Familieberichten 14 woensdag 16 september 2015 Adriaan Maljaars Suzanna Melse Janna Cornelia Koole-Begthel Ankie Vermeulen Janna Koole-Begthel kükookop q fflensenlinq.nl Anny Schat-van Schelven en 60 jaar getrouwd Ankie Vermeulen 01.09.1956 - 14.09.2015 Ankie Veen - Vermeulen Na een lang en zorgzaam leven is op 92-jarige leeftijd van ons heengegaan onze geliefde zuster en schoonzuster Janna Cornelia Koole-Begthel Dat ze mag rusten in vrede. Familie Begthel Reizen is koffers pakken en gaan, sterwen is gaan en alles laten staan. Adriana Maria van Schelven Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze buurvrouw Anny Schat-van Schelven Wij zullen haar betrokkenheid en warmte missen. Toni en Patrick Cor en Nout in herinnering Marion en Kees Joke 13 september 2015 Vandaag zijn onze lieve ouders, groot- en overgrootouders Wij zijn dankbaar dat de Heere ons dit met elkaar geeft en wensen hen voor de toekomst Gods zegen en ondersteuning. Marga en Co Wilmine Suzanne Rita en Johan Ardjan en Marjolein Marieke en BartSterre Sanne Linde Emma Sandra en Piet Lenn en Suzanne Arend en Joanne Jon en Anne Jef Suzan Elise Jacolien en Gert-Jan Arne en Rosalyn Jerom Goos 16 september 2015 Prelaatweg 62 - 4363 NJ Aagtekerke 'k Heb geloofd en daarom zing ik. Dankbaar voor al haar zorgen gedurende haar lange leven zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en ouwe oma sinds 22 maart 1998 weduwe van Cornelis Koole Kamperland, 9 juni 1923 Colijnsplaat, 13 september 2015 Thomas en Suus Koole-Dekker Joeri Anouk en Bob, Quin, Evi Leen en Jolanda Koole-van der Linden Lennartj Jessica en Jeroen Wilbert Goes: Rinus en Sarie Koole-van Moolenbroek Martijn en Esmee, Pepijn f Sander Daniël en Anne Drunen: Sjaaken Anja Koole-Kattenberg Charis en Bas, Fay Jasper en Eline Wouter en Eva Robbie en Lieke Middelburg: Kees Koole en Anja de Smit Rosa Sophie f Hannah Jonah Serooskerke: Kamperland: Correspondentieadres: Ripstraat 4,4493 BP Kamperland De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op zaterdag 19 september om 11.00 uur in kerkge bouw 'De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in het 'Casembroothuis', Alexiaplein 3 te Kamperland. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in zorgcentrum 'Cleijenborch' te Colijnsplaat heeft ontvangen. Niet klein te krijgen Zo warm, positief en zorgzaam tot het eind Jouw liefde en optimisme zullen we altijd bij ons dragen Peter en Joeri Veen Jozef Israëlslaan 65 4382 VL Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Ankie te nemen op donderdag 17 september van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. We herdenken haar op vrijdag 18 september om 9.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Zoals Ankie zei: "Kom zoals je bent." Na een lange, dappere strijd is overleden, onze lieve schoondochter en schoonzus C.E.M. du Pont Marcel en Astrid Vis - Veen Martin en Hanneke Veen - Brouwer neven en nichten Verslagen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Ankie was sinds 2003 werkzaam in onze organisatie en we hebben haar leren kennen als een bijzonder gewaardeerde en belangstellende collega. We wensen haar man Peter en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Directie en medewerkers Rijkse accountants 8t adviseurs Heden overleed mijn schoonzuster en onze tante Middelburg: Gerrit Koole Neven en nichten Op zondagavond hebben wij in het Sint Jans hospice De Casembroot afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Hendrik Reinder Schat Wissenkerke, 25-10-1926 Middelburg, 13-09-2015 Amsterdam HenkenLenie Esther en Bart, Alek en Ramses Nina en Hugo Zevenbergen Marijke en José Vlissingen Anneke en Johan Luuk en Ylona Bennie en Kirsten Den Haag Joke De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 18 september om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Anny is opgebaard in het uitvaartcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. U kunt daar die dag afscheid van haar nemen van 10.30 uur -11.00 uur. Vertrek van het rouwcentrum om 11.15 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar missen. Gerard van Schelven Riet van Schelven-Vader (in herinnering) Ria Mulder-van Schelven Cees Mulder Nichten en neven Middelburg, 13 september 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72