J? J? Familieberichten Jiiyïïèufij Jaap Molewijk O IHensenlinq.nl Adriaan Maljaars Suzanna Melse 14 woensdag 16 september 2015 Ria Sophia Florentina Kouijzer-Dobbelaer Cornelis Johannis Krijger Kees Krijger Kees Krijger en 60 jaar getrouwd Eduard Kouijzer - Kees - Kees Krijger kijk ook op Vandaag zijn onze lieve ouders, groot- en overgrootouders Wij zijn dankbaar dat de Heere ons dit met elkaar geeft en wensen hen voor de toekomst Gods zegen en ondersteuning. Marga en Co Witmine Suzanne Rita en Johan Ardjan en Marjolein Marieke en Bart, Sterre Sanne Linde Emma Sandra en Piet Lenn en Suzanne Arend en Joanne Jon en Anne Jef Suzan Elise Jacolien en Gert-Jan Arne en Rosalyn Jerom Goos 16 september 2015 Prelaatweg 62 - 4363 NJ Aagtekerke 14 september 2015 Correspondentieadres: Liduinapark 8, 4561 JW Hulst Lieve oma, als ik naar de hemel kijk duw ik alle wolken opzij Daar schijnt altijd de zon en ik denk aan jou en jij ziet mij! Aline, Ben, Ilana Wie ik lief heb, heb ik verlaten. Wie ik lief had, daar ga ik naar toe. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve ma, oma en vriendin weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Kloosterzande: Gyno en Gwendolyn Aline, Ilana Hengstdijk: Patrio en Christel Ben Nikki, Arno, Tim Hulst: Jo d'Hont, Kinderen en kleinkinderen U kunt afscheid nemen van Ria in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 17 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 18 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gerulphus, Rapenburg 49 te Vogelwaarde, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wiltu, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de Thuiszorg en de trombosedienst en naar de medewerkers en artsen van HAP de Groenendijk, voor hun goede en liefdevolle verzorging. En als ik dood ben treur dan niet ik ben niet echt dood moet je weten het is mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas als jij me bent vergeten Na een moedige strijd en een langdurig ziekbed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 66 jaar. Cobi Krijger - Constant Arjan en Ilona Krijger - de Koster Nikki Fleur Corinne en Bart Hamans - Krijger Sem Kim Lisa 13 september 2015 Koriander 10,4451 TA Heinkenszand. Kees is thuis, waar vrijdag 18 september van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid van hem te nemen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 21 september om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom 7 september 1949 - f 13 september 2015 Breskens: Rinus Krijger Marie Kri jger - van de Schraaf Breskens: Huib Krijger Kitty Krijger - Bos Goes: Hans Krijger Nellie Krijger - Tazelaar Neven en nichten Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Adri Hoogstrate f Anna Hoogstrate - Constant Wim Constant f Hannie Constant - van Zweden t Ronald Hoogstrate Angelique Hoogstrate - de Vos Emma, Julia f en Femke Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Kees was een gewaardeerd lid en oud-voorzitter van onze Bridgeclub Borsele. Wij wensen Cobi, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Bestuur en leden van de Bridgeclub Borsele "Door de tranen van verdriet, komt de glimlach van herinnering" Na een lang leven dat gekenmerkt werd door warmte, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde en dankbaar dat hij onze vader mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa, overgrootvader en broer *Onstwedde, 6 mei 1921 t Terneuzen, 14 september 2015 sinds 01-09-1983 weduwnaar van Francina Kouwijzer levenspartner van Margriet van Weijnsberghe Terneuzen: Arie en Lia Molewijk-Nagtegaal Wendy Lars, Stijn Saskia en Sven Mats, Nïka Terneuzen: Joop en Addy Molewijk-Hamelink Ester en Marco Amber Lenny en Sjaak Aaron, Ella Biervliet: Leen Molewijk en Christa Doorns Sluiskil: Francien Kouwijzer en Frank van Maasdam Sarah en Roy Enzo Terneuzen: Jan Molewijk Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg, het zorgteam van het Hospice Terneuzen en Dr. Asrian voor de liefdevolle verzorging die Jaap van hen heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Churchilllaan 466, 4532 MD Terneuzen. Wij willen u uitnodigen voor de afscheidsplechtigheid, waarin we Jaap zijn leven willen gedenken, op zaterdag 19 september om 13:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa, Wat was je een lieve, gezellige en zorgzame opa We zullen je missen Wendy, Lars, Stijn Ester en Marco, Amber Saskia en Sven, Mats, Nika Lenny en Sjaak, Aaron, Ella Sarah en Roy, Enzo

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50