pe> Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Cornelis Johannis Krijger Kees Krijger Kees Krijger Kees Krijger Kees Krijger Nicolaas Leendert de Oude Lieve Opa En als ik dood ben treur dan niet ik ben niet echt dood moet je weten het is mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas als jij me bent vergeten Na een moedige strijd en een langdurig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa - Kees - in de leeftijd van 66 jaar. Cobi Krijger - Constant Arjan en Ilona Krijger - de Koster Nikki Fleur Corinne en Bart Hamans - Krijger Sem Kim Lisa 13 september 2015 Koriander 10,4451 TA Heinkenszand. Kees is thuis, waar vrijdag 18 september van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid van hem te nemen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 21 september om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom 7 september 1949 - f 13 september 2015 Breskens: Rinus Krijger Marie Krijger - van de Schraaf Breskens: Huib Krijger Kitty Krijger - Bos Goes: Hans Krijger Nellie Krijger - Tazelaar Neven en nichten Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Adri Hoogstrate f Anna Hoogstrate - Constant Wim Constant f Hannie Constant - van Zweden f Ronald Hoogstrate Angelique Hoogstrate - de Vos Emma, Julia f en Femke 25 jaar vriendschap M'n vismaatje, ik ga je missen Hans, Kitjan en Wouter Colijn Kees Krijger Kees Krijger Met droefenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Toen wij hem vroegen als adviseur van het bestuur wist hij al dat hij ziek was. Toch heeft hij vol enthousiasme zijn bijdrage geleverd aan onze vereniging. Tot het niet meer ging. We zijn hem zeer erkentelijk voor zijn inbreng. We wensen Cobi, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur van HSV "De Zandkreek", Wim Dominicus, voorzitter Als het niet kan zoals het moet, dan moet het zoals het kan. (Kees Krijger) We werden stil en konden geen woorden vinden bij het verschrikkelijke bericht dat onze oud-collegadirecteur Kees Krijger veel te jong is overleden. We sluiten zijn opgewektheid, doortastendheid en liefde voor de volkshuisvesting in onze harten. We zullen ons zijn gulle lach blijven herinneren. Kees heeft veel tot stand gebracht. Wij wensen Cobi, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verlies. Philip van Doorne Evert-Jan van Exter Hans Franken Jaap Kloet Peter van Luijk Robert Scheepe 15 september 2015 Een mens, één met de polder, genietend van de natuur. Dankbaar dat hij zo oud mocht worden, is van ons heengegaan, zacht en kalm, onze zorgzame vader, dierbare opa en groot- opa Sinds 17 januari 2011 weduwnaar van Maria de Oude - Deïst Serooskerke (Sch.j, f Tholen, 27 juli 1918 14 september 2015 Oud Vossemeer: M.K. van Gorsel - de Oude J.L. van Gorsel Sint Philipsland: L. de Oude C.P.M. de Oude - van Stijn Klein- en achterkleinkinderen Onze hartelijk dank voor de liefdevolle verzorging in het zorgcentrum "Ten Anker" in Tholen. Correspondentieadres Eendrachtstraat 92 4675 CS Sint Philipsland De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden. Zaterdag 19 september is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren van 15.00 uur tot 16.00 uur in Dorpshuis "De Wimpel", Eendracht straat 52 te Sint Philipsland. Bedankt voor alle mooie herinneringen. U gaat nu naar oma toe. We zullen u nooit vergeten. Rust zacht. Miriam en Rob Maaike, Aukje, Jitske en Yfke Jojanneke en Ronald Kars en Jelmer Erik en Anouk Lennert en Jenneke V Niek Marleen september 2015 Jan Willem van Sluijs woensdag 16 september 2015 15 Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat onze oud havencommissaris na een langdurig ziekbed is overleden. Hij heeft veel voor onze vereniging betekend. Wij wensen Cobi, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en Personeel Watersport vereniging Wolphaartsdijk Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kees was een gewaardeerd lid en oud-voorzitter van onze Bridgeclub Borsele. Wij wensen Cobi, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Bestuur en leden van de Bridgeclub Borsele Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Annie van Sluijs-Landman 20 augustus 1924 13 september 2015 Middelburg Vlissingen Anna Paulowna: Ermelo: Gorinchem: Hellevoetsluis: Marian Toby en Rob Carolien Rudy en Angela en kleinkinderen Correspondentieadres: Th.Boomstraat 70, 4206 AV Gorinchem Op vrijdag 18 september om 15.00 uur zal de afscheidsdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen we hem samen naar het graf begeleiden op de genoemde begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73