FZC Borgen The Killing -j 24,95 19,95 19,95 22,95 ECONOMIE 29 Anna Hajrapetian maker van haute couture chocolade Steven de Jong social media marketeer Spannende Scandinavische hitseries van formaat B* BOEGEN 1995 1995 Bestel nu op pzc.nl/webwinkel WOENSDAG 16 SEPTEMBER 2015 „Tot een paar jaar geleden had ik geen idee dat ik 'iets' zou gaan doen met chocola. Het was tijdens een vakantie in Italië dat ik de smaak te pakken kreeg. Ik proefde daar de meest perfecte bonbon ooit en dacht: die wil ik ook maken. Ik was altijd al creatief en droomde al heel lang om ondernemer te worden. Ik werkte ruim zes jaar bij de verzekeringspoot van de ANWB, daarvoor bij ABN, en wilde een product verkopen waar ik voor de volle 100 procent achter kon staan. Een product dat mij zou kunnen enthousiasmeren en waar mee ik andere mensen kon inspireren. Een jaar lang ben ik alleen maar gedoken in het maken van de meest exclusieve bon bons. Met bijvoorbeeld bladgoud of exoti sche bloemen. Die producten ben ik gaan aanbieden aan grote en exclusieve kleding merken als Max Mara. Daar had ik veel lef en doorzettingsvermogen voor nodig. Ik heb de stoute schoenen durven aantrek ken, en met succes. Mijn chocolade ligt dit voorjaar ook bij de Bijenkorf. Ik heb Merce des Benz en Jaguar als klanten. Ik ontwerp de bonbons nog steeds zelf, maar laat het werk over aan chocolatiers. Er komen nu Anna Hajrapetian (30) begon Mila Chocolata. foto Kevin Kwant zoveel opdrachten binnen dat ik het niet meer zelf met de hand kan maken. Mijn droom is nu om een mooi pand met Milachocolata te openen." 'Een jaar lang ben ik alleen maar gedoken in het maken van de meest exclusieve bonbons. Met bladgoud of bloemen' „Starten is niet zo heel moeilijk. Je gaat naar de Kamer van Koophandel en je schrijft je in. Moeilijker is de fase daarvoor. De fase nul, waarin je zoekt en nadenkt waarmee je je als eenpitter kunt onder scheiden en wat je klanten kunt bieden. Dan heb je veel doorzettingsvermogen en lef nodig om de grote sprong te wagen. Ik speelde al langer met de gedachte om voor mezelf te beginnen. Uiteindelijk ging vorig jaar de kogel door de kerk. Ik werkte bij een social media bu reau in loondienst en dacht: ik kan dit zelf ook, en beter en breder. Destijds hield ik me vooral bezig met toerisme, maar de ken nis en ervaring konden goed van pas ko men voor opdrachtgevers in heel andere sectoren. Ik heb in die beginfase veel kop jes koffie gedronken met mensen uit mijn netwerk. En ik heb natuurlijk met mijn vriendin besproken dat er financieel onze kere tijden konden komen. Voor mij begon het allemaal met een pak kende naam en dat is Olifant Media gewor den. Olifanten behoren tot de meest socia le wezens van onze planeet, ze leven in ge meenschappen, en ik bouw gemeenschap- Steven de Jong (34) helpt bedrijven aan een social media aanpak met Olifant Media. pen van fans en volgers voor merken. Ieder een heeft er direct een beeld bij. Ik heb in het begin een wish-list gemaakt van bedrij ven waar ik graag voor wilde werken: KLM, Heineken en de Efteling. De eerste twee zijn al gerealiseerd, nu nog de Efte ling." 'Ik heb in de beginfase heel veel kopjes koffie gedronken met mensen uit mijn netwerk. En ik heb de risico's besproken met mijn vriendin' Borgen Leef mee met alle afleveringen van de Deense politieke thriller hitserie 'Borgen' verzameld in 1 box. Borgen, de veelgeprezen Deense dramaserie waarin een vrouwelijke premier aan de macht komt. Laat u meeslepen door de verstrengeling tussen politici, journalisten en spindoctors met grote persoonlijke offers als gevolg. Borgen laat u niet meer los! De serie, die wereldwijd wordt uitgezonden, is bekroond met vele prijzen. The Killing Kijk nu alle seizoenen van de Scandinavi sche hitserie 'The Killing' (Forbrydelsen) verzameld in 1 box! Rechercheurs Sarah Linden en Stephen Hol der worden diep geraakt door de moorden die ze onderzoeken in deze duistere, zeer positief ontvangen misdaadserie. Uren verslavende televisie. Spannend, meesle pend, emotioneel. Een ware must-see voor de liefhebber van kwalitatieve crimeseries. BOFFEN BORDEN seizoen 1 seizoen 2 BORDEN seizoen 3 elders 26,95 a. SC seizoen 1 seizoen 2 seizoen 3 elders 26,95 heeft: meeste kans van slagen' M'uicn 1™ W «boen 2 THE KILLING elders 24,95 elders 24,95

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 29