ÜvsrJailsfJ Colofon O mensen inq.nl Familieberichten Drieluik Johanna Dirkx Jo amilieberichten Adriana Anna Provoost - Adri - 9 december 1927 Weststrate Enige en algemene kennisgeving Na een bewogen en creatief leven is op 95-jarige leeftijd overleden mijn moeder en schoonmoeder weduwe van J.P. Buize *Aardenburg, 30 oktober 1919 Breskens, 12 september 2015 Breskens: Sjaak en Madeleine Valerie in liefdevolle herinnering Cadzand: Sacha en Els C orrespondentieadres IJ. Buize Port Scaldis 3-81 4511 DA Breskens Wij willen de verpleging en vrijwilligers van De Hooge Platen danken voor hun goede zorgen. Het afscheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Floor de Paauw Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg i L 0800 - 4444 000 M De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN ©088-0139999 KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING kijk ook op bi donderdag 17 september 2015 19 Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad en samen weer goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overleden mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder en oma Kruiningen, Goes, 14 september 2015 Wij zijn dankbaar dat zij zo'n mooie leeftijd heeft bereikt. Lieuwe Provoost Jeannette Provoost Steven Sterre Ard Andre, in liefdevolle herinnering Erik en Tiny Provoost - Landman Sanne Lieke Sjoerd Renske Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 18 september van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 19 september om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Geen bloemen. Wij zouden het op prijs stellen als u een gift geeft voor de Hartstichting. Hiervoor zal een collectebus gereed staan. Correspondentieadres: De Horst 221,4461 WZ Goes Woensdag 9 september 2015 is de heer erelid van onze vereniging, op 94-jarige leeftijd overleden. Erelid Floor de Paauw was sinds 1966 lid van onze vereniging. Op 3 april 2011 is hij gehuldigd voor zijn 80-jarig jubileum, in 2012 heeft hij zijn trommelstokken definitief neergelegd. Floor blijft in onze herinnering als een trouw en betrokken erelid. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Muziekvereniging "Harmonie" Oostburg Oostburg, 17 september 2015 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl 24 uur per dag 7 dagen per week Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Verslagen en intens verdrietig, g kennis dat door een slopende zii midden is heen gegaan onze lieve m Geraldine Bijleveldt *25 februari 1962 28.2864 BG Breda geleefd na het overlijd geliefde Geraldine Bijleveldt De rouwdienst zal worden gehouden Breda, en vangt aan om 12:00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algt begraafplaats te Breda. Na afloop is er gelegenheid kerkgebo Hartelijk dank Geraldine Bijleveldt Uit het oog. 0 familieberichten@wegenermedia.nl www.familieberichtenonline.nl Elk afscheid is de gehoor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51