriana Anna Provoost - Weststrate - Adri - Kees Krijger Wij hebben kennisgenomen van het droevige bericht dat is overleden, de heer Hij was gedurende een aantal jaren collegelid van Rabobank Heinkenszand en Rabobank Beveland. Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde "Mijn genade is u genoeg" Op de prachtige leeftijd van 99 jaar is in vrede overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader sinds 1 maart 2008 weduwnaar van Johanna Schoe 29 juli 1916 - 16 september 2015 Matty en Rinus Coppoolse - Geerse Monique en Patrick Nienke, Eva, Martijn René en Ellen Kim, Tij men Patricia en Jeroen Storm, Jon, Luit Riny en Peter van 't Oost - Geerse Arjen en Carlian Jolanda en Filiberto Stefan Piet en Willy Geerse - Fuchs Elwin Jeffrey en Jolanda Dernian Johan en Nelleke Geerse - van Gaaien Hanne Sam Maarten Heel veel dank aan de medewerkers van Zorgstroom en SVRZ Brouwershof voor de goede zorgen. Gargonstraat 3, 4353 CD Serooskerke Op zaterdag 19 september zal de herdenking plaatsvinden in besloten kring. Aansluitend vindt om 11.00 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats te Serooskerke. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis De Zandput te Serooskerke. Correpondentieadres De Meijstraat 6, 4353 CA Serooskerke Geen bezoek aan huis geen bloemen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Erelid van Muziekvereniging O.N.D.A. Nieuw- en Sint Joosland Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, dirigent en leden van Muziekvereniging O.N.D.A. Nieuw- en Sint Joosland Roelof Huibertus Houwink Roel Andree Simon Sommeljé Andree E3ommelje Gertrud Anna Freudenreich Pieter van 't Westeinde Familieberichten Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad en samen weer goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder en oma Kruiningen, Soes, 9 december 1927 14 september 2015 Wij zijn dankbaar dat zij zo'n mooie leeftijd heeft bereikt. Lieuwe Provoost Jeannette Provoost Steven Sterre Ard Andre, in liefdevolle herinnering Erik en Tiny Provoost - Landman Sanne Lieke Sjoerd Renske Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 18 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Seldeloozepad 20 te Soes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 19 september om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Soes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Seen bloemen. Wij zouden het op prijs stellen als u een gift geeft voor de Hartstichting. Hiervoor zal een collectebus gereed staan. Correspondentieadres: De Horst 221, 4461 WZ Soes Bedroeft hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij hebben Kees als watersporter, in zijn activieve periode bij de W.S.V.W. als vriend leren kennen en waarderen. Hiervoor zijn wij hem oprecht dankbaar. Wij wensen Cobi, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Tiny van den Dries Wim en Leni Dominicus Joost en Marian Schuijs Dirk en Joke van Staveren Sander Verspuij Rinus en Marjet van Westen Dankbaar en verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn innig geliefde echtgenoot, altijd belangstellende zwager, onze dierbare en betrokken oom en oudoom in de leeftijd van 87 jaar. Hannie Houwink - Teunis en verdere familie Middelburg, 16 september 2015 De crematieplechtigheid zal plaatshebben op zaterdag 19 september om 12.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: P. Teunis, Herteweide 3, 5467 LG Veghel Met verdriet nemen wij afscheid van een eerlijk mens 00-01-1933 - Sint-Laurens - 15-09-2015 Wil Dommeljé-Antheunisse André en Lisete Robin en Rianca Nathalie en Michiel Ghylia Heieen en Karei Maarten en Elene Maja Tanja Noord weg 422 4333 KL Sint-Laurens Vrijdag 16 september is er van 19:00 tot 20:00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Andree te nemen in 'Het Walchers Uitvaartcentrum', Logistiekweg 7, 4367 PK Vlissingen. Op zaterdag 19 september om 10:30 uur wordt de samenkomst gehouden in het kerkje van Sint-Laurens, Van Cittersstraat 69 (4333 KV Middelburg). Aansluitend vindtde begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Noordweg in Sint-Laurens. Na de begrafenis is er in het kerkje gelegenheid tot condoleren. Kende u Andree persoonlijk, dan bent u deze dag van harte welkom. Vol go ede herinneringen nemen wij afscheid van mijn zwager en onze oom, Maat Bommeljé-Kwekkeboom Maja Piet Franpois Nona en kinderen Enige en algemene kennisgeving Na een mooi leven en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekende, delen wij met veel verdriet mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze tante weduwe van Willem Jacobus van Uxem 30 september 1923 14 september 2015 Namens de familie, Judith Beenhouwer Kasteelstraat 48 4381 RD Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 21 september om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wij danken iedereen voor de belangstelling, de mooie woorden en kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze papa, schoonvader en opa Uw medeleven heeft ons goed gedaan. J. van 't Westeinde-Rijk Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, september 2015 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74