Nazomeren in Zeeland! Wildspotten op de hei Geniet van het najaar op de hei en ga supervoordelig naar Bilderberg Hotel Wolfheze op de Veluwe! Zeeuws Mosselarrangement Ontdek Zeeland en geniet van de échte Zeeuwse mosselen Boek nu deze lezersreis ~\JüP pzc.nl/webwinkel Vanaf 99,- p.p Boek nu deze lezersreis ^ïüP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen De Veluwe is in het najaar prachtig en kleurrijk. Maak een heerlijke wandeling door de bossen of een mooie fietstocht over de heide en geniet van de uitgestrekte vergezichten van het Nationale Park de Hoge Veluwe. Tijd over? Breng dan een bezoek aan Burgers' Zoo, het Kröller-Müller museum of ga lekker winkelen in Arnhem. Bilderberg Hotel Wolfheze biedt u een perfecte uitvalsbasis voor een heerlijk verblijf. Drie dagen genieten van gastvrijheid en luxe op topniveau! Adviesprijs 145,- p.p. Lezersprijs* 99,- p.p. 0111-462500 Gelderland levertje mooie streken... geldersestreken.nl woensdag 16 september 2015 De Veluwe Regio Arnhem Nijmegen Rivierenland Achterhoek Het sfeervolle Badhotel Renesse is gelegen aan de rand van het gezellige centrum van Renesse, één van de oudste en meest sfeervolle dorpen op het Zeeuwse eiland Schouwen-Duiveland. Badhotel Renesse is de ideale uitvalbasis voor leuke uitstapjes naar omliggende steden of een lange wandeling over het breedste strand van Nederland. Het onlangs gerenoveerde en gerestylde hotel biedt sfeervolle gastvrijheid op een fantastische locatie op korte loopafstand van het strand en de gemoedelijke dorpskern. 3-daags Zeeuws Mosselarrangement: Ze zijn er weer, de échte Zeeuwse mosselen. De kwaliteiten het for maat zijn dit jaar buitengewoon! Ontdek deze streekgebonden spe cialiteit en verblijf twee nachten in het sfeervolle Badhotel Renesse. Dan beschikt u bovendien één dagoverdegelijke hotelfietsen om de prachtige fietspaden en dijkjes van de Zeeuwse kust te ontdekken! Dit arrangement is inclusief: Twee comfortabele overnachtingen in een sfeervolle kamer Overheerlijk driegangen Mosselmenu op dag van aankomst Elke ochtend een uitgebreid Zeeuws ontbijtbuffet Eén dag gratis gebruik van onze hotelfietsen fietsroutes Gratis gebruik van sauna en solarium Badhotel Renesse beschikt bovendien over: Massagesalon 'Zen aan Zee' •Gezellige Engelse Pub Sfeervol restaurant Le Marquis Gratis WiFi in en rond het hotel Gratis parkeergelegeheid op eigen terrein Ligging op loopafstand van strand en het dorpscentrum Bilderberg Hotel Wolfheze**** ligt in het Veluwse dorp Wolfheze in de bos sen van Arnhem. Het is een intiem en kleinschalig hotel dat bekend staat om haar gastvrijheid. U verblijft in een stijlvolle kamer welke van alle gemak ken is voorzien. Proef de smaak van de omgeving terug in het diner, welke is bereid met lokale producten. Genieten op de Veluwe: Ontvangst met koffie en honingkoek. 2x overnachting in een comfortabele hotelkamer. 2x Het Bilderberg Ontbijt. lx driegangendiner op de tweede avond met lokale ingrediënten. Kosteloos een upgrade naar luxer kamertype (indien mogelijk). Wandel-en fietsroutes. Vrij gebruik van zwembad, sauna en zonnebank. Gratis parkeren. Vrij gebruik Wifi. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel waar u online direct uw reservering kunt maken. Of neem telefonisch contact op met Bilderberg Hotel Wolfheze, telefoon: 026-333 78 52 of pere-mail via wolfheze.reception@bilderberg.nl De prijs is per persoon, gebaseerd op 2 personen pertweepersoonskamer en o.b.v. beschikbaarheid. Eenpersoon stoeslag bedraagtC 35,00 per nacht. Kinderprijzen op aanvraag. Geen reser- veringskosten. Dit arrangement is geldig tot 31 januari 2016. U kunt reserv eren tot 19 oktober 2015. Toeristenbelasting 1,75 p.p.p.n. Service charge 1,40 p.p.p.n. Bij aankomst op vrijdag of zaterdag geldt eentoeslagvan€10 p.p. BILDERBERG Hotel Wolfheze vragen? bel gerust: Fietsen vanuit Badhotel Renesse Badhotel Renesse is door zijn bijzondere ligging een uitstekend ver trekpunt voor ontdekkingstochten per fiets. Schouwen-Duiveland beschiktovervele kilometersvrijliggendfietspad. Incombinatiemet de prachtige natuur, zorgt ditervoor dat vele fietsliefhebbers uit bin nen- en buitenland ons weten te vinden! Uiteraard beschikt Badhotel Renesse over een oplaadpunt voor E-Bikes. Bezoektips: Strandrestaurant OurSeaside, een toplocatie net achterdeduinen. Geniet hiervan een drankje op het buitenterras meteen fantastisch panoramisch zeezicht. Graagtot binnenkort, bij Badhotel Renesse! Mediterrane keuken met Zeeuwse flair Het huiselijke restaurant van Badhotel Renesse biedteen Mediterrane keuken met Zeeuwse flair. We gaan voor lichte creatieve gerechten die we met zorg presenteren. Onze dagverse ingrediënten halen we uiteraard zoveel mogelijk uit eigen streek. Al vanaf €109 per persoon (t/m 31-03-2016) Op basis van beschikbaarheid Weekendtoeslag: 20,- p.p. Familiekamers op aanvraag Excl. verblijfstoeslag€ 2,95 p.p.p.n.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 20