Familieberichten (Rpelhncf Uitvaartzorg Zorg JLandacht Respect Ütn'Snisn kükookop q fflensenlinq.nl 16 woensdag 16 september 2015 Sijtje Jacoba Prins - de Kiewit Bram Meerman Bram Meerman Na een kort ziekbed heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Weduwe van Johannes Prins Vlissingen, 22 oktober 1927 Vlissingen, 15 september 2015 Vlissingen: Gijs Prins Mieneke Prins - Brasser Aschwin Leonie en Peter Fébe Koudekerke: Piet Prins Rianne Prins - de Kroo Marlous en Edwin Chris en Ilona Correspondentieadres: Van Karnebeekstraat 3 4384 HP Vlissingen Op vrijdag 18 september bent u in de gelegenheid afscheid te nemen in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle vanaf 11.00 uur. Hierna wordt om 11.30 uur de afscheidsdienst gehouden in genoemde kerk waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in Villa Magnolia, Oude Domburgseweg 20 te Oostkapelle. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de afdeling revalidatie (huis 28) en het Hospice van zorgcentrum Ter Reede te Vlissingen. Ko de Schipper Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van oud-medewerker Ko de Schipper In de periode van 1970 tot 2002 was hij werkzaam als hoofd van de afdeling financiën bij de voormalige gemeente Wissenkerke en bij de gemeente Noord-Beveland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Namens het college van burgemeester en wethouders en medewerkers van de gemeente Noord-Beveland, drs. D. Sinke, M.J.A. Delhez MSc, secretaris burgemeester Heden overleed mijn lieve zwager en onze oom J. Meerman (in herinnering) G. Meerman-Siereveld Neven en nichten Arnemuiden, 14 september 2015 Abraham Meerman Na een jarenlange vriendschap is van ons heengegaan Nieuw en Sint Joosland: Rinus in herinnering en Tannie Sterkte toegewenst voor Corrie en familie. Heden is overleden ons lid A. Meerman Biljartvereniging Arnemuiden Piet Meliefste 'Üw uitvaartwensen in vertrouwde handen 25 jaar uitvaartverzorging op fAfoord- en Zuid-(Bevefand DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! Het adres voor een respectvoCafscheid. 'DE BEVELANDEN' J&hzxvvHodbrvicurv Familieberichten Wij wensen tante Lineke, Monique en Alfio, Mark en Esther en de kinderen veel sterkte toe. Kathy en Marcel Nanda en Jacco Roart, Lieke en Noëlle Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van onze oom Psalm 103:8 (berijmd) Gelijk het gras is ons kortstondig leven. Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen, onze geliefde zwager. Sterke de Heere, zijn vrouw, zoon, schoondochter, kleinkinderen en achterkleinkinderen met dit verlies. Bram In de leeftijd van 80 jaar. Arnemuiden: J. Siereveld G. Siereveld- van Belzen B.J. Siereveld (in dierbare herinnering) J. Meerman- Siereveld C. Meerman C.J. Siereveld A. Lourense- Siereveld (in dierbare herinnering) C. Lourense (in dierbare herinnering) L. Siereveld (in dierbare herinnering) Colijnsplaat: H. Siereveld (in dierbare herinnering) P. van Belzen- Siereveld (in dierbare herinnering) Bas en Riet N. Siereveld- Versluijs (in dierbare herinnering) Arnemuiden: D. de Meulmeester- Siereveld P. de Meulmeester E. Siereveld (in dierbare herinnering) Colijnplaat: J. Siereveld L.L. Siereveld- de Regt J. Siereveld (in dierbare herinnering) T. Siereveld- Coppoolse Arnemuiden: G. Marijs- Siereveld C. Marijs J. Siereveld E.A. Siereveld- van de Velde B. Siereveld P.H. Siereveld-de Regt Neven en nichten Goes, 14 september 2015 Je weet eens zal het gebeuren. Je weet eens zal hij er niet meer zijn. Je weet de leeftijd is er naar, maar toch Na een afnemende gezondheid is rustig ingeslapen, mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Nieuw en Sint Joosland, 2 januari 1922 t Etten-Leur, 15 september 2015 Etten-Leur: J.J. Meliefste - Bouman Etten-Leur: Marijke en Cees Yvette en Hugo, Lucas Ellis en Dirk, Senne, Mika Vlissingen: Peteren Carla Linda en Freek, Rik Nadja en Zouhair Correspondentieadres: Bisschopsmolenstraat 366 4876 AS Etten-Leur. De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 19 september 2015 om 14.00 uur in Aula 2 van crematorium Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemd crematorium. Aansluitend bent u uitgenodigd voor een condoleance in de koffiekamer van het crematorium. De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113 - 23 16 77 M 06-512 774 73 roeland-uitvaart.nl J info@roeland-uitvaart nl J UITVAART ZORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonCijkp uitvaart begeleiding Uitvaartverzorging VOOR EEN ZORGZAME BEGELEIDING Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland Geldeloozepad 4463 AJ Goes (0113)311 uitvaartzorgcentrum.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 74